Fragman Tek Parça OP


İMDB: 6.2 bir robot şirketinin sigorta acentası olan Jacq Vaucan’ın robotların illegal manipülasyonunu araştırmasını konu ediniyor. Banderas’ın oynadığı Vaucan, araştırmasında daha derine indikçe insanlığın geleceğini direk ilgilendiren bazı sonuçlara ulaşacaktır. Kısacası, film konusuyla Isaac Asimov‘un “I,Robot“unu çağrıştırmakta. İyi seyirler filmifullizle.org

4 sene önce eklendi.

2014, Bilim Kurgu, Gerilim, Türkçe Altyazılı, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 110 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • Filmi anlayabilmek ve zevk alabilmek için biraz geniş bir bakış açısı birde biraz akıl gerektiriyor. Filmden bu kadar fazla zevk alamış çıktığına çokta şaşırmıyorum.

 • Evrimi savunanlar indirgenemez olasılıkları bi inceleyin

 • @mzy evrim teorisi kanıtlara dayalı bilimsel bir gerçektir. bilimsel gerçekler empoze edilemez ancak öğrenilebilir. ama tabi her kompleks bilgi gibi öğrenmenin belirli bir zeka seviyesi, merak ve araştırma ön şartı vardır.

 • Dünyadaki en saçma film

 • bilim kurgu bu kadar sade anlatılabilir çok güzel bir film şiddetle tavsiye ederim

 • Acaba insanoğlu bir gün, bu kadar gelişmiş bir yapay zeka üretebilecek mi? Öğrenebilen ve kendini geliştirebilen. Bu bir olasılık. Gerçekleşebilir mi? Belki. Ya da asla! Dostlar, en güzeli sadece filmi izlemek. Eğer böyle bir şey olacaksa bile, yakın bir kaç yüz yılda bile gerçekleşmesi imkansız gibi. Belki bizden sonra ki çok çok nesiller, bizim hayaller ile baktığımız o geleceğe, bizzat tanıklık edebilir.

 • Güzel bir film, fakat böyle aşırı bilim kurgu severim filmin içinde heyecan olucak diyen kişiler için çekilmiş değil. Antonio Banderas ın oynaması da filmi daha güzel yapıyor. Vaktiniz var ise bir izleyin derim.

 • boşa vakit kaybı, 3-5 kişi ile çekilen filmlere kötü bir örnek

 • evrim teorisini empoze etmek için yapılmış bir film eh işte..

 • Filmi I.Robot la karşılaştıranların bilimkurgu repartuarı birkaç filmden ibaret belliki. I.Robot’da sadece tek bir yapay zeka kontrolden çıkıyordu.Ve kraliçe arı misali robotlarıyla daha ilk aşamada insanlığı kontrol etmeye çalışıyordu. Bir evrimleşme vardı ama tek bir noktada toplanmıştı. Burada ise bir komün görüyoruz. Kendi evrimleşmelerini virüs gibi diğer robotlara yayabilen bir komün. Ve tek istedikleri kimsenin kendilerine karışmayacak şekilde özgürce yaşamak. Tema aynı olsada işleniş çok farklı. Eğer ille de bir şeye benzeteceksek Animatrix’in başına daha çok benziyor bence. Film durağan ama bilgisayarda izlenebilir, meraklısı için sinemada da izlenebilir.Birde komedi isteyen arkadaşlar, kara gelecek filmlerini seyretmesin bir zahmet. Ben şahsen eğlencelik buldum, izlemekten pişmanlık duymadım.

 • zaten bilim kurgu filmlerinin amacı gercek olmayan hayatın boyunca hayal edebilecegin sacma aptalca filmlerdir
  sen hayal edersin izler sacma olması gerekiyor zaten sirac

 • sıkıcı diyenler galiba sevişmeli ve aksiyon bekliyorlar. film çok güzel. ama beynim dar diyorsan başka filmlere devam et.

 • film leş 🙂

 • emeğine sağlık

 • 10 gündür alt yazısını beklediğim ancak bir türlü çıkmadığı için hiç sevmediğim halde online izlemek zorunda kaldığım bir film. sanırım beğenmeyenler çoğunlukta imdb puanıda yerlerde olsa da beğenmeyenlerden daha zeki olduğum iddiasını da taşımıyorum…. canınız cehenneme lanet olsası zenciler siz filmden ne anlarsınız demek bence daha kısa olur 😀

 • güzel

 • allah ne güzel din ne güzel islam en büyük deseler! şu müslüman kesim filme 10 puan verecek, bi gidin işinize ya. Filminizi izleyin allahınızı karıştırmayın her şeye.

