facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Eichmann Yayını – The Eichmann Show 2015 Türkçe Dublaj izle |"Eichmann Yayını – The Eichmann Show 2015 Türkçe Dublaj izle" için 31 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. pismikrop pismikrop Haziran 23rd, 2015 saat 12:46

  sevgili Adolf büyük mimarmışsın toprağın bol olsun

 2. kamil kamil Haziran 23rd, 2015 saat 14:26

  Her zamanki gibi Yahudi propagandası bir film. Beş para etmez.

 3. ali atay ali atay Haziran 23rd, 2015 saat 14:32

  sıkıcı 🙁

 4. kahrolsun israil kahorulsun yahudi kahrolsun israil kahorulsun yahudi Haziran 23rd, 2015 saat 14:34

  bu tarihte hitler ve naziler dünya için çok önemli olan bir şey yaptılar ancak dünya bunu henüz anlamadı.

 5. Musa Musa Haziran 23rd, 2015 saat 15:03

  güzel

 6. herdem herdem Haziran 23rd, 2015 saat 20:46

  Bu mukaddes Ramazan ayinda bile sivil insanlarin oldurulmesini onaylayanlari ALLAH’a havale ediyorum… Kardesim gidin antisiyonizmininizi baska yerde yapin. Belgesel/Film gazetecilerin bakis acisiyla cekilmis. Ben begendim. Tesekurler fullfilmiizle ailesi. Emek=Saygi

 7. ugur ugur Haziran 23rd, 2015 saat 21:38

  nazileri ve hitleri savunanlar.. adamlar cocukları öldürdü cocukları…uzerlerınde deneyler yaptılar…kadınlara tecavüz ettiler. ve daha bir sürü şey…ve yahudiler tum bu kotu kosullara,soykırıma ragmen gittiler araplardan arsalarını satın aldılar ve ülke kurdular.yani iş yine arapların para aşkında bitiyor.vatan para ile satılmaz.satarsan boyle vatansız topraksız kalırsın..

 8. Yahudi SEVER Yahudi SEVER Haziran 24th, 2015 saat 10:03

  Nur içinde yatsın Adolf HİTLER ömrü yetmedi köklerini kazımaya.Mübarek ramazanda bir hatimde kendisi için okuyacağım.Yahudiler araplardan toprakları satın alacak parayı nasıl buldular onu araştır ugur isimli yorumcu.Herhalde çok çalışarak değil karılarını kızlarını araplara satarak para kazanan şerefsiz bir milletin ülke kurmasından bahsediyorsun ki bu yahudi sürüsü vatansızlıkla lanetlenmiş bir parazittir.Dünyadaki açlığın çocuk katlinin kadın ticaretinin uyuşturucu ticaretinin varolan tüm kötülüklerin başında siyonizm bulunmaktadır.Anlayabilseniz anlatayımda ….

 9. Ali Ali Haziran 24th, 2015 saat 16:17

  Arkadaşlar nasıl olurda hala hitler gibi bir pisikopatı deli düşüncesini ve manyakça nazi akımını savunursunuz onun sayesine 55 milyon kişi ölmüştür II. Dünya Savaşında sırf avrupa nazi olsun deli ce düşüncesi olan yahudi düşmenlıgı alman aşıklıklığı Şöyle bir az düşünseniz araştırsanız onun deli hastası oldugunu görürdünüz. VAN ÜNİVERSİTESİ TARİH BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖGRENCİSİYİM.

 10. HAKAN HAKAN Haziran 24th, 2015 saat 17:44

  belgesel miş falan filan ramazan bayram ne alakası var elemanlar dünde bugünde lanetli dünyanın başına bela bir ırk almanların elleri dert görmüyor cupkaları da yerinde neden allahın da taktirini kazandılarda ondan en hayırlı iş yavudi katliyamı olmuş ama malesef kökünü kzıyamamışlar filmifullizle aylesine bize o muhteşem olayları hatırlatığından dolayı eline koluna yüreğinize sağlık esen kalın

 11. atınç atınç Haziran 24th, 2015 saat 22:48

  İnsanları diri diri yakan, kafa koparan, kafeslere koyup suda boğan islamcıların hedefindeki bir millet oldukları için yahudilere yardımcı olmak insanlık borcudur. Kafa kopartıcı, siyasi, insani, ilmi ve ekonomik olarak sürünenlerin Hitleri beğenmeleri doğal bir durumdur. Bu arada film şahane!

