facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Eşzamanlı – Synchronicity 2015 Türkçe Dublaj izle |"Eşzamanlı – Synchronicity 2015 Türkçe Dublaj izle" için 53 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 [2] Hepsini Göster

  1. Sinan Sinan Ekim 25th, 2016 saat 01:12

    Benzeri çok olan bir film. Fakat emsallerine göre geride kalmış. Mantık hatası olan durumlar var. Bilim kurgu beklentisi olmadan izleyin. Fettan bir kadın ve bilim yerine o kadına mal olmuş bir adam. İcat sadece adı bilim kurgu adı geçsin diye filme konulmuş. Arq filmi gibi olayın başlangıcı belli değil. Boş vakit var diye izledim. Tek atımlık hakkınız varsa buna kullanmayın. Vakit çoksa bi göz atın., fikir sahibi olursunuz.

  2. Umut Umut Ekim 28th, 2016 saat 17:27

    Bu film kısır döngüyü anlatmaya çalışan bir filmdir örneği vardır Kader filmini izliyerek biraz kafada canlandırmak mümkün

  3. orxan piero orxan piero Aralık 23rd, 2016 saat 04:19

    filme cox diqqetle baxdim ve beyendim,gozel film.amma predestination effekti vermedi mene,etiraf edim ki 10 deq sonra filmi anladim,amma predestinationa 4 defe baxandan sonra anlamisdim..

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.