facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Cennet – Eden 2014 Türkçe Dublaj izle |"Cennet – Eden 2014 Türkçe Dublaj izle" için 5 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. Elif Elif Eylül 15th, 2015 saat 19:13

  Emeğe saygı olaraktan teşekkürler Bilgin, ileri sardıra sardıra bile izleyemedim o kadar kötü ve sıkıcı malesef. Görüntü kalitesi de seslendirme de berbat. Konusundan da heç bişi anlıyamadım zaten …

 2. esra bastug esra bastug Eylül 15th, 2015 saat 20:18

  Sinema da izlemiştim, üstüne eve gelip bütün filmdeki çalan müzikleri günlerce dinlemiştim.
  Harika bir film kesinlikle tavsiye ederim..

 3. Onur Onur Eylül 15th, 2015 saat 23:09

  Değişik bir filmdi izlenir ama gidişat biraz yavaş filmde geçen müzik tarzını sevmiyorsaniz sıkıcı gelebilir ama bunun dısında bir insanın bir işte nasıl yükselip nasıl battığınıda anlatıyor.

 4. Mehmet Mehmet Eylül 16th, 2015 saat 15:21

  Arkadaslar bu film daft punk ın hayatını anlatan film bisey anlamadım diyenlere sacma gelebilir cumku fransa da house müzikle ugrasan iki gencin hikayesi bu yani dunyaca unlu elektronik müzik grubunun hayatını işlemiş film daft punk hikayesidir bu film.

 5. r.Kenshin r.Kenshin Eylül 17th, 2015 saat 08:34

  @Mehmet bu filmi adam akıllı izlemediğin ne kadar da belli.Zavallısın daft-punk filmde sadece aynı jenerasyondan gelen ve başarılı olan bi grup bunun yanı sıra ‘garrage music’ yapıp bi okadar da gerileyen ve hayal kırıklıklarıyla dolu bir grubu (‘Cheers’)anlatan bir filmdi.Senin gibi algısı kıt insanlar bu filmi asla anlamayacaktır.

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.