facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Cinayet – Felony 2013 Türkçe Dublaj izle |"Cinayet – Felony 2013 Türkçe Dublaj izle" için 9 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. toros toros Haziran 1st, 2015 saat 00:57

  Türkçe seslendirme filmin içine etmiş… Bilgin, yaptığın iş her tür övgünün üstünde ama allah aşkına vazgeç şu dublaj işinden. Bir filmi dilinden kopartmak nasıl bir manyaklıktır anlamam zor. Neyse.. Emeğin için teşekkürler.

 2. Elvis PRESLEY Elvis PRESLEY Haziran 1st, 2015 saat 04:13

  film izlenebilir ama ağır. ayrıca filmin adı filme yakışmamış Kaza hata veya suç denilebilirdi.

 3. Shahin Shahin Haziran 1st, 2015 saat 08:23

  Toros kardes delirdinmi sen adam isini yapiyor böyle sapık seyler yazma biz napalim film seyretmeyelimmi?

 4. hakan hakan Haziran 1st, 2015 saat 19:25

  Sevgili Toros Sen Altyazılı Fiml Seviyor olabilirsin Hatta İngilizce Biliyor Bile Olabilirsin Lakin Türkçe Dublaj izlemek İsteyenler Daha Çoğunlukta Ayrıca Filmin Türkçe Dublajı Çıkmadan Orjinali Sayfada Mutlaka Yayınlanıyor Orjinal Dil Seçeneği İlede İzleye Bilirsin Buraya Yorum Yazmana Gerek Yok. İzlemek İstediğin Alt Yazılısı Sitede Mevcut Dilediğin Zaman İzleye Bilirsin İyi Seyirler Yorumumu ingilizce Yapmak isterdim Lakin Güzel Türkçemden Başka Bir Dil Bilmiyorum 🙂

 5. ali ali Haziran 1st, 2015 saat 21:34

  toros 1 cisi bilgin isini iyi biliyor ona akil vermene ihtiyac yok 2 ciside kendi diline saygin olsun men aksine cok seviniyorum TURKCE DUBLAJ film gordugume onun icin abuk subuk sozleri kalbinde dursun!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Şenol Erten Şenol Erten Haziran 1st, 2015 saat 22:19

  Elbette her sanat eserini kendi dilinden okumak-dinlemek en iyisidir. Lakin, çeviri-dublaj manyaklık değildir. Mutlaka kayıp olacaktır, ama mütercim ve seslendirenler ustaysa aslına yakın bir değer arz edebilir (Hatta kimileri daha kıymetli bile olabilir.). Hülasa, bilen orijinalini beklesin/bulsun seyretsin, ötesini bize bıraksın!

 7. Elvis PRESLEY Elvis PRESLEY Haziran 2nd, 2015 saat 00:12

  Şu altyazı takıntısı olanlara şaşıyorum

 8. Şenol Erten Şenol Erten Haziran 2nd, 2015 saat 01:21

  Filme gelince: Her şeyiyle başarısız! Orijinal-dublaj tartışması ciddi bir film üzerinden yapılsaydı..!

 9. elif elif Haziran 8th, 2015 saat 00:59

  film güzel, aksiyon yok, sürükleyici değil ama izlenebilir. iyi seyirler…

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.