 • Arkadaşlar ateistleri kızdırmayın,onlar en iyisini bilirler,:)

 • evrimi savunan kişilere tek bi sözüm var,anlaşılıyorki sizin atanızın maymun olduğunu kabul ediyorsunuz ve budurumdan şikayetçi değilsiniz,bizde bu dünyaya insan olarak gönderildiğimize inanıyoruz, bu nedenle kendi fikrinizi kendinize saklayın ve insanların düşüncelerini etkilemeye çalışmayın zira maymun bile şu konuştuklarınızı anlayabilse halinize gülmekten evrim geçirirdi heralde

 • evrimi kabul etmeyip filmlere bile kulp bulan insanlar görüyorum burda.
  söylenecek birşey yok,nasılsa eninde sonunda siz de kabul edeceksiniz.siz değilse çocuklarınız,yada onların çocukları,o yüzden farketmez.
  bunun ayrıntısına inip içinizdeki nefreti körüklemek kimseye birşey katmaz.
  gelelim filme.film güzeldi.zevkle izledim.sadece, sonu çok hüzünlüydü.
  Ben ‘Transcendence’a benzettim.biraz da ‘Tron’daki isoların kendi kendini geliştimelerine benzer bir tema işlenmiş.yine insanın içindeki farklı olana (bu gelişme yönünde bile olsa ) duyulan korku ve öfkeyi anlatıyor.
  ben bunu çok karamsar buluyorum.
  bence bizler iyi olana karşı sevgi ve merakı da içinde barındıran bir türüz.o yüzden de birgün bunun benzeri şeyler olursa,bizim terchimizin bu filmdeki gibi olmayacağına inanıyorum.
  zaten bu bir fantezi filmi.gerçekleşme olasılığı sonderece düşük.
  filmin kalitesine gelince,robotları hareket ettirmekte pek görsel efektlerden yararlanılmamış.bu yönden zayıf not aldı.
  konu ve antonio banderas’ın oyunculuğu filmi biraz olsun kurtarıyor.
  7/10 veriyorum.

 • guzel film.

 • SAKIN iZLEMEYIN. Onun yerine bir kitab okuyun, valla pisman olmassiniz.

 • thanks you

 • bana göre bandelasa göre bir film değil.çok durağan bir film.Belki felsefesini düşünerek izlenirse anlam kazanıyor ama sıkıcı geldi bana..

 • Tam anlamıyla vakit kaybı.Ne anlattığını dahi anlamayacaksınız.İzlemeyin der noktayı koyarım 10/3.

 • Antonia Banderas tan düşük tempolu bir film.10 üzerinden 6

 • Öncelikle Isaac Asimov kitabı okumamış olan kişilerin bu filmin anlatmaya çalıştığı konu ve arkasındaki mantığı anlamaları zordur, hatta şöyle yorumlara bakıyorum o mantığı anlamaları imkansız,nitekim varlıkları okyanusta yüzen bir amip değil de zeki ve düşünebilen ve insan diye nitelediğimiz canlı kesimine dahil olup,hayat denen mucizeyi kendilerinde doğuştan bir hak olarak gördüklerinden,bu mevzunun değer ve derinliğini anlamaları mümkün değildir,zaten yazdıklarıyla da anlamadıkları her hallerinden aşikar bir mesele.

  İşin ironisi burda ya, zekasıyla,algısıyla, düşünme yetisiyle maymun dediği hayvandan kendisini daha üstün gören bir ton şuursuzu burada yorum yazmış olarak görüyorum o daha da koyuyor adama.

  Filmi I Robot ile kıyaslayanlar, I robot filminin de Isaac Asimov’un yazdığı romanlardan alıntı olduğunu bilmediklerinden ötürü olsa gerek ki saçma bir kıyaslama içine girmişler, oysa ki Isaac Asimovun romanındaki I robot da bu kadar aksiyon aslında yok, gene Hollywood sağ olsun 1 yerine 3 eklemiş o filmde.

  Bilmeyenlere burdan söyleyeyim Robert Williams’ın başrolde oynadığı ve yine hikayesi Isaac Asimov’a ait 1 film daha bulunmaktadır bunun haricinde A.I. isminde ufak bir çocuğun oynadığı bir film daha bulunmakta,ama bunu bilmeniz için öncelikle adamın kitaplarını bir açıp okumuş olmanız gerekiyor.

