Türkiye’nin bir numaralı film sitesi filmifullizle.org güncellendi. Sitedeki yenilikleri göster


İMDB: 7.1 Arap bir babayla, Fransız bir annenin 17 yaşındaki kızları Sonia, terörist gruplara katılmak üzere Suriye'ye gitmeye hazırlanırken, Fransız yetkililere yakalanır ve yaşı küçük olduğu için ev hapsi alır. İyi seyirler filmifullizle.org

1 ay önce eklendi.

2016 Filmleri, Dram, imdb 7+ Filmler, Türkçe Dublaj, Yabancı Filmler

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 12 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • Unutulmayacak bir filim, ANNE – BABALAR özellikle izlemeli ….

 • Din karşıtlığıyla falan ilgisi yok. Din adına nasıl kandırıldığını anlatıyor. Bizim daha önce yapmamız gereken filmi bizden önce yapmışlar.

 • Güzel bir filmdi
  Kafirlerin filmi ya da din bulaşıcıdır diyen uç nokta zihniyetlere bakmadan tarafsız izleyin
  BENCE FİLMDE İSLÂMI DEĞİL RADİKAL ZİHNİYETİN İSLAMI KULLANARAKTAN YAPTIĞI OYUNLARI ANLATİYOR

 • Filmi izlemedim,düşünmüyorum da fakat bir şeye itirazım var.Sürekli güncellenen bir tekrarlılikla örneğini Irak/Somali vs örneğinde gördüğümüz rijit bir “din savaşçısı” türünden sıkılmadık mı?Mesela coğrafyamızda son derece LAİK SEKÜLER Terör örgütleri olduğu gibi katliamcı mezhepçi(Esed) devletlerde var.Mesela bunların katliamlarına motivasyon sağlayan mezhepçilikleri yada soğukkanlı şekilde barbarca şehirleri yakıp yıkan LAİK kimliğin insana bakışını sergileyen filmlere yönelmek lazım

 • Film, özellikle avrupada gençlerin terör örgütleri tarafından nasıl din maskesi altında terörist devşirildiğini gayet çarpıcı bir şekilde işlemiş. İşin üzücü tarafı dinler ne yazık ki bunun için çok müsait. Keşke insanlar doğru yanlış değerlemesini yapabilecek yaşa kadar her türlü din eğitiminden uzak tutulsalar ve din gerçekten doğruluğu çok açık bir olguysa insanlar neye inandıklarını bilerek bir dini kabul etseler. İnsanlık tarihinin en etkili uyuşturucusu dindir. Herhangi bir dine bağlı olunduğunda birey olma hakkınızı da beraberinde kaybedersiniz. Çünkü dinler, kendi dünya görüşünüzden hayata bakışınızdan ibaret değildir. Birey değil sürünün parçası olursunuz. Sürü nereye giderse sizde oraya gitmek zorundasınızdır. Öyle ki dini kullanmasını bilenler dindarlarıda koşulsuz itaat noktasında kontrol eder.

 • tipik bir haçlı oyunları.maksat islamı kötüleme oyunları.

 • Konu ilginç ama Fransızlar’ın en iyi konuları bile iç bunaltıcı filmlerle mahvetmek gibi bir yetenekleri var. Yani o play butonunu tıklamayın.

 • Din ile resmen Alay etmişler kız namaz kılıyor babası bırakmıyor İslamı seçiyor radikal örgütün emriymiş gibi gösteriyor kafirlerin filmi neolacak başka !

 • Din ile resmen Alay etmişler kız namaz kılıyor babası bırakmıyor İslamı seçiyor radikal örgütün emriymiş gibi gösteriyor kafirlerin filmi neolacak başka !

 • bir canlı bomba nasıl olunur, insanlar nasıl kandırılır, ibreti alem için izleyin görün.

 • Güzel bir film, güncel konuları anlatıyor keyifle izlenebilir.

 • Sıkıldım yarıda kapattım içim karardı din bulaşıcı hastalıktır özeti bu.