 12. Elvis PRESLEY Elvis PRESLEY Haziran 25th, 2015 saat 05:02

  VIVA ADOLF HITLER!!!

 13. Kartel Kartel Haziran 25th, 2015 saat 05:13

  Nazilerin amacı ve görevi Yahudileri katletmek değil, Rahatlarını bozarak İsrail’de toplanmaları için ortam oluşturmaktı.

 14. ayhan ayhan Haziran 25th, 2015 saat 16:51

  bu yahudi yalanına vede propagandasına alet olmayın sıkıcı ve vasat bi film

 15. umut umut Haziran 26th, 2015 saat 10:34

  avrupada doğru düzgün bir adam geldiyse o da hitlerdir. hitlerin yaptığı en güzel şeyde yahudileri katletmektir. keşke işini tamamlayabilseydi.

 16. bülent can bülent can Haziran 26th, 2015 saat 15:54

  Yorumlarda nefret suçu işliyorsunuz. Yahudi halkina düşmanlık yapmayınız. Tarihi okuyunuz.

 17. ismi lazım değil ismi lazım değil Haziran 26th, 2015 saat 23:14

  filmi izlemek için yorumlara bakayım dedim. okudukça insanlığımdan utandım. insanların seçemediği bir şey yüzünden birbirlerine düşman olmalarını anlamakta güçlük çekiyorum. yahudi olarak doğmak müslüman olarak doğmak kadar doğal değil midir? Ben yaradılanı severim yaradandan ötürü sözünü gösteriş için söyleyen varlıklar anlamını pek kavrayamamış anlaşılan. öldürmek, katletmek neyin çözümü? yoksa bir insanı öldürmek sizin dininizce suç değil mi? peki birini öldürmek suçsa katilleri yüceltmek sizin deyiminizle allahın verdiği canı alan birinin yaptıklarına hak vermek de suç sayılmaz mı? amerikaya düşman olmak amerikada yaşayan insanlara düşman olmak değildir. israile karşı olmak israilde yaşayanlara düşman olmayı gerektirmez. devlet politikalarından tüm halkı sorumlu tutmak akıllı bir insan işi değildir. türkiye bugün ışıde silah yardımı yapıyor peki bu durum bizim gibi türkiyelilerin ışid yandaşı olduğumuzu mu gösterir? biz kendi ülkemizin bu politikasına karşı değilmiyiz? insanlık büyük bir ailedir. dinler diller ırklar birer mozaiktir. kültürer birer çeşitliliktir. beraber yaşamayı öğrenemedikçe daha insan olamamışız demektir. milyonlarca insanı katleden bir yaratığı yüceltmek sizide o yaratıkla eş tutar. lise de yahudi iki arkadaşımla hala görüşürüz. dostluk insanlık; din dil ırk cinsiyet gözetmez. lütfen yapmayın! (internet üzerinde hiç yorum paylaşmadım ama şu yazılanlara karşı kendimi tutamadım. ilk yorumumu böyle utanç verici bir konu üzerine atmakta kendimi kötü hissettirdi)

