İMDB: 6.8 | 6 milyon insanın hayatına mal olan Nazi katliamının mimarlarından Adolf Eichmann’ın 1962 yılında İsrail’de idam edilmesinden önceki itiraflarını konu alan tarihi bir dram. 2. Dünya Savaşı sonrası kaçtıktan 15 yıl sonra Arjantin’de yakalanan Eichmann İsrail’e getirilerek sorguya alınır. Sorgu için görevlendirilen genç polis Avner Less ve büyük bir insanlık suçu işlemiş olan bu eski subayın, karşıt ideolojilerinin çarpıştığı, bir kedi-fare oyununa dönüşen diyalogları sürerken tüm dünya nefesini tutmuş neticeyi beklemektedir. İyi seyirler filmifullizle.org

3 sene önce eklendi.

2015, Belgesel, Dram, Türkçe Dublaj, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 31 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • yahudilere hitler aracılığyla yine kendi ırkı bu oyunu tezgahlamıştır amaç toprak edinme yurt edinme arapları bir taraftan satın alıp kendi insanınada bu zulümleri yaptırıp o topraklara sahip çıkmaları için tezgahlanmış bi oyundan başka birşey değil ölen çocuklar sivil insanlar kendi insanlarının yazdığı uyguladığı oyunun kurbanları ve halen aynı algıyı oluşturmayı başarıyor adamlar hemde dünyanın hertürlü nimetinden çok güzel nimetlenerek ortadoğu yangın yeriyken filistinlilere yapılanları herkes görüyorken acaba neden onların tırnağına bile zarar gelmiyor acaba çünki oyunu herzaman onlar istedikleri biçimde şekillendiriyorlar bu algılarla dünyanın başını daha üzün bir süre ağrıtmaya devam edecekler dünya üzerinde parmağında oynatamadıkları bir ülke yok daha henüz ,,,

 • Adolf adam gibi değil LİDER gibi 1 Liderdi. Amerikan ve ingiliz çamuru bu zaman ve bir zamanlar Turklerede sıçratılmıştı..! halada ermeni soykırım vb devam ediyor. Hitler ve Himler bana göre Dünyadaki en büyük ilerici ülkesini insanlarını seven ve geleceği düşünen liderlerdendi. Osmanlıya çamur atanlar bugün Hitlerede bunu yapıyor. Tarik gerçekler hep baypass edilmiş durumda.

 • Siz yahudileri savunan Kıt beyinliler, o yahudilerin ne yaptığını sanırım görmüyorsunuz?
  Bu söylediklerim demek değildirki Hitleri tavvip ediyorum, ama ortada bir gerçek var oda şu yahudilerin İslam ve müslümanlara yaptıkları o canice eziyetler, çocukarı öldürmeleri bunlar yahudilerden yeterince nefret etmek için yeterlidir.

 • FİLMİ DAHA ÖNCE İZLEMİŞTİM GAYET GÜZEL TARİHİNDEN DERS ÇIKARMASINI BİLEN DAYANIŞMACI KOLLEKTİF ŞEREFLİ AKILLI ÇALIŞKAN BİR MİLLETİN İSTEYİNCE NELER YAPABİLECEĞİ ANLATILIYOR

 • Film değil, belgesel gözüyle seyredin. Modern dünyanın ilk yahudi devleti olan İsviçre’nin neden işgal edilmediğini ve oradaki yahudiler ile diğer işgal edilen devlet halklarına dokunulmadığını ve ayrıca neden istisnasız işgal edilen bütün devlet merkez bankalarındaki altınların İsviçre’ye taşındığını bir düşünün? Yahudi katliamı sadece Hitler’in yahudilere duyduğu kin olarak açıklanamaz. Tşkler Bilgin hocam.

 • Sayın site yönteicisi! İmla kurallarına takılacağınıza, şu yukarıdaki nefret söylemlerini kaldırın sitenizden! Tek satır tarih okumamış insanlar sağdan soldan duyduklarıyla kendine saçma sapan ideolojiler oluşturmuşlar. Yazıklar olsun ki, kustukları nefret dolu cümlelerin burada yayınlanmasında bir sakınca görmüyorsunuz.

 • Ya Admin senide anlamıyorum, tarihten zerre anlamıyan ınsanların saçma sapan commentlerıne fılmın altında yer verıyorsun.

 • Hepsini temizlemeyi beceremedikleri için kızıyorum nazilere. Sadece bunun için.

