facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Bela – Borgman 2013 Türkçe Dublaj izle |"Bela – Borgman 2013 Türkçe Dublaj izle" için 104 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 2 [3] Hepsini Göster

 1. Bir Dost Bir Dost Şubat 15th, 2015 saat 03:43

  Film izlemek de bir beceri, bilgi, kültür işidir. Sanat eseri olan film vardır olmayan film vardır. Eğlence amaçlı filmler de vardır, ama onların sanat kaygısı yoktur genelde. Yani diyeceğim o ki bu film eğlence olsun diye film izleyenlerdenseniz berbat, kültür sanat arayanlar için harikadır. “Zaman kaybı, boş vaktiniz varsa izleyin” şeklindeki yorumlar bana göre aşırı seviyesizdir. Bir filmi beğenmiyor oluşunuz onun kötü olduğu anlamına gelmez. İki ihtimal vardır, ya film gerçekten anlamsızdır, ya da siz anlamamışsınızdır. Genelde ikincisidir ama herkes kendini sanat erbabı olarak gördüğü için suç filme atılır. Neyse, öncesinde film hakkında ön araştırma yaparsanız rahat izlersiniz.

 2. bahri bahri Şubat 24th, 2015 saat 02:12

  Bir filme iyi kötü diye yorum yapılabilir lakin bir film hakkındakonu itibari ile bu kadar çok tartışma yaratıyorsa film insanlarda psikoloji yaratmış, sizde katılın 🙂 Enteresan..!

 3. sauron sauron Mart 10th, 2015 saat 03:31

  Birdost fena giydirmiş, herhalde güzel film, ben okurken üşendim adam yazarken üşenmemiş 🙂

 4. Hülya Hülya Mart 30th, 2015 saat 02:19

  filmin konusu ne..amacı ne neden seyrettim hiç bir şey anlamadım altın palmiye neden verilmiş oda muammaa

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.