facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Gecenin Çerçevesi – The Narrow Frame of Midnight 2014 Türkçe Dublaj izle |"Gecenin Çerçevesi – The Narrow Frame of Midnight 2014 Türkçe Dublaj izle" için 6 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. çankaya bozok fk çankaya bozok fk Aralık 10th, 2015 saat 00:31

  GÜZEL FİLMDİ. FİLMDE İSTANBULDA GEÇİYOR, ÇAY , ŞEKER, BOĞAZ BÜYÜK GEMİLER VE BİRAZDA ATIL SOKAKLAR. HA BİRDE TÜRKİYEDEN ÖNÜNDE DİYARBAKIR YAZAN BİR DÖKÜNTÜ IRAK OTOBÜSÜ. FİLMİ EKLEYEN ARKADAŞA TEŞEKKÜR EDERİM. TAVSİYE EDERİM

 2. mrym mrym Aralık 10th, 2015 saat 01:58

  Çok sıkıcı

 3. kasto kasto Aralık 12th, 2015 saat 03:17

  bes para etmez. zaman kaybi.

 4. sibel sibel Aralık 12th, 2015 saat 11:50

  izlediğim en saçma film belki son sahnesinde bişey olur diye direndim ama boş.. Emeğe yazık, zamana yazık.

 5. sercan sercan Aralık 12th, 2015 saat 14:18

  İstanbulu gerici gösteren bir film daha filmde araplar bile daha medeni. Yok anlamıyorum İstanbul u ne saniyorlar bunlar böyle bir topluluk yok amk varsada nadiren onuda bok gibi bulup istanbulun geneli diye çekiyorlar. Berbat bir film.

 6. Ays Ays Aralık 14th, 2015 saat 12:34

  MAksat türkiyeyi arap ülkelerinden biri gibi ve hiç gelişmemiş bir ülke gibi göstermek. Bilerek yapıyorlar. Çarşaflıyı sokaklarda arasan bulamazsın ama ceki çen bile istanbul sokaklarında çarşafa bürünüyor tanınmamak için. Sansınlar ki herkes çarşaflı. Türkiye adının geçtiği yerlerde hemen bir arabesk müzik çalarlar bu yabancılar filmlerinde. Öyle göstermek istiyorlar. Kimse gelişmişliğimizi görmesin, turist gelmesin… Aynı kefeye koyuyorlar onlarla bizi. Çünkü müslümanız ya. İslama faklı bir boyut katan ırktır Türkler. İslamın gelişmiş parlak yüzüdür. Ama bizi farklı göstermeye ihtiyaçları var. Anladınız siz onu!

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.