facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Closer To The Moon 2014 Türkçe Altyazılı izle |"Closer To The Moon 2014 Türkçe Altyazılı izle" için 43 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. Elif Elif Ekim 10th, 2015 saat 23:55

  Filmi ilk açtığımda gerçek bir olaydan esinlendiği için açtım, ilk bölüm biraz sıkıcı ya da karmaşık gibi gelebilir, ama izleyin derim güzel bir film, teşekkürler Bilgin …

 2. Ercan Ercan Ekim 11th, 2015 saat 16:38

  Hicbir yahudi propagandalı filme OOO ÇOK GÜZEL MUHTEŞEM DEMEM. Kaliteli film yapmalalarına birşey diyemem.AMA TARAFSIZLIK VE MADUR POROPAGANDASINI YEMEZLER. BU YAHUDILER HITLER ZAMANINDA 1.5 miyon öldü.SORARIM SIZE BU SAVAŞTA KAÇ MILYON ALMAN(en az 5milyon),KAÇ MILYON RUS(20milyon) KAÇ MILYON TÜRK(en az 3.5 milyon) KATLEDILDI.

  DÜNYA FİLM ENDUSTRISI VE BANKALARIN YAHUDILERIN ELINDE OLMASI SONUCU HEP AĞLAR DURURLAR.YEMEZLER ANAM YEMEZLER.

 3. Ahmet Ahmet Ekim 11th, 2015 saat 21:14

  Ercan kardeşim diğer ölenler askerdi. Ölen Yahudiler ise sivillerdi. Naziler işgal ettikleri yerlerdeki sivil halka normalde dokunmazken sivillerin Yahudi olanlarını öldürdüler. Başka şeyler için Yahudileri eleştirin tabi de tarihi çarpıtmayın. Bir de 2. Dünya Savaşında 3.5 milyon Türk nerde öldü yahu? Türkiye o savaşa katılmadı ki.

 4. mobfear mobfear Ekim 11th, 2015 saat 21:32

  @ercan
  1.6 milyon yahudi öldürüldü
  2.almanlar savaşı kendileri başlattı
  3.rusya savaşa katılmıştı ve stalin tarafından kendi vatandaşlarıda öldürürmüştü
  4.2.dünya savaşında TÜRKİYE CUMHURİYETİ’nden kimse katledilmedi
  5.toplamda 50 milyon kişi öldü
  yahudi düşmanlığı yapacağım diye insanlık ayıbı yapma

 5. Ridvan Ridvan Ekim 11th, 2015 saat 21:38

  Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden birisiydi, teşekkür ederim Bilgin.

 6. soner1696 soner1696 Ekim 11th, 2015 saat 23:00

  Ercan yorumuna katılıyorum YAHUDİLER…

 7. hasan hasan Ekim 12th, 2015 saat 00:10

  ercan arkadaşıma bir ilavede bulunayım dünyanın en kanlı savaşıdır istatistiker gizlenmektedir..israyil almanyadan bugün bu durumdan dolayı savaş suçu mahkemelerinden düzünelerce miktarda para almaktadır kaldı ki bu batı dünyasının aklı hep aynı çalışır..ikiz kuleler örneğinde olduğu gibi..

 8. herdem herdem Ekim 12th, 2015 saat 00:12

  Ercan bey 2. dunya savasinda 3.5 milyon Turk katledildi demis 9 begeni almis. Okulda tarih dersinden 1 alan bile Turklerin 2.dunya savasina girmedigini bildigi halde boyle bi yoruma 9 begeni ve dahada yukselecek. Guleyim mi agliyayim mi? Yahudilere olan kin milettin tarih bilgisini de koreltmis… Guzel film.