  Okumak dedim de bu ülkede cidden insanlardan fazla istenen bir şey.. baksana konu ile alakası bile olmamasına rağmen buraya bile din denen olguyu getirip akıllı laf ettiğini zanneden varlıklar var.

  Arkadaşım bir filmi değerlendirmek istiyorsanız önce o filmin yapımcısı kimdir, filmin senaryosu nerden alınmıştır,teması nedir onu bir açıp bakın.Bu kadar rast gele bir film açtım seyrettim çok sıkıcıymış gibi şuursuz bir olgu varmı daha dünyada arkadaş? hangi film kategorisinde film seyrettiğini dahi bilmiyor yorum yazanların çoğu!!

  Science Fiction seviyorum deyip bu adamın 1 adet romanını okumamış olmak nasıl bir mevzudur onu anlayabilmiş değilim. Siz science fictionda sadece lazer ışınları,türlü türlü kötü tipli robotlar ve şuursuca sağa sola saldıran uzaylılar mı var zannediyorsunuz anlamadım?

  Duygu denen olgunun zaten sıfırlandığı ülkemde,sahtekar olgular için çeşme misali göz yaşı döküp,bir kurtlar vadisi dizisindeki salak karakter öldü diye gıyabında cenaze töreni düzenleyip,akabinde bir de yetmiyormuş gibi herifleri taklit etmeye çalışırsan e zaten bu filmden bir şey anlamanı da,bu filmin sana bir katkıda bulunmasını da bekleyemezsin,nitekim konu algı seviyesinin üstünde.

  Gerçi kime diyorum, şu kadar satırı okuyup, şişirilmiş egosuna yediremeyip bir de sidik yarışı misali tartışmaya çekmeye çalışacak olan şuursuzlar olacaktır elbette.Yazık, denizdeki amipler bile daha fazla zeka emaresi gösterir oldu, bizim insanlarımız nasıl mağra dönemine geri döneriz diye elinden geleni ardına koymuyor.

 • Arkadaşlar bakın burda bir filmin altına bile,film yorumu yapacağınıza tutmuş sözde “evrim teorisini tartışıyorsunuz”.Bakın bu yaptığınız çok boş işler.”Teori” dediğin şey gerçekliği kanıtlanmış birşeydir.Yine bu siteden izleyebileceğiniz Cosmos belgeselinde Neil Degreese Tyson’ın da dediği gibi “Evrim teorisi,aynı yer çekimi teorisi gibi artık kanıta ihtiyacı olmayan bir gerçekliktir.”.Ara tür mü arıyorsun ? Aynaya bak arkadaşım,senin atalarınla,gelecekteki çocukların arasında sende bir ara türsün.Eğer yarı kuş,yarı balık birşey arıyorsanız daha çok ararsınız,böyle birşey yok çünkü türler arasında.Her yıl yeniden grip aşısı yaptırman gerekiyorsa ve her yıl aşı yaptırmana rağmen hala grip oluyorsan,daha burda kalkıp orta okul fen bilgisiyle,burç yorumu okuduğun yerden okuduğun boş muhabbetle evrim yok diyemezsin.Ailende şeker hastası var ve insülin kullanıyorsa evrim yok diyemezsin.Hoşuna gitse de gitmese de sen bir hominid’sin arkadaşım bkz = Familya:Hominidae(İnsansı maymunlar) Yaşayan tek tür Homo sapiens – günümüz insanı.Boş konuşmaktan başka bir bok bildiğiniz yok.
  +Ayrıca filmi izlemedim,buna rağmen yorum yapıyorum.Çünkü boş muhabbetin dibine vurmuşsunuz yine.

 • Engine cevapa cevap;film yorumundan başka herşey var,size uyup devam ediyorum.yada etmiyorum ne saçmalık biliyorsanız onunla yaşayın.film gayet izlenilebilir.saçma yorumlara bakmayın.

 • hayat zaman da kücük bir andan ıbaret …o kucuk anı nıza bu fılmı kaydetın. hayatın gıdısatında belkı bır yudum suya hasret kalacagız HER SEYIN IYISINI RABBIM BILIR

 • bu aralar bütün filmlerde evrim teorisini işlemeye başladılar.

