facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Dualar Bobby İçin – Prayers for Bobby 2009 Türkçe Dublaj izle |"Dualar Bobby İçin – Prayers for Bobby 2009 Türkçe Dublaj izle" için 54 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 [2] Hepsini Göster

 1. Merlin Merlin Ekim 23rd, 2012 saat 03:19

  Filmi göz yaşlarıyla izledim..Bu dünya hepimizin.. İnsanından hayvanına kadar hepimizin yaşama hakkı var..Nice canlar ön yargılar yüzünden böyle gencecik yaşta son buluyor..Birbirimizi farklılıklarımızla kabul edebilmeliyiz..Herkesin hayatı biricik ve tek..Rövanşı yok, tekrarı yok..
  Sırf bizim gibi düşünüp hissetmiyorlar diye başkalarını yargılamamız çok yanlış..
  Umuyorum ki bu film insanlara bunu anlatabilmiştir…
  Yeryüzü savaşın değil aşkın yüzü olsun…

 2. Deniz Deniz Ekim 26th, 2012 saat 06:21

  Bende izledğimde ağlamıştım . Bırakında delikler hava alsın istediği gibi renkten renge girsin . Deliklere kimse yasak koymasın . Bir ara kime üzüleyim bilemedim Bobby’ye mi yoksa kendi deliğim’e hiç şans vermedim şimdiye kadar ona mı ? . Evet ama bundan sonra o şansı tanıycam . Afedersiniz ama deli gibi coşturucam Ulan ! Kimse karışamaz.Ben de alladinin lambasına püfff demek istiyorum .Bende Bobby gibi “Deliğim senle gurur duyuyorum, ailem şimdi duymuyordur ama mecburlar duymaya çünkü deliğim delik dediğim dediktir” demek istiyorum . 10dan 9

 3. Deniz Deniz Kasım 25th, 2012 saat 03:20

  Bazen ağlarsın hıçkırıklarını kimse duymaz dünya üzerindeki tüm bobbyler hatta onlardan biri olan ben neden bunları hakediyoruz.

 4. ali ali Mart 28th, 2014 saat 09:48

  @serdar ve @muhammet hakaret dolu yorumlarınız için teşekkürler.Eşcinsellik bir hastalık veya sapkınlık falan değildir. Hiç bu konuyu araştırdınızmı bilmiyorum. Ama araştırırsanız bu durumun hastalık olmadığını ve kurtulmanında hiç mümkün olmadığını bilirdiniz.Filmin konusunda hristiyanlık dininin eşcinsellik üzerine etkileri var. Emin olun müslümanlıktan çokta farklı değil. Aynı durum için iki dinin kitabındada kabul edilemez diye yazıyor. Filmi izlemiş olsaydınız bilirdiniz.”AMİN DEMEDEN ÖNCE DÜŞÜNÜN, DÜŞÜNÜN VE HATIRLAYIN BİR ÇOCUK SİZİ DİNLİYOR!” Ama tabi siz ERKEK olanlar bunları çokta kaale almayacaksınız.Allah aynısını başınıza versin.
  @xavier Allah neyi nasıl yarattığını çok iyi bilir. Sana bu konuda laf düşmez. Sanırım sen daha önce eşcinseldin ve iki rekat kıldın ‘Tam Anlamıyla Erkek’ oldun.Yaşamış ve kurtulmuş gibi konuşuyorsun. Bende çok kıldım. psikologlara gittim. Dua ettim. Emin ol hala kabullenmedim. Neden mi?Çünkü korkuyorum. Hayatımın olmamasından korkuyorum, Ailemin beni dışlamasından korkuyorum, Sahip olduğum insanların beni ezmesinden korkuyorum Ve hep istediğim babalık duygusunu tadamayacağımdan korkuyorum. Çok istedim ölmek, ve o bahsettiğin müslümanlık yüzünden (kendini öldüren cehennemliktir) yapamadım. Hayat sana güzel kardeşim ezilenler biziz. !!

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.