 18. loop loop Haziran 27th, 2015 saat 02:19

  BU …BU NEYİN KAFASI..! NEYİNİZ VAR SİZİN. KATLETMENİN, IRK DİN DİL İSMİ NE OLURSA OLSUN ÖLDÜRMEYİ NASIL SAVUNURSUNUZ….! BİR PSİKOPAT GELSİN EVİNİZE GİRSİN, SEVDİKLERİNİZİ KATLETSİN DE O ZAMAN KONUŞUN BAKALIM. SONRA KOMŞUNUZ DESİN Kİ ‘OH İYİ Kİ ÖLDÜRDÜ ONLARI ZATEN HİÇ HAZ ETMEZDİM. ELİNE SAĞLIK’ EMPATİ EMPATİ EMPATİ. HİTLERİ SAVUNAN BİR DÜŞÜNCEYE SAHİP BİRİ NORMAL OLAMAZ. DOKTORA GİDİN ,YARDIM ALIN.
  BU ARADA MERAK ETTİYSENİZ MUSEVİ DEĞİLİM. MÜSLÜMANIM. BENİM DİNİM İNSAN KIYIMINA EN FAZLA KARŞI OLAN DİNDİR.ALLAHIN VERDİĞİ CANI SADECE ALLAH ALIR.

 19. apranax apranax Haziran 27th, 2015 saat 21:00

  Hocam bu film özette yazan film değil. Bu filmin adı “eichmann SHOw”… özette anlatılan ve polisin sorgulamasını konu eden film ise 2007 yapımı “eichmann”.. yorum yapanlara hayran kaldım.

 20. serdar serdar Haziran 28th, 2015 saat 13:48

  israil denince benim aklıma filistin halkına yapılan soykırım geliyor, açık hava hapishanesi gazzedeki ölmeye terkedilmiş müslüman kardeşlerimiz geliyor, mavi marmara da şehit edilenler geliyor. israil halkıyla veya sıradan yahudi ile bizim hiçbir sorunumuz olamaz ve tabiki hitler in yahudi soykırımını onaylamam lakin (kamplarda işkenceyle öldürülen insanlar yine türk ve avrupalı olma ihtimali kuvvetli) ne yazık ki bunlarda hiç vicdan olmadığı için kendilerine yapılan zulmü şimdi müslümanlara yapıyorlar. siz neyin kardeşliğinden bahsediyorsunuz,eğer biz türkler ellerine düşsek zayıf bir devlet olsak bizi kıtır kıtır keserler dünyadan da hiç bir ses çıkmaz veya çıkarttırmazlar. işte kazın ayağı öyle değil, para bunlarda, bu gibi filmleri çekip duygu sömürüsü yapıyorlar,dünyaya hükmediyorlar çok dirayetliler abd ve ingilteredeki servetinin ucu bucağı olmayan yahudi aileleri

 21. musti musti Haziran 28th, 2015 saat 19:54

  ATINÇ demiş ve atmış ama tuttuk hamdolsun düşmeden yere gerizekanın BEYNİ ni,Hangi olay olursa olsun tarafsız bakmadıkça,taraf tutmadan duramassınız,vicdan terazisi tarafsız bakmadıkça doğru tartmaz,YAŞADIĞI TOPRAKLARDAKİ İNSANLARIN DİNİNİ BİLMEDEN ,ÖĞRENMEDEN AHKAM KESERSENİZ BİRGÜNDE BİRİ SİZİN BAŞINIZI KESER !,Filistin halkı uzaydanmı geldi acaba ?,Tarih okuda öğren in,Hitlerin,İsrailin ve Müslümanlığı, CAHİLLİĞİNİ İSLAMA ATMA .

 22. bıcır bıcır Haziran 28th, 2015 saat 20:01

  hiç kimse yahudileri savunmasın savaşları çıkartan almanların yaptıklarından daha fazlasını filistine suriyeye ıraka yapıyorlar hadis var hıristiyan ve yahudiyi savunanlar onlar gibi değil onlardan olurlar kimse yahudiyi savunmasın

 23. Kinoman Kinoman Haziran 30th, 2015 saat 01:05

  Kötümü güzelmi diye yazın filmi ellemeyin

 24. Şahin 1973 Şahin 1973 Temmuz 2nd, 2015 saat 20:28

  Hepsini temizlemeyi beceremedikleri için kızıyorum nazilere. Sadece bunun için.