 • Kötümü güzelmi diye yazın filmi ellemeyin

 • hiç kimse yahudileri savunmasın savaşları çıkartan almanların yaptıklarından daha fazlasını filistine suriyeye ıraka yapıyorlar hadis var hıristiyan ve yahudiyi savunanlar onlar gibi değil onlardan olurlar kimse yahudiyi savunmasın

 • ATINÇ demiş ve atmış ama tuttuk hamdolsun düşmeden yere gerizekanın BEYNİ ni,Hangi olay olursa olsun tarafsız bakmadıkça,taraf tutmadan duramassınız,vicdan terazisi tarafsız bakmadıkça doğru tartmaz,YAŞADIĞI TOPRAKLARDAKİ İNSANLARIN DİNİNİ BİLMEDEN ,ÖĞRENMEDEN AHKAM KESERSENİZ BİRGÜNDE BİRİ SİZİN BAŞINIZI KESER !,Filistin halkı uzaydanmı geldi acaba ?,Tarih okuda öğren in,Hitlerin,İsrailin ve Müslümanlığı, CAHİLLİĞİNİ İSLAMA ATMA .

 • israil denince benim aklıma filistin halkına yapılan soykırım geliyor, açık hava hapishanesi gazzedeki ölmeye terkedilmiş müslüman kardeşlerimiz geliyor, mavi marmara da şehit edilenler geliyor. israil halkıyla veya sıradan yahudi ile bizim hiçbir sorunumuz olamaz ve tabiki hitler in yahudi soykırımını onaylamam lakin (kamplarda işkenceyle öldürülen insanlar yine türk ve avrupalı olma ihtimali kuvvetli) ne yazık ki bunlarda hiç vicdan olmadığı için kendilerine yapılan zulmü şimdi müslümanlara yapıyorlar. siz neyin kardeşliğinden bahsediyorsunuz,eğer biz türkler ellerine düşsek zayıf bir devlet olsak bizi kıtır kıtır keserler dünyadan da hiç bir ses çıkmaz veya çıkarttırmazlar. işte kazın ayağı öyle değil, para bunlarda, bu gibi filmleri çekip duygu sömürüsü yapıyorlar,dünyaya hükmediyorlar çok dirayetliler abd ve ingilteredeki servetinin ucu bucağı olmayan yahudi aileleri

 • Hocam bu film özette yazan film değil. Bu filmin adı “eichmann SHOw”… özette anlatılan ve polisin sorgulamasını konu eden film ise 2007 yapımı “eichmann”.. yorum yapanlara hayran kaldım.

 • BU …BU NEYİN KAFASI..! NEYİNİZ VAR SİZİN. KATLETMENİN, IRK DİN DİL İSMİ NE OLURSA OLSUN ÖLDÜRMEYİ NASIL SAVUNURSUNUZ….! BİR PSİKOPAT GELSİN EVİNİZE GİRSİN, SEVDİKLERİNİZİ KATLETSİN DE O ZAMAN KONUŞUN BAKALIM. SONRA KOMŞUNUZ DESİN Kİ ‘OH İYİ Kİ ÖLDÜRDÜ ONLARI ZATEN HİÇ HAZ ETMEZDİM. ELİNE SAĞLIK’ EMPATİ EMPATİ EMPATİ. HİTLERİ SAVUNAN BİR DÜŞÜNCEYE SAHİP BİRİ NORMAL OLAMAZ. DOKTORA GİDİN ,YARDIM ALIN.
  BU ARADA MERAK ETTİYSENİZ MUSEVİ DEĞİLİM. MÜSLÜMANIM. BENİM DİNİM İNSAN KIYIMINA EN FAZLA KARŞI OLAN DİNDİR.ALLAHIN VERDİĞİ CANI SADECE ALLAH ALIR.

 • filmi izlemek için yorumlara bakayım dedim. okudukça insanlığımdan utandım. insanların seçemediği bir şey yüzünden birbirlerine düşman olmalarını anlamakta güçlük çekiyorum. yahudi olarak doğmak müslüman olarak doğmak kadar doğal değil midir? Ben yaradılanı severim yaradandan ötürü sözünü gösteriş için söyleyen varlıklar anlamını pek kavrayamamış anlaşılan. öldürmek, katletmek neyin çözümü? yoksa bir insanı öldürmek sizin dininizce suç değil mi? peki birini öldürmek suçsa katilleri yüceltmek sizin deyiminizle allahın verdiği canı alan birinin yaptıklarına hak vermek de suç sayılmaz mı? amerikaya düşman olmak amerikada yaşayan insanlara düşman olmak değildir. israile karşı olmak israilde yaşayanlara düşman olmayı gerektirmez. devlet politikalarından tüm halkı sorumlu tutmak akıllı bir insan işi değildir. türkiye bugün ışıde silah yardımı yapıyor peki bu durum bizim gibi türkiyelilerin ışid yandaşı olduğumuzu mu gösterir? biz kendi ülkemizin bu politikasına karşı değilmiyiz? insanlık büyük bir ailedir. dinler diller ırklar birer mozaiktir. kültürer birer çeşitliliktir. beraber yaşamayı öğrenemedikçe daha insan olamamışız demektir. milyonlarca insanı katleden bir yaratığı yüceltmek sizide o yaratıkla eş tutar. lise de yahudi iki arkadaşımla hala görüşürüz. dostluk insanlık; din dil ırk cinsiyet gözetmez. lütfen yapmayın! (internet üzerinde hiç yorum paylaşmadım ama şu yazılanlara karşı kendimi tutamadım. ilk yorumumu böyle utanç verici bir konu üzerine atmakta kendimi kötü hissettirdi)

