facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Ali 2001 Türkçe Dublaj izle |"Ali 2001 Türkçe Dublaj izle" için 18 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. ebubekir ebubekir Haziran 11th, 2016 saat 08:53

  süpersiniz. vefatının üstüne bunları koymanız süper. hemen izlicem.

 2. feritttt feritttt Haziran 11th, 2016 saat 13:45

  izlenmesi gereken bir yapım!

 3. Sebat Sebat Haziran 11th, 2016 saat 14:06

  “Adam’ın birinin zayıf çelimsiz uçkuruna düşkün çapkın bir horoz’u varmış.Öyleki adam’ın kümese getirdiği tavuklar iki gün anca dayanır üçüncü günü görmezlermiş.Adam horoz’a sinirlenip seni aç susuz ıssız bir çöl’e bırakayımda çapkınlık neymiş bir gör demiş.Horoz’u çöl’e bıraktıktan iki gün sonra gidip şuna bir bakayım ne halde demiş.Horoz’un hemen üzerinde gök yüzünde bir akbaba,horoz kumlarda sırt üstü başını yana ayaklarını havaya dikmiş yatıyor.Bir ara horoz ile sahibi göz göz’e gelmişler,horoz kanadının ucunu gagasına götürerek sahibine sus işareti yaparak gökyüzünde daireler çizen akbabayı göstermiş.Hele bir insin onuda becerecem demiş.O misal arkadaş ne aliymiş böyle,bir ara ringdeki kadını bile gözüne kestirdi adam.Yahudi hristiyan müslüman bütün dinlerin kadınlarıyla yattı.Rahmetli otuzlu yaşlarda müslüman olduğuna pişman olmuş vesselam..”

 4. tunç tunç Haziran 12th, 2016 saat 14:22

  Sebat , bahsettiğin adam la ciddi anıların olmuş galiba , herkesin sevdiği bir adam hakkında herkesten daha fazla şey bildiğine göre sen o bahsettiğin akbaba olsan galiba senin bahsettiğin adam , diğerlerinin bahsettiği ve hatırasını saygı duyduğu Muhammed ALi senin bahsettiğin ile aynı kişi değil . adamın içini de okumuşsun 30 lu yaşlarında pişman oldu diye vay be bizim milletin içinde senin gibi cevherler vardı değerini bilen yok , sifonu çekmeye kıyarım sana su israfı olur kendi başına eriyip gidersin diye umuyorum.

 5. independent independent Haziran 12th, 2016 saat 19:55

  sebat rahmetli sonradan müslümanlığa geçiyor doğru yolu buluyor sen onun yerinde olsan aynı o verdiğin örnekteki gibi yaşardın horoz misali.boks maçında kadını kesti demişsin sen dışarda kızlara nasıl bakıyorsundur kim bilir saygın olsun biraz önce kendine ve bizim topluma bak sen biraz adam oralarda müslümanca yaşamaya gayret göstermiş büyük başarı.Allah rahmet eylesin.

 6. sesli sesli Haziran 13th, 2016 saat 01:27

  Harika bir film.Admin ayrıca tesekkür vefatından sonra filmi eklemiz için.

 7. Sebat Sebat Haziran 13th, 2016 saat 09:53

  “Yavaş gelin arkadaşlar.Adam ile ciddi anılarım olmasada rahmetliyle aynı yastığa baş koymuş karısı söylüyor belgeselinde ali’nin çapkınlıklarını.Biz burada izlediğimiz film’e yorum yaparken,adam’ın içinimi okudun diyen arkadaş film’i izlememiş anlaşılan.Ali’yi dünya’nın gündemine oturtan onun boks’u değil,içerisinde yaşadığı amerikalılara benim düşmanım sissiniz diyebilecek cesaretinin oluşudur.Siz onu sırf müslüman olduğu için sevip sayarken,dünya onu adam oldu’ğu için sevip sayıyor.İşte onun içindirki ölümüne tüm dünya üzülürken cenazesine sadece müslümanlar değil her dinden insan iştirak edebiliyor.Siz ali’nin müslümanlığını düşüneceğinize,onun gösterdiği cesreti gösteremeyip amerikalıların kuyruğuna takılıp ta elin kore’lerine kadar savaşa giden kendi müslüman dedelerinizi düşünün bence.

