facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Filin Şarkısı – Elephant Song 2014 Türkçe Dublaj izle |"Filin Şarkısı – Elephant Song 2014 Türkçe Dublaj izle" için 18 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. bengi bengi Ağustos 28th, 2015 saat 23:13

  ilk yorum benden gelsin ozaman 🙂 film durağan ama şaşırtıcı.. pskolojik film sevenler için tavsiye edilir.. izlemeden geçmeyin bence 🙂

 2. seda seda Ağustos 29th, 2015 saat 00:57

  gereksiz sündürülmüş bi film! sıkıcı! durgun! o kadar sabredip izliyosunuz bi nk cıkmıyo. can dostumu izleyin mesela benzer konulu. matt damon oynuyo. çok daha akıcı ve etkileyici

 3. aykut aykut Ağustos 29th, 2015 saat 02:26

  fena değil çocuk iyi oyuncu güzel yapmış rolünü ama saçma geldi biraz

 4. Recep Recep Ağustos 30th, 2015 saat 10:04

  Sadece mükkemelin ötesinde diyebilirim. Mümkünse aksiyon, Macera korku veya fantastik film arayanlar uzakdursunlar.
  Oldukça durağan süper bir konu içeren Psikolojik bir film. Bu filmi izleyeli uzun süre olmadı ama Buraya yüklenmesi çok hoşuma gitti. Vakit kaybı değil arkadaşlar. Kesinlikle izlenmesi gereken bir film. İzledikten sonra zaten anlayacaksınız nasıl birşey olduğunu.

  Admin ? Hazır ilk defa yazmışken bişeyler eklemek istiyorum. Homofobik misin ?
  Yada benzeri bişey. Birçok pembe film varken neden sürekli bu filmleri yüklüyorsunuz. Eşcniselleri trans bireyleri hiçe saydığınız için mi ? Yoksa üyelerden gelecek tepkilerden dolayımı. Ah ne yazık. ! Burası türkiyeydi doğru.

 5. cihan cihan Ağustos 30th, 2015 saat 18:30

  pembe filmden kasıt nedir onu anlayamadım ben. eşcinseller ve transbireyler istediği gibi yaşıyorlar zaten provokasyon yapacak kadar ileri durumdalar ve istedikleri zaman bu bahsettiğiniz filmlerde gösterilen şeyleri kendileri yaşamıyorlar mı ? peki neden bu kendini geride hissetmiş olma duygusu onu idrak edemedim.
  evet burası türkiye yarı islamik ortaya karışık bireylerin bulunduğu temellerini ve esaslarını nereden alacağını şaşırmış Kuranın hükümlerini hiçe saymaya cürret eden bir sürü insan topluluğu ne mutlu bize sevgilerle

 6. Recep Recep Ağustos 31st, 2015 saat 09:42

  Demek istediğim. Neden eşcinsel temalı filmlerin olmadığı. Çünkü bize ucubeymişiz gibi bakıyorsunuz.
  Bizi yargılıyor ve dışlıyorsunuz. Hasta olduğumuzu düşünüyorsunuz. Yalan yalan yalan !
  Doğuştan böyle doğuyor bu şekilde büyüyoruz. Bizi allah yaratmadı mı ?
  Nedir bu eşcinsellere karşı tutum.
  1 tane film yok 1 tane

 7. Nurtik Nurtik Ağustos 31st, 2015 saat 13:37

  güzel filmdi

 8. osmanabi osmanabi Ağustos 31st, 2015 saat 14:00

  Film ağır psikoloji…yönlendirme ve inandırma sanatı ağırlıklı….. izleyen izlesin yorumlarınızı kendinize saklayın….İlk defa yorum yapanlar!!! Üzülmeyin büyüyünce unutursunuz…. 😉

 9. teyyare teyyare Eylül 1st, 2015 saat 22:31

  sitede eşcinsel değil cinsel filmler yok arkadaşlar üzerinize alınmayın bence . eşcinselliğe de karşı değilim yanlış anlamayın ve film şahane size neler kurdurup sürprizler çıkarıyor. bence çocuk bu yüzyılın en yetenekli insanı kategorisinde ilk beşte .

