İMDB: 5.6 ( 2 ödül. )Soykırımın ardından hayatı tamamen değişen yahudi bir genç kızın gerçek yaşam öyküsü... Macar asıllı yetim bir genç kız olan Anita, 2. Dünya Savaşı sırasında Auschwitz Toplama Kampından sağ kurtulanlardan biridir. Yaşadığı yere geri döndüğünde, hiç bir şeyin eskisi gibi olmadığını görecektir. Evleri, mahkumlar tarafından işgal edilmiş, ortalık gergin ve tam bir savaş sonrası kaosu hakimdir. Bu yeni dünyada kendine bir yer bulmaya çalışan Anita, diğer yandan eniştesinin kardeşi Eliye aşık olur. İyi seyirler filmifullizle.org

3 sene önce eklendi.

2014, Dram, Türkçe Dublaj, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 8 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

  • çok kötü bir film yahudiler kendilerini acındırıyor dünyaya ama asıl soykırım yapanlar onlar

  • serhan ben bayanım sana sonuna kadar katılıyorum çok haklısın

  • izleyince kendinizi filmin içinde görün. İşte o zaman daha iyi anlayacaksınız. 🙂

  • pis yahudilerin pis filmleri…

  • ojeli bayan inan acımasız kadınlar acımasız erkeklerden sayıca daha fazladır yeryüzünde buna emin olabilirsiniz ve o acımasız erkeklerin anneleride kadın !!! iğneyi birazda kendinize batırmanız lazım. Ben bir erkeğim ve hiçte acımasız değilim sinekleri bile öldürmemek için camı açıp sabırla çıkmaları için kovalarım. Şimdi yine karşı cinsten biri çıkıp senin erkekliğinde problem var derse de çok güzel bir ironi olur. Saygılar sevgiler.

  • Yahudiler gerçekten çok acı çektiler ancak 1 – Film çok iyi hazırlanmış Yahudi propagandasına dönüşmüş. 2 – Acı çekmiş bir halkın devleti 10 yıllardır başka bir halka acı çektiriyor. Birzamanlar İsrail halkının Filistin halkına yapılan zulme ses çıkarırlardı. Son yıllarda o seslerde kesildi. 3 – Acı yaşamış Yahudilerin başka bir acı yaşayan Filistin halıkyla dayanışmasının filminide yaparlarsa daha anlamlı olur.

  • Çok güzeldi. Gerçekten görüntü efekti, müzikler ve oyunculuk harikaydı. Diğer izlediğim soykırım filmlerinde farklı olara rahatsız edici içerik bulunmuyordu ve çok güzel bir bakış açısından yapılmış bir film. Bayııldıım.

  • boş vakit filmi ve burada erkeklerin bir daha ne kadar acımasız olduğu görüyoruz.