 9. kutay hoca kutay hoca Ekim 12th, 2015 saat 13:59

  3,5 milyon rakamı biraz abartılı olmakla birlikte ; kastedilen Türkler , Sovyet Rusya’nın Alman işbirliğinden çekindiği doğu avrupa (yurtları şimdiki ukrayna-rusya ihtilaflı sınırları içinde kalan ve ağırlıklı Kırım bölgesi) Tatarlar ile yine Sovyet Rusyanın ağır sanayisini ukraynadan sibiryaya taşırken , yumuşak karnı orta asya da Almanlarla işbirliği yapmalarından korkulan ekseriyetle nogay kollarından pek çok orta asya Türk halklarıdır . Ve dahi meraklısı için not, Alaş-Orda devletinin yeniden bağımsızlaştırma faaliyetleri incelenebilir. Pek çok kırım ve infaz ile bilrikte Kırım Tatarlarının tamamına yakını sürgün edilmiş ve orta asyadaki pek çok Türk halkıda yurtlarından tehcir edilmek suretiyle malları ve canları bu kanlı göçlerde alınmıştır. İkinci dünya savaşında Türk soykırımları ifadesi , doğru bir önermedir. Türk halkları içerisinde Türkiye sadece bir koldur , bütünü değildir. Yukarıda tarih dersi veren talebelere , bir tarih hocası olarak üşenmeden bu notu vermek istedim. Okuyun , öğrenin.

 10. Sami Sami Ekim 12th, 2015 saat 15:21

  Film güzel.. Film sadece filmdir. Hayat ise bizleriz, ama hepimiz insanız. Dinlerle, milliyetlerle, siyahıyla beyazıyla, sarısıyla. Hepimizin aynı olduğunu anlamayanlara ne yazık! Belki de bir uzaylı istilası olursa hepimiz “dünyalı” olacağız. Herhangi birinden nefret etme güdünüz içinizde kaldıkça bilin ki cehennem ateşinde yanıyorsunuzdur. Sevginin ve birliğin gücünü anlayanlara ne mutlu…

 11. Ali Ali Ekim 13th, 2015 saat 13:39

  Neler yazıyorsunuz siz .savaşta ölmek başka şey gaz odalarında çocukları öldürmek ne zamandan beri normal karşılanmış.yahudi veya ne olursa olsun .hitler gibi düşünebilirsin ama sonun oun gibi olmasın sakın.sende kendi filmini yap inandığın şeylerin propagandasını yap.

 12. Berrin Guven Berrin Guven Ekim 13th, 2015 saat 14:18

  Bu Ercan denen cahile bir tavsiyem var – internette araştırsın DNA analizi yaptırsın ve kendi soyunun ne kadar Ermeni ve Yahudi genleri taşıdığını görsün. Ondan sonra otursun düşünsün en ufak baskıyı görünce dinini ve dilini değiştiren dönek atalarının torunları olarak cesurca dinini ve dilini savunan ve bu yüzden baskıya maruz kalan cesur genlere sahip Ermeni ve Yahudilere karşı yaptığı ırkçılıktan utanır belki.

  yukaridaki cumlem herhalde Ercan için fazla komplike oldu. bir de onun anladığı dilden söyleyeyim

  Ercan, kıskanma canım, çalışırsan senin de olur (çalışmak – çalmak değil)

 13. Elvin Elvin Ekim 14th, 2015 saat 08:07

  Arkadaşlar, türk sadece Türkiyede yaşamıyor. Ercan beyin 3,5 milyon türk öldü yazmasıyla dalga geçenler var. Kendileri sanki çok biliyorlarmış gibi. 2. dünya savaşında Rusiyanın terkib hissesi olaraq (SSCB) Asyadakı tüm Türk devletleri Almanyaya karşı savaşdı. SSCB ordusunda milyonlarla türk vardı.

 14. poorest poorest Ekim 14th, 2015 saat 10:45

  ”Uzaylı istilası olursa hepimiz dünyalı oluruz” yahudi amerikan sinemasının tüm dünyanın bilinçaltına pompaladığı bir felsefesidir. Herkes dünyalıdır ve tüm dünyayı sadece amerika kurtarır. Sami’nin soylediklerine bakınca maalesef amaçlarına ulaştıkları da ortadadır.