 • Yorumlarda nefret suçu işliyorsunuz. Yahudi halkina düşmanlık yapmayınız. Tarihi okuyunuz.

 • avrupada doğru düzgün bir adam geldiyse o da hitlerdir. hitlerin yaptığı en güzel şeyde yahudileri katletmektir. keşke işini tamamlayabilseydi.

 • bu yahudi yalanına vede propagandasına alet olmayın sıkıcı ve vasat bi film

 • Nazilerin amacı ve görevi Yahudileri katletmek değil, Rahatlarını bozarak İsrail’de toplanmaları için ortam oluşturmaktı.

 • VIVA ADOLF HITLER!!!

 • İnsanları diri diri yakan, kafa koparan, kafeslere koyup suda boğan islamcıların hedefindeki bir millet oldukları için yahudilere yardımcı olmak insanlık borcudur. Kafa kopartıcı, siyasi, insani, ilmi ve ekonomik olarak sürünenlerin Hitleri beğenmeleri doğal bir durumdur. Bu arada film şahane!

 • belgesel miş falan filan ramazan bayram ne alakası var elemanlar dünde bugünde lanetli dünyanın başına bela bir ırk almanların elleri dert görmüyor cupkaları da yerinde neden allahın da taktirini kazandılarda ondan en hayırlı iş yavudi katliyamı olmuş ama malesef kökünü kzıyamamışlar filmifullizle aylesine bize o muhteşem olayları hatırlatığından dolayı eline koluna yüreğinize sağlık esen kalın

 • Arkadaşlar nasıl olurda hala hitler gibi bir pisikopatı deli düşüncesini ve manyakça nazi akımını savunursunuz onun sayesine 55 milyon kişi ölmüştür II. Dünya Savaşında sırf avrupa nazi olsun deli ce düşüncesi olan yahudi düşmenlıgı alman aşıklıklığı Şöyle bir az düşünseniz araştırsanız onun deli hastası oldugunu görürdünüz. VAN ÜNİVERSİTESİ TARİH BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖGRENCİSİYİM.

 • Nur içinde yatsın Adolf HİTLER ömrü yetmedi köklerini kazımaya.Mübarek ramazanda bir hatimde kendisi için okuyacağım.Yahudiler araplardan toprakları satın alacak parayı nasıl buldular onu araştır ugur isimli yorumcu.Herhalde çok çalışarak değil karılarını kızlarını araplara satarak para kazanan şerefsiz bir milletin ülke kurmasından bahsediyorsun ki bu yahudi sürüsü vatansızlıkla lanetlenmiş bir parazittir.Dünyadaki açlığın çocuk katlinin kadın ticaretinin uyuşturucu ticaretinin varolan tüm kötülüklerin başında siyonizm bulunmaktadır.Anlayabilseniz anlatayımda ….

 • nazileri ve hitleri savunanlar.. adamlar cocukları öldürdü cocukları…uzerlerınde deneyler yaptılar…kadınlara tecavüz ettiler. ve daha bir sürü şey…ve yahudiler tum bu kotu kosullara,soykırıma ragmen gittiler araplardan arsalarını satın aldılar ve ülke kurdular.yani iş yine arapların para aşkında bitiyor.vatan para ile satılmaz.satarsan boyle vatansız topraksız kalırsın..

 • Bu mukaddes Ramazan ayinda bile sivil insanlarin oldurulmesini onaylayanlari ALLAH’a havale ediyorum… Kardesim gidin antisiyonizmininizi baska yerde yapin. Belgesel/Film gazetecilerin bakis acisiyla cekilmis. Ben begendim. Tesekurler fullfilmiizle ailesi. Emek=Saygi

 • güzel

 • bu tarihte hitler ve naziler dünya için çok önemli olan bir şey yaptılar ancak dünya bunu henüz anlamadı.

 • sıkıcı 🙁

 • Her zamanki gibi Yahudi propagandası bir film. Beş para etmez.

 • sevgili Adolf büyük mimarmışsın toprağın bol olsun