facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Gaten Ragnarok 2013 Türkçe Dublaj izle |"Gaten Ragnarok 2013 Türkçe Dublaj izle" için 105 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 2 [3] Hepsini Göster

 1. mahmut mahmut Haziran 9th, 2014 saat 21:13

  beyler onu izleme bunu izleme ne izlicez bizler

 2. Erhan Erhan Kasım 9th, 2014 saat 03:38

  İskandinav mitolojisini beğenirim. Ama film basta arkeolojik hikaye gibi başladı. Sonra aksiyona ve gerilime dönmesi saçma olmuş. Bütçesi dar bir film belli. Ama yaratık hikayesi olacağına bir kaç kişinin kuzey mitolojisini araştırma filmi olsaydı daha iyi olurdu gibime geliyor.

  Ne bilim eski viking hikayeleri keşfetselerdi yada ragnarak konusunu daha detay anlatsalarmış keşke.Bu yaratık o ölen gereksiz iki kişi olmamış bence.

  Ahanna İskandinav mitolojisi dedim atladım filme sizi bilmem ama ben hayal kırıklığına uğradım. Gerilim filmi arama mantığı ile izleseydim belki zevk alırdım.

  Bir de ragnarak mitolojisi bir titandır. Dev ateşten bir titan. Hatta loki ihanet edip ragnarak tarafına geçmiştir. Odin ve thor ragnarakta ölmüştür. Ve nasıl yunan mitolojisinin sonu oldu ise. iskandinav diğer adı ile kuzey mitolojisinin sonu budur. Yani hem suda hem karada gezen bir yılanımsı bir yaratık değildir.

  Yanlış hatırlayabilirim. Yanlış anlattıysam af ola.

  Saygılarımla…

 3. berat berat Kasım 14th, 2014 saat 03:31

  bence çok kısa olmuş film.tam gerilimi yaşamaya başlıyosunuz film bitiyo valla ben en az 2 part daha bekliyodum.umduğum gibi bi film değilmiş.

 4. film uzmanı @@@ film uzmanı @@@ Ocak 10th, 2015 saat 07:18

  film çok güzel izlemenizi tavsiye ederim 🙂

 5. cengiz cengiz Şubat 3rd, 2015 saat 07:45

  film güzel değil. film yapımcıları birkaçtane insanın anaconda benzeri bir canavardan kaçmalarının seyircileri heyecanlandıracağını sanıyorlar. sadece kovalamaca, kaçmacayla bu iş olmuyor. canavarla insanlar arasında ölüm kalım savaşı olması gerekir seyircinin keyifle izlemesi için.

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.