 15. Meral Meral Ekim 14th, 2015 saat 12:35

  Ercan aga, Kutay hoca büyüksünüz.
  Gına geldi şu Yahudi ajitasyonundan.
  Filmi seyretmiyorum

 16. EMRE B. EMRE B. Ekim 14th, 2015 saat 15:51

  atom bombasını tasarlayan ve kullanan yahudi vatansever lobisidir. Adamların en iyi bildilleri iş öldürmektir.

 17. TAYLAN TAYLAN Ekim 14th, 2015 saat 17:17

  bende tarih öğretmeniyim almanlar tarafından sünnetli olmalarından dolayı yahudi sanılarak öldürülen Türkler ve müslümanlar var ama 3.5 MİLYON RAKAMI ÇOK ABARTILI

 18. Burçe Burçe Ekim 14th, 2015 saat 22:07

  sohbetinizi bölmek istemem ama sonuç ??? Film güzel mi ?

 19. yucel yucel Ekim 14th, 2015 saat 22:18

  hocalarımızın dahi anlama kıtlıgı veya tarih bilmemezligi şaşaırtmadı beni…bu konuyu araştırmak veya bilgi sahibi olabilmek icin 1800 li yıllara inmeniz gerekli…dogru bi teoriyle karşılaşmadım daha…ingilizler TÜRKİYE de tam bi hakimiyet kurmuş ve tüm planlarını aleni bi şekilde uygulamıştır..net acıklama 1937 yılında duyurulmuştur (israil in kurulması) ve bu zaman zarfında ATATÜRK yaşıyor idi..ne hikmetse 1 yıl sonra vefat etmiştir..ingilizler tüm planlarını hitler e acıklayıp tüm dünya yahudilerini israilde toplama emrini vermiştir…buna karşı cıktıklarını israil e gitmiyeceklerini beyan eden tüm yahudileri öldürmeye başlamıştır…ingilizler almanlara vermiş olduklar korkunc destek sayesinde almanlar plan degişikligine giderek tüm dünyaya savaş ilan etmiş TÜRKİYEDEN maden ve asker talebinde bulunmuştur…tabi TÜRKİYE deki ingiliz hakimiyeti buna izin vermemiştir…

 20. cahil cahil Ekim 15th, 2015 saat 00:02

  Türk deyince aklına sadece Türkiye gelen cahilleri görmek pekde şaşırtmadı. 2. dünya savaşında bir çok Türk rusların tarafında savaşa katılmıştır. Asıl bunu bilmeyen cahildir. Ayrıca siyonis lobileri ölen yahudi sayısını hep abartmıştır.

 21. Mavrick Mavrick Ekim 15th, 2015 saat 09:49

  Berrin cahillikle suçlarken kendi cahilliğin ortaya çıkıyor . Yahudileri Allah lanetlemiş . Onlar ki Kuran’ın lanetlediği bir kavim . O kadar cesurlar ki Filistin’e yaptıkları ortada çoluk çocuk demeden öldürüyorlar . Ermenilerde cesur , şöyleki Savaş’a gitmiş erkek olmayan Köylere Baskın yapıp yaşlı ve çocukları öldürüp Kadınlara tecavüz edecebilecek kadar cesurlar erkekler Döndüğünde neredeydi cesaretleri. Sonra adaçayı kurup bizim büyük elçileri vururkemnde cesurlardı. Sen Hümanizm adına savunduklarına bak . Ermeniler ki anasınıfında çocuklarına Türkler bizim en büyük düşmanımızdır diye antlarının içinde okutuyorlar dön ülke ne sahip çık . Gerçi senin gibilerin çıkmasınada gerek yok ihtiyacımızda

