facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Arena – 2011 Türkçe Altyazılı izle |"Arena – 2011 Türkçe Altyazılı izle" için 109 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 2 [3] Hepsini Göster

 1. Black Black Şubat 5th, 2012 saat 16:00

  az önceki mesajı yolladım ve düzeldi, bu sitedende çok memnunum inş böyle devam edersiniz, teşekkürler

 2. serkan serkan Şubat 8th, 2012 saat 17:23

  Filmin konusu sadece sonunda anlaşılıyor. Konusu da çok abartılı,basit bir bahis çetesi,hiç değmecek şekilde bir oyun sergiliyor ve bu iş gereğinden fazla kan dökülen bir iş haline geliyor.Orta çağda yaşıyor olsaydık inanırdım.Ama günümüzde artık arenalar yok savaş alanları var bu iş için.Ve insanların birbirini öldüresiye dövmelerini seyretmenin neresi anlamlı olabilir ki? Hemde bu sadece sebebsiz bir şekilde oluyor.Böyle bir şeye bizde kahpelik derler.O adamları birbirine düşürende ,o adamların birbirini öldürmesinden zevk alanlarda varsa gerçekten dünyada, onlar da kahpenin önde gidenleridir kesinlikle! Bizanslılarda (eski roma) zamanında böyle eğlenirlermiş ,onun için lakapları KAHPE BİZANS olarak anılıyor tüm dünyada.Ama Avrupalı tarihçilere sorsanız Roma için dünyanın en büyük imparatorluğu olduğunu söylerler. Osmanlının imparatorluk başarısınıda hiç dile getirmek istemezler nedense :))) Osmanlıda da bu tip karşılaşmalar oluyordu ama gerçek silah kullanılmıyordu ve kan ve ölüm olmuyordu.O karşılaşmalar, sadece antreman niteliğinde olduğu için adına ”matrak” deniliyordu.

 3. deniz deniz Şubat 10th, 2012 saat 01:33

  filmin ilk başları güzel hani tamamiyle güzel.ama sürekli bi beklenti var.filmin sonu çok berbat olmuş bağlıyamamışlar en azından hani bi klasik birşey koyar 1yıl sonra olur 3 yıl sonra olur mutlu birşey koyar.kan göremeyenler izlemesin 🙂 film çok akıcı vede güzel sıkmıyor beklentileriniz büyükse benim gibi izlememenizi tavsiye ediyorum.admine teşekkürler kaliteli kesintisiz uploadlar yapmışş.

 4. sedef sedef Şubat 13th, 2012 saat 11:23

  ellerinize saglık ben çok begendim filmden anlamayan girmesin izlemesin uyuz oluyorum böyle varoş kişilere burda emek var saygı lütfen:::::::::::::::::)))))))))))))))))))

 5. serkan serkan Şubat 21st, 2012 saat 23:00

  Gİrip izleyen, demekki flmden de anlıyordur her halde Sedef ! Bu konuda kimse sana danışacak değildir her halde. Hem sen o kadar sosyetik bi şahsiyetsen, git locada seyret filmini ki burada uyuzun herkeze bulaşmasın !!

 6. polat polat Mart 12th, 2012 saat 17:28

  süper denemez ama güzel

 7. ymur ymur Mayıs 19th, 2012 saat 17:33

  kellan lutz bayılıyorum oyunculuğuna herşeyiyle mükemmel bence başakası olsaydı bu kadar güzel olmazdı zaten
  ayrıca site çok güzel her gün film izliyorum birkere bile sorun yaşamadım

 8. jlfjelhqwrh jlfjelhqwrh Mayıs 27th, 2012 saat 00:50

  başında nina dobrev olduğu için çok sevindim (ona bayılıyorum) ve kellan rutzu da seviyorum film de harika bence izleyin

 9. sagalassos sagalassos Haziran 30th, 2012 saat 17:26

  çok güzel bir film teşekkür ederim böyle güzel filmlerin devamını bekliyoruz

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.