İMDB: 6.3 ( 13.947 kişi oy kullanmıştır. ) Mackenzie Allen Phillips,küçük kızı Missy'nin kaçırılması ve ardından öldüğünün tahmin edilmesinden sonra inzivaya çekilmiş, kalbi kırık bir adamdır. Mack günün birinde bir mektup alır ve gönderenin Tanrı olduğundan şüphelenir. Mektupta Missy'nin öldürüldüğü yer olan barakaya dönmesi istenmektedir. Bir süre düşünen Mack eşyalarını toplayarak Missy'nin kaçırılmasından sonra ilk kez barakaya geri dönmek için yola çıkar. Orada bulacağı şey hayatını tamamen değiştirecektir. İyi seyirler filmifullizle.org

9 ay önce eklendi.

2017, Dram, Fantastik, Türkçe Dublaj, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 22 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • Fİlm MÜkemmel. Defalarca izlenebilecek nitelikte…
  Tabii anlayana… Verilmek istenen mesajda kesinlikle dinle alakalı bir alt yapı yok..
  Bunu dinle kafayı bozmuş kişiler göremiyor..
  Çağrı filmini seyredip, ordaki, savaşı mantıklı buldukları sürece de zaten adam olamazlar…
  Saygılı olmak, Saygıdeğer olmayı beraberinde getirir…

 • Din propogandanızı başka yerde yapın YOBAZLAR.
  Film güzel. İzlenebilir nitelkte….

 • Mükemmele yakın
  Aile çocuk ve insan sevgisi olmayanlar boşuna seyretmesin çünkü yorumları bilinçsiz ve anlamsız oluyor

 • Güzeldi 🙂 intaharlar intikamlar ve yargılamalar, yalnızlıklar yukardan bakınca kendi kuyruğumuzu kovalamak gibi görünüyor, galiba!
  Büyük dersler var içinde dinsel ögelere takılmadım bile

 • Canaey canali için yaşasın Cehennem o zaman.

 • Film cok guzel.yapilan yorumlarin bir coguna katilmam mumkun degil.burda anlatilmak istenen seyi anlayamamis olmaniza cok sasirdim.acinin en buyugunu yasamis olan bir babanin Allah’a siginmasini ve Allah’in her kosulda yanimizda oldugunu anlatiyor.her hangi bir dini yuceltmek yada yermekle alakasi yok.

 • artik muslumanliktan soguttunuz bizi nedir sizin bu din baskisi–ortacagdami yasiyoruz–ben muslumanliktan vaz geciyorum sayenizde salami altan bey

 • NazAsyaya cevaben.İslamiyet son ve hak dindir ve tüm dinler islam üzere inmiştir.Yahudilik ve Hristiyanlık tahrif edilip bozulduğu için hükümsüzdür.Hristiyanlar ve Yahudiler öldüklerinde kafir oldukları için Cennete gidemezler.İslamiyet Hz İsa’yı da Hz Süleymanı da kabul eder;ben de ediyorum.ama senin anlattığın ve gördüğün şekliyle değil.Allah’ın 99 isminde tanrı diye bir şey yoktur ve tanrıyı Allah yerine koymak günahtır.Ha ateist olabilirsin o başka.izlenmemesi gereken bir film olarak görüyor ve kızının hasretinden Hristiyanlığı yüceltmelerine kızıyorum.tanrıları kadın olmuş yemek yapıyor,filmin kahramanı tanrıcığına hesap bile soruyor.Bırakın bu ayakları da biraz islamiyeti öğrenin.

 • tamamen sapkın bir isevi anlayışı dünyaya yaymak için çevrilen filmlerden biri daha dikkat edin bu tür filimler bundan sonra dahada fazla artacak ,neticede dünyaya sahip olmak isteyen sapkın bir güruh var ve insanların zihinlerini kontrol altına almak istıyor….