 22. Saim Saim Ekim 15th, 2015 saat 12:22

  2. Dunya savasinda Turkiye olarak savasa girmedik dogru, ancak sovyetler birliginde hem savasa surulen hem de soykirima ugrayan Turkler olmustur, basta Kirim, Kazan,Kazak ve Tatar turkleri mubadeleye zorlanmalari nedeniyle epey kirima ugramistir ?Stalin ve Lenin donemi bu sayilar oldukca fazladir.
  Ikincisi de yahudilerin soykirima ugramalari, dunya uzerinde bir tek kendileri magdurmus gibi gosterilen filmler yapmalari onlarin aslinda daha sansli olduklarini gosteriyor. Fransizlarin Cezayirde yaptiklari, Italyanlarin libyada yaptiklari daha az masum degil. O nedenle yahudilerin surekli bu tarz demagogic filmler yapmasi onlari daha masum kilmaz. Bugun filistinlilere yaptiklari dun hitlerin onlara yaptiklarindan daha masum degil. O nedenle insanlik adina onlari saunanlar bugun filistinde yasanan gercekleri de gormemeliler.

 23. Çiko Çiko Ekim 15th, 2015 saat 20:36

  Tarih Dersimi Veriliyor Burda

  Film Lan Bu Film Belgesel Değil

  Propaganda İçerikli Unsurlar Varsa İzleme Kardeşim

 24. ozkan ozkan Ekim 15th, 2015 saat 21:12

  Ercan dostum bak bir insan grubunu veya kumesini sevmeyebilirsin buna saygi duyarim lakin toplama kamplarini olum kamplarini en azindan gorsen bu tarz filmlerde anlatilanlarin az oldugunu anlarsin emin ol. Bu kadar net nasil mi bu olen oldurulen insanlarin sayilari var dersen almanlar herseyi oldugu gibi bunuda kayit etmisler ve isim isim tarih tarih kayitli. Bugun alman ben soykirim yaptim demez , o olumlerin sorumlusu nasyonel sosyalistler der. Asil sorun su olen hep garibandir ve kulturumuzde de dinimizde de olen arkasindan konusmak olmaz. Olen masum kalanlar ise suc ortagidir herzaman. Umarim bu dedigimin anlamini icinde hissedersin.

 25. ZeroPoint ZeroPoint Ekim 15th, 2015 saat 21:40

  Tarihi bırakın günümüze bakın. Her türlü haksızlığa neden olan her türlü savaşın içinde olan ve ABD yi diğer batılı ülkeleri terör örgütlerini destekleyen Yahudilerdir. O kadar kör olmayın.

 26. volkan volkan Ekim 16th, 2015 saat 20:26

  Bi susunda filmi izleyelim ….

 27. MONTOYA MONTOYA Ekim 16th, 2015 saat 21:57

  Ercan a tepki verenler ya yahudi sempatizanı yada direk yahudi bence.

 28. Ahmet Ahmet Ekim 16th, 2015 saat 23:53

  Tarih bilmeyen talebelere ders vereceğine önce şeytan ruhlulara insanlık dersi ver hoca. Milyonlarca insanın ölümüne, üstelik gaz odasında ölümüne sevinen yarın ihtilafa düştüğünde seni kılı kıpırdamadan keser unutma.
  Ben de bir avukat olarak sana hukuk drsi vereyim bu zihniyeti böyle allayıp pullarsanız seni kestikten sonra da elini kolunu sallayarak dolaşır demedi deme.
  Önce insan!

 29. ayhan ayhan Ekim 17th, 2015 saat 00:02

  rakamsal yanlışlıkları olsada ercan arkadaşıma katılıyorum
  burada kimse yahudileri savunmasın sakın
  onlar ne bir insan nede masum
  filistinde israil devleti terör işlerken sizin sivil dediğiniz o yaratıklar
  yüksek yerlere çıkıp mangal yaparak ölen çocuklara seviniyorlar
  en iyi yahudi gebermiş yahudidir.
  keşke hitler biraz daha yaşasaydı da köklerini kazısaydı lanetli pisliklerin

 30. Anonim Anonim Ekim 19th, 2015 saat 20:05

  Fena film

 31. nuri katar nuri katar Ekim 20th, 2015 saat 13:34

  film yorumu bakacaz diye okuyoruz adam yahudi düşmanlığı yapmış yönetici bu tür cahilce yorumları hemen silmeli film yorumlarından hariç saçmalıklar yazanlar gidip kahvede yapsın o edebiyatı