 25. merve merve Temmuz 3rd, 2015 saat 18:13

  Ya Admin senide anlamıyorum, tarihten zerre anlamıyan ınsanların saçma sapan commentlerıne fılmın altında yer verıyorsun.

 26. berrak berrak Temmuz 8th, 2015 saat 12:00

  Sayın site yönteicisi! İmla kurallarına takılacağınıza, şu yukarıdaki nefret söylemlerini kaldırın sitenizden! Tek satır tarih okumamış insanlar sağdan soldan duyduklarıyla kendine saçma sapan ideolojiler oluşturmuşlar. Yazıklar olsun ki, kustukları nefret dolu cümlelerin burada yayınlanmasında bir sakınca görmüyorsunuz.

 27. mustafa bal mustafa bal Temmuz 9th, 2015 saat 00:06

  Film değil, belgesel gözüyle seyredin. Modern dünyanın ilk yahudi devleti olan İsviçre’nin neden işgal edilmediğini ve oradaki yahudiler ile diğer işgal edilen devlet halklarına dokunulmadığını ve ayrıca neden istisnasız işgal edilen bütün devlet merkez bankalarındaki altınların İsviçre’ye taşındığını bir düşünün? Yahudi katliamı sadece Hitler’in yahudilere duyduğu kin olarak açıklanamaz. Tşkler Bilgin hocam.

 28. Veli Çelik Veli Çelik Ağustos 27th, 2015 saat 23:16

  FİLMİ DAHA ÖNCE İZLEMİŞTİM GAYET GÜZEL TARİHİNDEN DERS ÇIKARMASINI BİLEN DAYANIŞMACI KOLLEKTİF ŞEREFLİ AKILLI ÇALIŞKAN BİR MİLLETİN İSTEYİNCE NELER YAPABİLECEĞİ ANLATILIYOR

 29. POTOMYA POTOMYA Eylül 3rd, 2015 saat 16:31

  Siz yahudileri savunan Kıt beyinliler, o yahudilerin ne yaptığını sanırım görmüyorsunuz?
  Bu söylediklerim demek değildirki Hitleri tavvip ediyorum, ama ortada bir gerçek var oda şu yahudilerin İslam ve müslümanlara yaptıkları o canice eziyetler, çocukarı öldürmeleri bunlar yahudilerden yeterince nefret etmek için yeterlidir.

 30. canf59 canf59 Ekim 23rd, 2015 saat 12:33

  Adolf adam gibi değil LİDER gibi 1 Liderdi. Amerikan ve ingiliz çamuru bu zaman ve bir zamanlar Turklerede sıçratılmıştı..! halada ermeni soykırım vb devam ediyor. Hitler ve Himler bana göre Dünyadaki en büyük ilerici ülkesini insanlarını seven ve geleceği düşünen liderlerdendi. Osmanlıya çamur atanlar bugün Hitlerede bunu yapıyor. Tarik gerçekler hep baypass edilmiş durumda.

 31. sema can sema can Ocak 19th, 2016 saat 20:45

  yahudilere hitler aracılığyla yine kendi ırkı bu oyunu tezgahlamıştır amaç toprak edinme yurt edinme arapları bir taraftan satın alıp kendi insanınada bu zulümleri yaptırıp o topraklara sahip çıkmaları için tezgahlanmış bi oyundan başka birşey değil ölen çocuklar sivil insanlar kendi insanlarının yazdığı uyguladığı oyunun kurbanları ve halen aynı algıyı oluşturmayı başarıyor adamlar hemde dünyanın hertürlü nimetinden çok güzel nimetlenerek ortadoğu yangın yeriyken filistinlilere yapılanları herkes görüyorken acaba neden onların tırnağına bile zarar gelmiyor acaba çünki oyunu herzaman onlar istedikleri biçimde şekillendiriyorlar bu algılarla dünyanın başını daha üzün bir süre ağrıtmaya devam edecekler dünya üzerinde parmağında oynatamadıkları bir ülke yok daha henüz ,,,

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.