facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Bir Amerikan Suçu – An American Crime 2007 Türkçe Dublaj izle |"Bir Amerikan Suçu – An American Crime 2007 Türkçe Dublaj izle" için 53 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 [2] Hepsini Göster

  1. gizem gizem Şubat 12th, 2014 saat 16:44

    Psikolojiniz sağlam değilse filme hiç başlamayın. İnanılmaz derecede işkence sahneleriyle dolu ancak aynı zamanda tam bir nasihat filmi. Asla çocuklarınızı tam anlamıyla tanımadığınız insanlara teslim etmeyin. Ben izlediğimde inanılmaz etkilenmiş hüngür hüngür ağlamıştım. Ama dediğim gibi acı gerçekler bunlar ve bilinmesi de gerekiyor.

  2. ali ali Temmuz 11th, 2014 saat 02:44

    korkunç cinayet allahım sen kimseyi böyle alilerin eline bırakma.belki de bilmediğimiz bodruma kapalı birçok insan var. seslerini duyuramayan.film öyle bir anlattı ki pir gibi anlattı.film 10/10

  3. filmkolik filmkolik Ağustos 21st, 2014 saat 21:18

    Film çok ağır gerçekten, çok ağır yorum yapanları izlemediğim halde eksilemiştim ama yorumlar doğruymuş. Filmi bitirmeden bırakmam ama sıkıldım açıkcası. Filmin gerçekten uyarlanması çok üzücü. Ama eğer bunu film yapıyolarsa, mahkeme sahneleri daha mücadeleci, işkence sahneleri daha net olmalıydı. mezarına tüküreceğim gibi mesela.

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.