 32. erdem erdem Ekim 22nd, 2015 saat 19:33

  film gerçekten çok iyi… emeği geçen admine teşekkürler… yalnız, ERCAN adlı biri ne olduğunu bile tanımlayamadığı bir taşı kuyuya atmıs anlasılan… halkımız da taşı arıyor hala… filmlerde yahudi-abd-rusya propagandaları yapılıyor gibi dandik, içeriksiz yorumları yapan arkadaşlar, dürüstçe cevap verin: propagandası yapılıyor diye saldırdığınız ülkelerden oturum ve çalısma teklifi gelse ilk önce kim gider… dürüst olun! siz giderseniz, gitmek için yalvararak hem de…

 33. Siyonist dusmani Siyonist dusmani Ekim 26th, 2015 saat 12:28

  Ilk defa yorum yaziyorum, 2 yildir bu sitedeyim.Ercan kardes hakli. Yalniz yahudi dusmani suclamasi yapan yapan gafillere: Allah kuranda yahudiler icin ne buyuruyor arastirin. AYRICA BIZIMKISI YAHUDI DUSMANLIGI DEGIL. BIZ SIYONISTLERE DUSMANIZ, BUDA AYNI ZAMANDA YAHUDILERI DE KORUMAK ICIN. BILGINIZE

 34. mustafa mustafa Ekim 26th, 2015 saat 23:10

  idare eder boş vaktiniz varsa izleyin

 35. AliHC AliHC Kasım 1st, 2015 saat 11:47

  Biraz zihni açık biriyseniz, Hayata yaşamaya saygı duyuyor ve önce insan olduğunuzu düşünüyorsanız bu Filmi mutlaka izleyin hem eğlenin hem anlamaya çalışın. Gereksi yorumlara aldanmayın. Hatta sakın kaçırmayın derim.

 36. Tarih Tarih Kasım 12th, 2015 saat 02:05

  Türkiye 2.Dünya Savaşına girmiştir savaşın bitmesine 1 gün kala hemde.

  Girmesinin nedeni Birleşmiş Milletler’e kurucu üye olabilmek.

 37. Samet Samet Kasım 13th, 2015 saat 12:10

  Kesinlikle ERCAN favorimsin orti

 38. Mahir Mahir Kasım 15th, 2015 saat 20:48

  Ercan bey şöyle haklı bütün havralarda yahudilerin kayıtları tutulmaktadır ve bunlar asıl yahudilerdir kendilerince. ama hazar Türkleri vardır sonradan Yahudiliği kabul eden katliama ve soykırıma uğrayan bunlardır asıl yahudilere bişi olmamıştır din değiştirip yahudi olanların katliama uğraması veya bilerek mldürülmeleri sayesinde dünya çapında mağduriyet oluşturup İsrail kurulmuştur. Binlerce yıldır yahudi soykütükleri havralarda tutulmaktadır inanmayan araştırır.

 39. gech gech Kasım 22nd, 2015 saat 02:03

  film guzel mi onu soyleyin. 3-5 andavalin burada girdikleri muhabbete bak. gidin fasizminizi de humanizminizi de baska forumda yapin, ne bos adamlarsiniz

 40. AHMET ALİ AHMET ALİ Ocak 2nd, 2016 saat 02:02

  bir kavme karşı olan nefretiniz sizi adaletsizliğe itmesin der RABBİM ama bunu yahudiler için dememiştir (en iisini ALLAH bilir) yahudiler peygamberlerini öldürmüş hz MUSA nın mucizelerini bizzat gördükleri halde puta tapmış ALLAH a vaadlerınden donup ısyan etmiş lanetli bir topluluktur pek azı hariç ıman etmezler ikiz kulelere yapılan saldırılarda kayıtlara gecen bır tek yahudi olmemıstır Almanların oldurdugu yahudı olarak soylenenlerın cogu romanlar ve ısraıle gıtmeyenler …yahudıler işkalcıdır soy kırımcıdır ve KURANDA bildirdiği üzere zamanı gelince müslümanlar tarafından yok edılecektır ….berrin gibi ermeni ve yahudi severlere duyrulur film yahudi propagandası yapıyor izlenebilir seviyede ama az film izliyorsanız başka filmleri baş yapıtları izlemenizi tavsiye ederim …