 • herkesın ızlemesı gereken bı fılm ancak herşey bu kadar iyi ve derin anlatılabilir

 • Ben bu filmde evladını kaybetmiş bir babanın acısıyla baş edemeyişini,aklını yitirme sınırlarına gidip gelişini izledim..Her anne baba için büyük bir travmadır evladını yitirmek..”İyi ki Müslümanım” diyen arkadaş yeryüzüne inen son din İslam ama görüyorum ki siz de işe yaramamış..Çünkü İslam geçmişte olan tüm dinleri ve peygamberleri kabul eder..Tanrı tektir,izlediğiniz film de yabancı film elbette ki kendi dininden bahsedecek..Harika bir film,farkında olana..Teşekkürler Bilgin bey..
  Adam fısıldadı: ”Tanrım konuş benimle.”
  Ve bir kuş cıvıldadı ağaçta.
  Ama adam duymadı.
  Sonra adam bağırdı:
  ”Tanrım konuş benimle.”

  Ve gökyüzünde bir şimşek çaktı.
  Ama adam dinlemedi onu.

  Adam etrafına bakındı ve,
  ”Tanrım seni görmeme izin ver” dedi.
  Ve bir yıldız parladı gökyüzünde.
  Ama adam farkına varmadı.

  Ve yüksek sesle haykırdı:
  ”Tanrım bana bir mucize göster.”
  Ve bir bebek doğdu bir yerlerde.
  Ama adam bunu bilemedi.

  Sonra çaresizlik içinde sızlandı:
  ”Dokun bana Tanrım ve burada olduğunu anlamamı sağla, ne olur.!”
  Bir kelebek kondu adamın omzuna.
  Ve adam kelebeği, elinin tersiyle uzaklaştırdı…Halil Cibran

 • İlk başları iyi sonradan sıkılıp izleyemedim. Nadirdir sonradan bıraktığım filmler.

 • filmin konusu babalar veya hayalperestlik veyahutta içsel yolculuk değil. film hristiyanlık teslis (3 tanrı , baba oğul isa ve kutsal ruh ) inancını içermekte açıklamaya çalışmaktadır. konusu itibariyle tamamen buna odaklanmış ,fantastik değil, tamamiyle dini bir filmdir.

 • Diğer yorumlara kesinlikle aldırmayın,berbat bir film.Adamlar Hristiyanlığın dibine vurmuş.Aileyi ön plana çıkartarak arka planda dini inançları sorgulatmışlar.Allah’a şükür ki Müslümanım.

 • Gözyaşlarıma ne zaman engel olabileceğim 🙁

 • Manevi yolculuk anlamında anlamlı bir film, bence izlemeye değer. Ben beğendim, şimdi de kendimi sorguluyorum. Teşekkürler Bilgin.

 • çok güzel..umuda hayata dair izlenılmesı gereken bı fılm ..

 • 43 yaşında agladım

 • Film sizin hayalinizede bağlı, hayalperest biri değilseniz izlemeyin, Ki Ben öyle yaptım, o kadar çok baba varki filmde, hepsiyle konuşuyor, dur şu babayla konuşayım,
  Film yavaş, ağır, slowmotion daha nasıl söyliyim kaplumbağa, karınca gibi ağır işliyor, öyle ki ileri sar, biraz daha ileri sar, biraz daha ileri sar, lan bu üçlü kovboy daha kim, biraz daha sar, sar babam sar filmin ilk yarım saati, ve son 20 dakikası müthiş,
  İnanırmısınız bayıldım, toplamda 50 Dakika, geri kalanı babalar,
  O kadar çok yazma isteğim geldi ki filme, babayla konuşmam gerekli, Mutlu olmam için
  Yazdıklarımın iyi taraflarını alın, kötü tarafları bugünkü yani, perşembe Gününe ait psikolojim ve bana ait,
  İyi seyirler,

 • aşırı polyannacılık içerir pek beğenmedim tavsiye etmem tşkler paylaşım için

 • filmin konusu harika nasıl mutlu olunacağını anlatıyor sonuç odaklı olmanızı tavsiye ederim