facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Bessie 2015 Türkçe Altyazılı izle |"Bessie 2015 Türkçe Altyazılı izle" için 3 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. serap serap Ağustos 28th, 2015 saat 19:22

  bence izlenır….

 2. ersin ersin Eylül 2nd, 2015 saat 00:37

  yazmadan duramadim, film biyografi ancak cok iyi islenmis. genc arkadaslar begenmeyebilir, lutfen abuk subuk yorum yapmasinlar. film ekibi her anlamda harika bir is cikarmislar.

 3. çotanak çotanak Eylül 13th, 2015 saat 18:34

  Bessie’ yi Dana Elaine Owens, sahne adıyla Queen Latifah, Amerikalı rap ve hiphop şarkıcısı canlandırmakta, Oyunculuğundan tut kişiliğine kadar harika bir kadın, komediyi usta bir şekilde yapan çok yetenekli bir oyuncu ve dram filmlerinde de o kadar başarılı, hayatın getirdikleri filmini izleyin ve bu kadının bu filmdeki başarısını performansını bizzat görün, oynadıgı her filmi güzellestirmeyi basarıyor.
  Mo’Nique Imes ise harika bir performans , Precious filmindekı roluyle En İyi yardımcı Kadın oyuncu Oscar ını kucaklamıştır.
  Amerika’ da ırkları müziği ile birleştirmesinde büyük katkısı olmuştur. Çok az açık sahne ve küfürlü o kadar da olsun. Mutlaka izleyin. İmdb puanı 8 olmalıydı.

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.