 • Engin kardeşim senin evrim hakkında hiçbir bilgin olmadığı belli. Eminim ara formun ne olduğunu bile tanımlayamazsın. Senin maymunlara bakış açın sadece maymunlar cehenneminde var, bilim camiasında hiç kimse evrimi ıspat edemediği için bu bir teori olarak kalmıştır ve ayrıca yunan mitlerinden gelmektedir, ara fosillerden değil. Çünkü bu güne dek arafosil kaydı hala bulunamamıştır. Kaldı ki bu ara fosillerin normal bildiğimiz canlı türlerine ait fosillere oranla katbe kat fazla olması gerekirken. Evrim teorisi esasında, güçlünün güçsüzü ezmesini hak olarak gördüğü için bügüne değin gücü elinde bulunduran çevre tarafından savunula gelmiştir. Bu zihin altyapısını oluşturmak onların çıkarınadır. Bu yüzden bu hikayeyi filmlere yerleştirmeyi gelenek haline getirmişlerdir. Her yeni gelen nesle bunu yedirmezlerse bu devranı böyle döndüremezler. Yalan bir şey kendiliğinden silinir gider, gitmemesi için onu sürekli canlı tutmak gerekir.

 • bildiğim kadarı ile bu film banderas’ın ilk yönetmenlik denemesi ve hollywood filmi değil . Düşük bütçeli bir film . Yerde de sürünmez göklerede çıkmaz orta karar . bilimkurguda görsel efekti ikinci plana atabilenler için izlenebilir

 • İyi bir aktör güzel bir konu.. ama bu malzemeleri kullanamamışlar çok yavaş ve eksikti.

 • Olmamış,
  zaten banderas oyunculugu tartisilir…
  konu fena degil ama yonetmen isin icine etmis…
  kisacasi her yonuyle berbat…
  not. emege saygi ve paylasim icin tsk

 • her yorum çok farklı yorumları okumadan film seyretmek istemiyorum ama onlarda insanı yanıltıyor şahsi görüşüm güzel bir film iyiki izlemişim emeğine sağlık bilgin kardeş.

 • 2010 içinde böyle kurgular yapılmıştı, hala evimdeki tek robot mutfak robotu, o da bozuldu gerçi 🙂 Film güzel izlenilir

 • Yorumları dikkate alıyorum ve izlemiyorum 🙂

 • Güzel film. Bazı arkadaşlar evrim yoktur filan demiş. Evrim, Türkiye gibi bilimden bihaber 3. dünya ülkelerine göre yok. Evrim bilimsel bir gerçeklik. Bizler birer maymun ırkıyız. Evrimin teori olarak adlandırılmasının tek sebebi tekrar edilebilirliğinin olmaması. Bütün fosil ve aratürler evrimin varlığının ispatıdır.

 • Emeğinize sağlık.

 • cabuk burayı terket!
  filmin ne başı var ne sonu allah günah yazmasın ne rezalet bi film yaa

 • Keşke filmi izlemeden önce yorumları okusaydım.En azından vaktimi daha güzel daha farklı bir film izleyerek değerlendirmiş olurdum.Sonunda ne olacak acaba diye merak ederken adamların hazırladığı sona bak.Ortada ne bilim görebildim ne de kurgu.Bilim-kurgu bu kadar basit ve ucuz olmamalı diyerekten. 10/4

 • Film çok sıkıcı.Özgün değil , görselliği yok ve hicbir sürprizi de yok.Tamamen vakit kaybı.

 • güzel film emeğinize sağlık

 • film kesinlikle zaman kaybı kesinlikle izlemeyin

 • gerçekten banderas içinde film içinde iyi bişey söylemek çok zor
  mesela robot inceleme sahnesinde sanki insanla konuşurcasına mimik hareketleri falan çok saçma
  ayrıca zombiden beter yürüyen robotlar için fazla uçuk sahneler mevcut robot yapılarına eklem türlerine bakarsanız anlarsınız demek istediğimi kesinlikle 10/5 üzeri puanlamak günah olur.

  senaryo desen iRobot çakması vari duruyor ki o filmle kıyaslamak gerek will smith ve irobot filmine hakaret olur.
  izlenirmi şahsen banderas için izledim fakat aç karna kalıp kuru ekmek yemekten farkı yok bence (yaş 28)

 • Kesinlikle ama kesinlikle zaman kaybı. Will Simith’in oynadığı Ben robot tarzı birşey umuyorsanız yanılırsınız. Başka filme bakın.

