facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Diren – Suffragette 2015 Türkçe Dublaj izle |"Diren – Suffragette 2015 Türkçe Dublaj izle" için 15 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. melike şimşek kocagül melike şimşek kocagül Mart 11th, 2016 saat 23:30

  devrim sadece bir görüşün ve fikrin isyanı değildir.. devrim zaten sizin olan hakkın sizden alındığında gösterilen haklı isyandır.. bu filmde sadece kadınların değil hakların isyanı vardır.. gerçek dokunaklı idealist bir film..

 2. gül gül Mart 12th, 2016 saat 14:38

  Çok güzel film. Kadınlara yapılan muameleyi izlerken sinirlerim fazlasıyla bozuldu. Oysa ki kadınlar duygusal olarak ve biyolojik olarak erkeklerden daha üstünken erkeklerin sırf fiziki kuvvetiyle kadınları ezmesi çok kötü. Bu filmi özellikle erkekler izlesin. Kadınlar insanlık tarihinden beri her türlü zorbalığa baskıya dayanmış insanlardır. Bu filmdeki olaylar başka şekilde hala devam ediyor. İşçi kadınlar işçi erkeklerden azar işitiyor, emir alıyor. Kim ne derse desin kadın daha güçlü buda onu erkeklerden daha üstün yapar.

 3. ayla ayla Mart 12th, 2016 saat 17:44

  güzel film, acı gerçekler

 4. SHADOWLAND PRENSİ SHADOWLAND PRENSİ Mart 12th, 2016 saat 21:09

  iyi yada kötü insan vardır.iyi kadın iyi erkek kötü kadın kötü erkek vardır.hahaha şurada biri yazmış kadın erkekten üstün diye hadi yahu?öyle mi?kriter ne neye göre kime göre?
  iyi insanlar üstündür ve kötü insanlar arasında erkek kadar kadınların sayısıda az değildir.Tabii bunları bilmek için okumuş görmüş gezmiş yaşamış olmak lazım nefreti ve cahilliğiyle yorum yapmak sadece boş bir laf kalabalığıdır.

  buradan feministlere ve kadın düşmanlarına sesleniyorum.her şey o kadar kötü ve baskı altında değil.kadınları sevmeyi bilmeyen erkek dağa ormana gidip kendini içkiye sigaraya verebilir.erkek sevmeyen kadın da kendini kapatıp yalnızlığa gömülüp kendini kedi köpeğe adayabilir.Bunda özgürsünüz.Emin olun kimsenin umrunda değilsiniz.

 5. ronahict ronahict Mart 13th, 2016 saat 21:35

  kadın neolotik dönemden beri eziliyor oysaki kadın o dönemde gözlemciydi doğayı o gözlemledi keşfetti ve nasıl güzel yaşamalı sorusuna cevap oldu bunun yanısıra erkek o dönemde avcılıkla uğraştığı için kurnazlaştı ve vahşi bir boyut aldı günümüzüze gelen bu gelenekleri halen sürüyor kadını bakışlarıyla etkilemek gibi bunada kurnaz erkek modeli diyoruz vel asır demem o ki kadnın ezilme dönemi gercekten cok fazla sürmedimi görün artık ve o feodallığı erkek egemen zihniyetini yıkın bir erkek olarak bunu söylüyorum feodallığı tam anlamıyla yıkamadım ama bunun için savaşıyorum diyebiliyorum ( KADIN YAŞAM ÖZGÜRLÜK )

 6. betül betül Mart 13th, 2016 saat 22:15

  tum insanların muhakkak izlemesi gerek mukemmel bir film.

 7. salih orhan salih orhan Mart 14th, 2016 saat 11:48

  güçlülük her zaman hakkın olanı iyi niyetle alamayınca zorla alma aracıdır tek şartla asla pes etmeden sonucu görene kadar ölümüne ızdraplı bir mücadele örneği

 8. ünal ünal Mart 14th, 2016 saat 22:53

  İngiltere de kadınlar mücadeleyle haklarını kazandılar ve koruyorlar. Ülkemizde ise seçme ve seçilme hakkı tepeden verildiği için kıymetini bilmeyip işi, bilmem neresinin kılıyım diyebiliyoruz.

 9. ömer ömer Mart 16th, 2016 saat 00:11

  bence verilmiş haklar alınmalı kadınlardan

 10. data data Mart 18th, 2016 saat 21:54

  çok güzel bir film. kesinikle izlenmeli.
  bize gayet normal gelen, doğduğumuzdan beri sahip olduğumuz hakları elde etmek için insanlar nasıl mücadele vermiş. belki, bu gün mücadele verilen bazı şeyler yıllar sonra gayet normal olacak

 11. merve merve Mart 25th, 2016 saat 13:26

  ömer senin gibi dünyadan yok olması tek dileğim. bence yaşamayı hak etmeyen beyin yoksunu gereksizsin

 12. Burak Burak Mart 26th, 2016 saat 13:52

  Osmanlı zamanında insan yerine dahi konmayan kadınlarımızı hiç mücadele etmek zorunda kalmaksızın tüm yasal ve sosyal haklarına kavuşturan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e teşekkürler. Osmanlı döneminde raiya denen Türk halkına vatandaş olma sevinç ve onurunu yaşattığı içinde ayrıca minnet borçluyuz atama.. nur içinde yat Atam. Ne mutlu Mustafa Kemal’i yetiştiren Türk anasına ne mutlu O’na sahip olan Türk milletine.

 13. ahmet ahmet Mart 30th, 2016 saat 11:27

  dünyanın neresinde hangi din ırk milletten olursa olsun tüm zamanlarda tüm mekanlarda hakkını arayan doğrunun yanında olan adaleti arayan haksızlığa baş kaldıran tüm insanlar büyük mücadeleler vermek büyük çileler çekmek zorunda kalmışlar…

 14. TÜLAY TÜLAY Mayıs 8th, 2016 saat 21:08

  GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL MUTLAKA İZLENMELİ ÖZELLİKLE BAYANLAR..HALA MUCADELE EDİLECEK ÇOK KONU VAR ÇÜNKİ

 15. Borcsuz Borcsuz Mayıs 27th, 2016 saat 08:57

  Yorumlara bakıyorumda, Yok kadın ustunmus yok erkek ustunmus Yahu ne kadar İslam dan birhaber yaşıyorsunuz !!! Ne kadar gezersen gez görürsen gör yaşarsan yaşa İslamdan kaynagını almamışsan cahilsin demektir.Dünyanın kadınlara son yuzyılda tanıdıgı birçok hakkı ve hatta tanımadıgı birçok hakkı İslam kadına yaratılıştan itibaren vermiştir zaten.

  Gelelim filme. Film harika izlenmeye deger.Bir mucadelenin yanısıra bir ailenin hayatının dramatize edilmiş olmasıda filme ayrı bir heyacan vermiş. iyi seyirler….

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.