SON PART TEK PARTTIR.

(imdb: 5.3 ) Angie brezilyalı genç bir ressamdır.O eski yaşamını terketmiş ve taşraya yolculuğa çıkmıştır. O geçmişinden kaçıyor.Ve hayatı için bir dayanak arıyor. Angie kendini bulmuyor ama sevgi bir çok biçimdedir. İyi seyirler filmifullizle.org

4 sene önce eklendi.

2013 Filmleri, Aksiyon, Dram, Gerilim, Türkçe Altyazılı, Yabancı Filmler

, , , , , ,

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 4 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

  • altyazı çok kötü

  • Filmde inglizce altyazilar yüzde 90’nı hatalıdır.. 15. dk izledim ve yanlışlar yüzünden bıraktım. Altyazı yapmak zor biliyorum ama altyazı yanlış oldugu halde nasıl anladınız 🙂 anlamadım. Benim gibi upper-intermediate seveyesinde olanlar , veya kulağı iyi kişiler hemen anlayabilirler.

  • Sadece şunu söyleyebilirim ki bence tartışmaya kapalı güzellikte ve oldukça anlamlı bir filmdi… Kesinlikle izlenmeli .. Bazı bölümlerde altyazı Türkçe’ye çevrilmemiş olmasına rağmen film o kadar sürükleyici ki orda konuşulanları kesinlikle anlayabiliyorsunuz.. Teşekkürler bilgin ..

  • @bilgin admin man on wire ( teldeki adam ) bugun farklı bi siteden izledim muhteşem güzeldi bence yükle diğer arkadaşlarımızda bu filmden mahrum kalmasın.