facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Cengiz Han & Mongol 2007 Türkçe Dublaj izle |"Cengiz Han & Mongol 2007 Türkçe Dublaj izle" için 153 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 2 3 [4] Hepsini Göster

 1. turbo turbo Haziran 19th, 2015 saat 01:48

  mongollar turk değil amma musluman.bizede cok zulum yapmis yani omurgamizi kirmislar ama cinle cok ticaret yapmislar o kadar iyi ticartki cinliler 3500km den fazla cin settini yapmislar.ama sonunda yine biz gok turkler ayni yasam ve ayni inanca sahib yer tanri ve gok tanri sora musluman birlikte avrupaya dogru yuruseydik dunya bizim olurdu dumanini attirirdik atila romadan harac alan ilk turkmu mongolmu fark etmez yine osmanli gunes batmayan en buyuk topraga sahiptik en cok devlet kuran milletiz(tabi batiranda). daha cok sey var diyece amma bu kadar kisaltilmis yeter iyi gunler.

 2. Tegin Tegin Ağustos 12th, 2015 saat 12:59

  Moğolların Türk olduğuna inanmıyorsunuz fakat Cengiz Han Türktür.Ayrıca Moğollar Müslüman değildi Tengriciydi. Ayrıca Müslüman olsa ne olacak olmasa ne olacak. Cengiz Han’ın ordusunun 4/3 ü Türktür. Bize zarar verdi diyorsunuz siz kimsiniz.Cengizhan sadece araplara ve Araplaşmış türklere saldırmıştır.

 3. Alp Alp Ağustos 30th, 2015 saat 16:53

  Cengiz hana gelen müslüman elçi ona Allah birdir ve o her şeyi yaratandır demiştir ve müslümanlığa davet etmiştir bunun üstüne cengiz han kahkaha atarak
  – zaten türkler ve biz binlerce yıldır bunu bilmekteyiz. biz tanrı’nın tek olduğunu, doğmadığını doğurmadığını ve onun üzerinde hiçbir varlık olmadığını sizin soyunuz ve tüm yerler-sular çamurdan putlara taparken biliyorduk.

  Admin bu arada filmi koyarsan sevinirim

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.