 • banderas’ın alışılmış rolleri dışına çıkmış ve ona da bir boy büyük kalmış bir rol var. filmin devamı çekilebilir. seyredilebilir.

 • Güzeldi. Sıkılmayacağınız garanti. Biraz felsefe var

 • Orta düzeyde bir bilim kurgu filmi, konu güzel ancak düşük bütçeli bir film olduğu belli, kişi sayısı ve aksiyon az. Hatta Banderasın kel olması bile yorumları etkileyecektir:) Muhtemelen berbattan muhteşeme kadar her türlü yorumu alacaktır. Ben izlediğime pişman olmadım 10/6.

 • Ya millet hepsi güzel iyi felan demişte.. hiç mi bilimkurgu izlememişler yada ben az önce farklı bi film mi izledim anlamadım ? Seneryo hemen hemen Will Smith’in oynadığı Irobot filmiyle aynı. Ama onda hiç olmazsa aksiyon komedi vs. vardı. Bu film tamamen vasat hatta vastın altında olmuş. Banderas nasıl böyle bi filmde oynamış onu da anlamış değilim. Film çekecek paraları yoktu galiba bu kadar düşük bütçeli ve basit bir film e bu imdb puanı bile çok fazla..

 • bence izlemeyin zamanınıza yazık aksiyon yok konusu güzel ama böyle bir konuyu bu kadar basit anlatan bir film olamaz

 • düyanın en saçma ve sıkıcı filmleri arasına girmeye aday,
  o kadar saat bizi ekran başında tutmak için yaptıkları bu tür filmlerin sebebi,
  ergenlerin bilinçaltına “evrim teorisi” saçmalığını koymaktan başka bir şey değil,
  o bilinçle izleyin izleyecekseniz,

 • Bu adamın eline sılah ,gitar,güzelde bir kadın verın her türlü iş yapar ama bu işler o na uymuyor.Olmamış

 • muhteşem bir bilimkurgu film.

 • 10 üzerinden 7……sürükleyici…..

 • Guzel film..Konu super,30 yıl sonra robotlar aynen bu sekilde hayatımıza girerler..

 • bumu bilim kurgu şimdi :DDD

 • İzleyen pişman olur bu adamin hayatimda izlediğim en saçma filmi film bile denmez

 • fılmın sonlarına dogru adam yapımcı olan robotla konusurken bırsey fark ettım cogu kısı fark etmemıs ama yaratılıs amacından bahsedıyo rastgele oldugumuzu halı ıle dın ıle hıc bı alakamız olmadıgını one suruyo dıkkat derım sahsı gorusum dur ıyı fılm

 • Film kötü diyenleri ciddiye almayın…..
  Gayet güzel bir film…
  Tavsiye ederim..
  Umarım serisi çekilir.

 • UP arkadaşım evrim dangalaklığı diyorsun ama film zaten “SPOILER” robotların gelecekte nasıl evrimleşeceğini anlatıyor izleyip bunu anlamadıysan kusura bakma ama dangalaklık olayını farklı yerde aramalısın (:

 • I Robot filmi gibi ruhsuz bir film değil.Aksiyonu kendi içinde mükemmel hızlanıyor
  Kendi felsefesini finalde kısa cümleler ile anlatıp hikayesini hiç sıkılmayacağınız bir sürede bitiriyor.
  Klasik USA malı aksiyon bekleyenler biraz hafif bulabilir ama kesinlikle türün meraklılarına hitap edecektir.

 • 10 numara film

 • Yavaş bir film ama izlenir. Aksiyon bekleyenler başka kapıya.

 • saçma durağan mantıksız bir film izlediğime pişmanım…

 • Automata güzel film. Puanı daha yüksek olmalıymış. Sürükleyici. ilk 30 dk sarıyorsa devam edin. Evrim dangalaklığını araya sıkıştırmasalarmış daha güzel olurmuş. Bilim kurgunun ciddiyetini bozmuş biraz. Yine de iyi film, Antonyo güzel iş çıkarmış.

 • film kötü değil iyi bir konusu var ama ama diyorum sonu çok anlamsız ve saçma bitti

 • İzlerseniz birşey kazanmayacağınız, izlemezseniz 109 dakika kazanacağınız bir film.

 • Az kaldı az bu tür geleceğe.. Bilimkurgu ve fantazi sevenlere hitap ediyor.