 8. sadık yılmaz sadık yılmaz Haziran 13th, 2016 saat 10:21

  yıllar önce izlediğim güzel bir filmdi Muhammed alinin hayatını merak ediyorsanız izleyebiirsiniz

 9. fatih fatih Haziran 14th, 2016 saat 23:49

  Muhammet ali baska ne denirki süper demek bile az kalır allah rahmet eylesin

 10. Kelle Kelle Haziran 17th, 2016 saat 14:30

  Olmeden once koysaydiniz daha iyi olurdu

 11. Furkan Furkan Haziran 18th, 2016 saat 18:50

  yemın ederım tv de gorup ızleyemeyıpde ınternette arayıp bulamadıgım fılm .. ellerınıze saglık ellerınız dert gormesın hemen yatagıma tüneyip fılmı ızlemelıyım 😀

 12. Mude Mude Haziran 27th, 2016 saat 02:56

  Sebat arkadaşım filmi izledinmi? Güzelim değilmi sen onu yorumla Kim kimi … tavukmuş yumurtadan çıkmış yumurtamı tavuktan çıkmıs sanane arkadaşım. Karalamaktan başka bir derdin yokmu? Kore’ye giden dedelerimize kadar dil uzattın sen kendini Cidde’n birşey sanıyorsun belliki. Bu arada senin fıkran hz Mevla’na nın bir sözünü aklıma getirdi. “Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var lakin bir lafa bakarım şarkı diye birde söyleyene bakarım adammı diye”.

 13. aslan aslan Temmuz 9th, 2016 saat 04:38

  sebat her insanın iyi yanıda vardır zaaflarıda..Ali yi büyüten gerektiği yerde gerekeni yapabilme cesaretidir..sadece musluman olduğu için değil iyi insan olduğu içinde seviyoruz.dünya da musluman olmuş tek büyük sporcu o değil mesela anelka ribery kerim abdulcabbar henry vs vs..oysa biz onu diğerlerinden olan farkı nedeni ile daha çok seviyoruz..sanki ülkemizde yabancı hrstiyan yada yahudi başarılı sporcular sevilmiyor..revivo yahudiydi sevilmedimi hagş alex hristiyandı sevilmedimii..olaya ırkçılık ve siyaset bulaştırma..unutma deniz gezmişin filistindeki kod adıda Muhammed Alidir..

 14. Sebat Sebat Temmuz 23rd, 2016 saat 18:55

  ” İslam’ı 50 yaşında keşfetmeliydim, çünkü kadınlara zaafım zar. Önce gözlerimi ele geçiriyorlar, ardından kalbimi. Bu beni aynı anda hem dünyanın en sevecen insan’ı, hemde en berbat kocası yapıyor..” ( İMZA : Muhammed Ali )

 15. Jaguar Jaguar Ağustos 12th, 2016 saat 13:48

  Ya Sebat’mısın nesin güldürme beni.Adamın dinini senden daha fazla yaşadığı konusunda burda ki herkes hemfikir.Öyle makat üstüne oturup en iyileri eleştirmekle olmuyo bu işler.İşlemediğin günah kalmamıştır kesin gelip imam kesilme başımıza.Adam savaşda esir düşenleri kurtarmak için bile çabalamış sen hala neyin kafasındasın koçum.Daha türban takan kadınların saç telinden tahrik olan kişilersiniz siz.Madem o kadar müslümansın sen de dedelerin gibi git bakıyım doğuya savaşmaya,yermi ? Hayır tabi.Milli mücadele çıksa ilk sen kaçarsın bu ülkeden

 16. mehmet mehmet Ekim 2nd, 2016 saat 14:08

  muhammed aliyi muhammed ali yapan şey müslüman olması veya iyi bir boksör olması değil amerikan adaletsizliğine karşı hakkını arayıp amerikan adaletinde savaşını kazanmış olmasıdır

 17. eren eren Kasım 27th, 2016 saat 21:47

  Arkadaşlar çok güzel yazmışsınız ama bu kadar pohpohlamadan önce bir arştırın. keşke muhammed alinin nasıl bir müslüman olduğunu bilseydiniz. muhammed ali arabistanlı peygamber Muhammede değil, amerikalı (kendini peygamber ilan eden) elijah muhammede tabi olmuştur ve hayatı boyunca ona sadık kalmıştır. birazcık araştırma yapmış olsaydınız nasıl bir yanlışın içinde olduğunuzu görürdünüz.

 18. furkan furkan Aralık 16th, 2016 saat 00:10

  şu 1,48 de çalan müzik ne çok acil

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.