 41. Gerçek Tarih Dersi Gerçek Tarih Dersi Ocak 25th, 2016 saat 06:13

  Ercan beyin söylediklerine sonuna kadar katılıyorum diğer cahillerde akılları sıra tarih bilgisi vermeye çalışmış 2. dünya savaşını anlatıyorlar bide dalga geçiyorlar Türk yoktu diye gülsemmi ağlasammı yazmış ben gülsemmi ağlasammı onu bilemiyorum ufacık beyninizle olmayan bilginizle neyi öğretiyorsunuz önce bi aç o dönemdeki sovyetler birliğindeki şu anki ülkelere bak sonra bak bakalım türk varmı yokmu araştır biraz 2. dünya savaşını verilen yahudi kaynaklaklı kitaptan okudugun 3 – 5 cümleyle burda tarih dersi vermeye kalkma kibirli cahil. Tarih boyunca bize saldıranlar yahudilerdir var olan düzeni bozan yahudilerdir haçlı seferlerini başlatan yahudilerdir 1 dünya savaşında kudüs için bize saldıran gene yahudilerdir. Atatürk olmasaydı savunduğun bu toplum Türk ırkını yok edicekti. Aç bi, yahudilerin inancını oku bakalım şu dönemdeki tevratı incele yaşama amaçları ne bi araştır gentre kavimleri ne olarak görüyolar bi araştır devlet içinde devlet kuran bu toplulukla 3 kişi savaşmıştır bunlar Napolyon , Mustafa Kemal ATATÜRK ve Adolf hitlerdir 3 üde onların arasından gelmiştir. Adolf hitler tüm dünya tarafından kötülenir çünkü savaşı kaybetmiştir tarih boyunca hep kaybedenler kötülenir günümüzde Atatürkü kötülemeye küçük düşürmeye çalışan siyonistler ve onların uşakları sizin gibi cahil köleler olsada nafileeeee Hacı Bektaş Veli’nin de dediği gibi Bu Ağaç meyve verdikçe Anadolu bizimdir…

 42. bburakk bburakk Şubat 22nd, 2016 saat 20:03

  1. dünya savaşı tiyatrodur, amaç osmanlıyı bölmekti ve başardılar, bir sürü uyduruk kukla ülke çıkardılar(biz dahil)

  2. dünya savaşı da tiyatrodur, kendileri çalıp kendileri oynadılar, öyle şeyler oldu ki “aman canım yahudilerin hakkı orada ülke kurmak” der oldu tüm dünya,

  adamlar o kadar güzel kandırdı ki tüm dünyayı,

  ercan’a katılmamak elde değil,

  türkler konusuna gelince; kırım türklerinden ölen sayısı az bile yazmış, 5 milyonu sadece sibiryaya sürüldü diye biliyorum.

 43. Fatih Sultan Mehmet Fatih Sultan Mehmet Mart 28th, 2016 saat 01:37

  Sinirden icimden hepinize dayak cekmek geliyor,ne bu milliyetcilik,kari sohbetinden bile beter ettiniz,yuh be insan insandir sobalarda yanan masum insanlarin,dünya bankasini veya filistinde öldüren yahudilerle ne alakasi var.Siz ne konustugunuzun farkindamisiniz?Birakin su miliytci konusmalara yaaa… hitleri cekistiriyorsunuz ,kendinz su altindan en kral milliyetciligi yapiyorsunut.Yok anam osmanliyi batiridiniz simdi Türkiyeyide batirirsiniz.Su kafayi degistirin artik.Bakin yahudiler ingilizler almanlar nasil birbirlerini tutuyorlar,ya siz ?habire lak lak ,ben iyi sen kötü,ist onun icin ilerliyemiyoruz….

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.