 • bence güzel filmdi izlenmeli

 • farklı bir bilim kurgu ve saygıyı hak ediyor.insanoğlunun tabiatı ve nihayetinde kendini nasıl yok ettiğini anlatıyor.kesinlikle zararlı bir türüz.filmi sonuna kadar sabırla seyreden fayda görür.5 dakikada sıkılan çocuklara göre değil.

 • inanılmaz sıkıcı bir film. Şiddetle önermiyorum. Bütün film boyunca biraz aksiyon olur diye bekliyorsunuz ama olmuyor duygusal da değil. bu Filmi ben hiç bir tür e yerleştiremedim. Ne aksiyon, ne dram, ne komedi. Bilim kurgu ya bile girmez. Yine de admin zahmet edip eklediği için teşekkürler…

 • sıkıcı

 • Bana göre aksiyondan uzak kalmış bir bilim-kurgu. Boş zamanınız varsa izleyebilirsiniz. Teşekkürler Bilgin kardeş.

 • Başarılı.. Güzel bi film olmuş. İzlemeye değer.

 • güzel bir film

 • film bi ara o kadar sardı ki dedim 5 kere daha seyrederim ama sona doğru çok bozdu

 • burak zaten filmin yorumunu okursan ı robotu çağrıştırmakta diyor

 • Bilgin tesekkurler, cok guzel bilim kurgu, sonumuz oyle olucak sonunda, koca dunyada 20 milyon insan kalmis robotlar tek arkadasimiz 🙂

 • I Robot gibi bir film bekleyen arkadaşlar varsa izlememelerini tavsiye ederim.

 • Film başarılı tebrikler güzel paylaşım

 • sanki 40 yıllık film eleştirmeni gibi ”konu güzel görüntü iyi ayrıntılar biraz sönük kalmış ama yinede izlenir…” yazmış

 • güzel film, izlemenizi tavsiye ederim

 • Emeğe saygı ama beğenmedim.

 • beş para etmez bir film..boşa zamanımı kaybettım.3-5 kısıyle fılm cevırmısler.kucuk butceyle cekılmıs bır fılm

 • Fena değil, izlenir

 • super bir film.tesekkurler filmifullizle.com

 • Öncelikle @Bilgin emeğine sağlık (her zamanki gibi 🙂 )
  Film güzel arkadaşlar, izlemeye değer. Beğenip beğenmemek size kalmış ama bu tip filmlerde beklentiler, hayalgücü ile değil sinema teknolojisi ile sınırlı. O yüzden kasmadan, cici cici, pazar akşamı keyfi kabul ederek devam edin.

  *Pazar akşamı keyfi = çalışan insanların, pazartesi öncesi kaliteli zaman geçirmek isteyip bir türlü doruğu yakalayamadıkları içsel yalan !
  😛

 • Çok şey beklemeyin. Zamanınız varsa izleyin. Teşekkürler Bilgin…

 • ilginçti benim hoşuma gitti seyredin beklenti yüksek olmadan.

 • Güzel izlenir

 • Saçma izlemezseniz bir şey kaybetmezsiniz.

 • konu güzel görüntü iyi ayrıntılar biraz sönük kalmış ama yinede izlenir…

 • Güzeldi..

 • adamın dibisin bilgin.

 • izlediğime değdi

 • güzel film ,öyle transformers felan zannedip beğenmedim diye yorum atan çok olur aldırmayın ;vaktiniz varsa seyredin … değer…

 • BEN ROBOT izleyen var mı? bilmiyorum ama ona benzetmişler ve berbat bir film olmuş… Vakit kaybı

 • Tam puanında, türünün güzel filmi, izleyin derim.

 • harika bir film bence izlemeye değer…

 • izlenilebilir. 10/6.5

 • İzlediğime değdi

 • Bence Güzel Sizde İzleyin Derim

 • yeni cikmis hemen yuklemissin hizina yetisemiyorum , hangi filmi izliyicegimi sasirdim 😀

 • Güzel bir film izlenilebilir teşekkürler bilgin..

 • harika bir film 7.9 luk bir film imdb bu film için çok yanılmış bence yanlış not vermişler . bu arada vedat saat 3:00’da eklenen bir filmi nasıl 3:55’te izlemeyi bitirip yorum attın hayret birde yüklenir yüklenmez izlemeye başlamana şaşırdım …

 • harika bir film 7.9 luk bir film imdb bu film için çok yanılmış bence yanlış not vermişler

 • cok sıkıcı ilerliyor 40 dk zorla dayandım :S

 • izlemeye deger