İMDB: 6.8 | 1920-30'lar arasında üne kavuşmuş olan, efsanevi Blues şarkıcısı Bessie Smith'in biyografisidir. Şarkıcıyı Queen Latifah canlandırmaktadır. HBO kanalı için çekilen bir televizyon filmidir. İyi seyirler filmifullizle.org

3 sene önce eklendi.

2015, Biyografi, Dram, Müzikal, Türkçe Altyazılı, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 3 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

  • Bessie’ yi Dana Elaine Owens, sahne adıyla Queen Latifah, Amerikalı rap ve hiphop şarkıcısı canlandırmakta, Oyunculuğundan tut kişiliğine kadar harika bir kadın, komediyi usta bir şekilde yapan çok yetenekli bir oyuncu ve dram filmlerinde de o kadar başarılı, hayatın getirdikleri filmini izleyin ve bu kadının bu filmdeki başarısını performansını bizzat görün, oynadıgı her filmi güzellestirmeyi basarıyor.
    Mo’Nique Imes ise harika bir performans , Precious filmindekı roluyle En İyi yardımcı Kadın oyuncu Oscar ını kucaklamıştır.
    Amerika’ da ırkları müziği ile birleştirmesinde büyük katkısı olmuştur. Çok az açık sahne ve küfürlü o kadar da olsun. Mutlaka izleyin. İmdb puanı 8 olmalıydı.

  • yazmadan duramadim, film biyografi ancak cok iyi islenmis. genc arkadaslar begenmeyebilir, lutfen abuk subuk yorum yapmasinlar. film ekibi her anlamda harika bir is cikarmislar.

  • bence izlenır….