facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Automata 2014 Türkçe Altyazılı izle |"Automata 2014 Türkçe Altyazılı izle" için 109 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 2 [3] Hepsini Göster

 1. Tarık Tarık Aralık 7th, 2014 saat 01:52

  Filmi I.Robot la karşılaştıranların bilimkurgu repartuarı birkaç filmden ibaret belliki. I.Robot’da sadece tek bir yapay zeka kontrolden çıkıyordu.Ve kraliçe arı misali robotlarıyla daha ilk aşamada insanlığı kontrol etmeye çalışıyordu. Bir evrimleşme vardı ama tek bir noktada toplanmıştı. Burada ise bir komün görüyoruz. Kendi evrimleşmelerini virüs gibi diğer robotlara yayabilen bir komün. Ve tek istedikleri kimsenin kendilerine karışmayacak şekilde özgürce yaşamak. Tema aynı olsada işleniş çok farklı. Eğer ille de bir şeye benzeteceksek Animatrix’in başına daha çok benziyor bence. Film durağan ama bilgisayarda izlenebilir, meraklısı için sinemada da izlenebilir.Birde komedi isteyen arkadaşlar, kara gelecek filmlerini seyretmesin bir zahmet. Ben şahsen eğlencelik buldum, izlemekten pişmanlık duymadım.

 2. mzy mzy Aralık 21st, 2014 saat 19:52

  evrim teorisini empoze etmek için yapılmış bir film eh işte..

 3. ruzigar ruzigar Aralık 24th, 2014 saat 22:50

  boşa vakit kaybı, 3-5 kişi ile çekilen filmlere kötü bir örnek

 4. Thelosermann Thelosermann Aralık 28th, 2014 saat 08:58

  Güzel bir film, fakat böyle aşırı bilim kurgu severim filmin içinde heyecan olucak diyen kişiler için çekilmiş değil. Antonio Banderas ın oynaması da filmi daha güzel yapıyor. Vaktiniz var ise bir izleyin derim.

 5. stRayker stRayker Aralık 29th, 2014 saat 00:12

  Acaba insanoğlu bir gün, bu kadar gelişmiş bir yapay zeka üretebilecek mi? Öğrenebilen ve kendini geliştirebilen. Bu bir olasılık. Gerçekleşebilir mi? Belki. Ya da asla! Dostlar, en güzeli sadece filmi izlemek. Eğer böyle bir şey olacaksa bile, yakın bir kaç yüz yılda bile gerçekleşmesi imkansız gibi. Belki bizden sonra ki çok çok nesiller, bizim hayaller ile baktığımız o geleceğe, bizzat tanıklık edebilir.

 6. putuhepa putuhepa Mart 1st, 2015 saat 23:57

  bilim kurgu bu kadar sade anlatılabilir çok güzel bir film şiddetle tavsiye ederim

 7. cnk cnk Mayıs 30th, 2015 saat 16:10

  Dünyadaki en saçma film

 8. Onur Onur Temmuz 4th, 2015 saat 23:54

  @mzy evrim teorisi kanıtlara dayalı bilimsel bir gerçektir. bilimsel gerçekler empoze edilemez ancak öğrenilebilir. ama tabi her kompleks bilgi gibi öğrenmenin belirli bir zeka seviyesi, merak ve araştırma ön şartı vardır.

 9. Omerta Omerta Ocak 21st, 2016 saat 08:17

  Evrimi savunanlar indirgenemez olasılıkları bi inceleyin

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.