 10. cihan cihan Eylül 2nd, 2015 saat 21:31

  kardeş bizim kesinlikle kimseyi dışladığımız falan yok aksine biz pozitif ilimler çerçevesinde asrın idrakine yansıyan ilmin ilerleyen safhalarında ve Kuran ile bütünleştirilmiş ayetler çerçevesinde meseleyi ele almaya çalışıyoruz ben sana saygı duyuyorum fakat biraz daha derince düşünmemiz lazım Allah bizi bu şekilde yarattı diyerek her şeyi yapamayız kanısındayım ben şahsen gençliğimin en hızlı dönemlerine bakıyorum çok uçuk fikirlerim vardı ve aklımdan şöyle geçiyordu benim düşünceme yansıyan da bu ne yapabilirim ki bende böyle biriyim diyordum fakat şuan çok şükür o şeylere yönelmemiş’im diyorum insan fikirleri değişkendir bir doğrusunu bulursa bırakır güzel olana yönelir (Hakkın hatırı alidir hiçbir hatıra feda edilmez)

  Arkadaşlardan da özür diliyorum burası bunları konuşulacak yer değil ama bir imkan kapısı açıldı işte..

  (Buraya link yazacaktım direk kabul etmedi) nette bir video var; [İslam’da homoseksüellik Çarpıtmalarına Cevap – Dr. Zakir Naik] bu videoyu izlemeni tavsiye ediyorum selametle kal.

 11. nalan nalan Eylül 12th, 2015 saat 23:30

  recep arkandayım hakkını gerektiği yerde hakkını savun. Konuş kardeşim

 12. fatih sarikaya fatih sarikaya Eylül 22nd, 2015 saat 23:41

  Film nasıl film ? tartışma platformuna çevireceğinize doğru düzgün yorum yapın be kardeşim.
  Admin neden tartışmalara müsade ediyorsun ? benim gibi bir çok arkadaşın eminim burada görmek istediği sadece film hakkındaki yorumlar olacaktır. Bu tür tatışmaları görünce hevesim kırılıyor açıkcası. Cihan arkadaşımız bir kaç şey söylemiş ama sadece o kadar.

 13. özkan özkan Ekim 30th, 2015 saat 09:25

  valla film iyide sonunu getirmek için çok sabrettim zamanınız varsa izleyin

 14. UZMAN! UZMAN! Ekim 30th, 2015 saat 11:34

  filmimiz için tam 8 ay uğraştık en az

 15. ewrah ewrah Kasım 26th, 2015 saat 00:00

  film harika izlemenizi tavsiye ederim

 16. habat68 habat68 Nisan 14th, 2016 saat 13:49

  Psikoloji filmi sevenin seyretmesinin tavsiye ederim.
  Güzeldi, ama bana biraz sıkıcı geldi.

 17. Gokyuzuaydin Gokyuzuaydin Haziran 6th, 2016 saat 23:03

  Film psikoloji üzerine çok iyi bir yapım (Michael ) xavier dolan muhteşem oynamış aynı zamanda kendisi 21 yüzyılın dahi yönetmeni olarak övgüyle bahsedilen 27 yaşında bir genç nasıl olurda saçma sapan yorumlar yaparsınız anlamıyorum sizler sadece aksiyon aşk macera polisiye fantastik filmler bekliyorsunuz. Burda eşcinsellik anlatılmıyor bir gencin ruhi bunalımı hayattan neden vazgeçtiği gözler önüne serilmiş gerçek film izleyicileri büyük keyif alacaktır yukaridaki aptalca yorumları dikkate almayın ayrıca imdp puanı en az 7 lik tek isteğim alt yazılı olmasıydı tsk ederim emeği geçenlere. ..

 18. filmsever filmsever Temmuz 28th, 2016 saat 13:03

  film çok güzel 3.izleyişim. Bu siteden çok film izlememe rağmen hiç yorum yapmamıstım. psikoloji sevenler izlesin:)

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.