facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Elçiyi Öldür – Kill the Messenger 2014 Türkçe Altyazılı izle |"Elçiyi Öldür – Kill the Messenger 2014 Türkçe Altyazılı izle" için 57 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 [2] Hepsini Göster

 1. adem adem Mart 8th, 2015 saat 03:31

  Gerçek bir hikaye olan her film izlenmeye değerdir…Normal bir film diyebilirim…Ama msj almak isteyene Abd nin ne kadar pislik olduğunu gösterebilecek kadar da yeterli bir film.

 2. zeynep zeynep Mart 11th, 2015 saat 19:24

  CİA ne işe yarar masumiyet diye bir şey var mı bu dünya kötülerin dünyası mı
  Monica ve Clinton’nın ilişkileri ortaya çıkarılması maksatlımı asıl gerçekler saklanmak için mi acaba uyduruldu mu dönen bir sürü dolap güzel bir film izlenmeli

 3. beşen beşen Mart 13th, 2015 saat 07:20

  ismi yanıltıcı bir suç, gerilim değil sakin geçen bir film ancak boş zamanda izlenir

 4. hakkı hakkı Mart 14th, 2015 saat 22:23

  iyi

 5. Caerula Caerula Mart 25th, 2015 saat 03:08

  Çok ağır işleyen ama konusu iyi olan bir film sadece konusu için izlenebilir onun dışında vasat 10/5

 6. Umut Umut Mart 28th, 2015 saat 04:33

  Amerika’nın Afro ülkelerden uyuşturucu alıp kendi halkına sattığını bilmeyen ya da bilmeyenler mi var ki bu film yapılmış anlayamadım doğrusu. Yıllarca uyuşturucuyu işlenmemiş olarak aldı, işleyerek sattı. Sokaktaki Afro çocukları yok oldu. Bütün dünya Amerika’da yaşayan bütün zencileri uyuşturucu bağımlısı ve uyuşturucu satıcısı olarak benimsedi. Amerika isteseydi hiçbir zenci asla uyuşturucu satamazdı. Hiç kimse asla buna cesaret edemezdi. Ne yani koskoca Dünya’ya hükmeden Amerika, evet biz Afro ülkelerden uyuşturucu alıyoruz, zenci vatandaşlarımıza işletiyoruz, işlenmiş olarak zenci vatandaşlarımıza servis ettiriyoruz. Arada bir olmak kaydı ile de polis vasıtası ile ya da zencilerin kendi içlerindeki hainler vasıtası ile vakti dolanları öldürtüyoruz mu diyecekti? Amerika’da yaşamaya, ya da Amerika’ya gitmeye gerek yok. Amerika’da bu kadar uyuşturucu yetiştirecek yer ne gezer? Kaç yüz milyon insan yaşıyor hangi birine yetişebilecek? Gençler ortalama 10 yaşında uyuşturucu ve seksle tanışıyor. Hemen hemen hepsi en az 1 kere kullanmışlığı var. Daha ne söyleyeyim ki.

 7. Aslı Aslı Mayıs 19th, 2015 saat 16:19

  Elçiye zeval olmaz diye biliyordum ben ama 🙁

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.