facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Geçmişin İzleri – The Railway Man 2013 Türkçe Dublaj izle |



"Geçmişin İzleri – The Railway Man 2013 Türkçe Dublaj izle" için 27 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. Akil Akil Kasım 17th, 2014 saat 21:12

    Tırt bir film… Nikol bile kurtaramamış, zaten Nikol ün sadece ismi var… Zamanınızı boşa harcamayın, aptal bir film…

  2. hilmi kaya hilmi kaya Kasım 17th, 2014 saat 22:58

    Mükemmel izlemeye değer…

  3. Melike Melike Kasım 17th, 2014 saat 23:24

    sonu cok güzeldi…

  4. emir aksay emir aksay Kasım 17th, 2014 saat 23:26

    savaşın trajedisini iyi anlatmış ama bu hain ingilizlerin işlediği savaş suçları tüm dünyanın yüz karasıdır,bir hatırlatma 1.dünya savaşında esir alınan TÜRK askerlerini mısırdaki esir kamplarında asit dolu çukurlara atmışlardır hain düzenbaz alçaklar…..izlenmeye değecek bir film değilllllllllllll.

  5. evrenozzz evrenozzz Kasım 17th, 2014 saat 23:49

    yaş 32 ne çok iyi ne çok kötü,aksiyon beklemeyin

  6. Ece Ece Kasım 18th, 2014 saat 00:32

    Gerçekten izlenmeye değer çok güzel bir film

  7. orhan a. orhan a. Kasım 18th, 2014 saat 01:05

    Gerçek olmuş olaylardan uyarlanarak yapılmış bir film.izlenmeye değer.güzel ve anlamlı bir film.

  8. mvahhid mvahhid Kasım 18th, 2014 saat 03:54

    olay gerçekmiş araştırabilirsiniz…

  9. Alper Karadağ Alper Karadağ Kasım 18th, 2014 saat 13:17

    Bence çok güzel bir film… bazı yerleri sıkıcı gelebilir… fakat konuya hakim olur ve bunların gerçekten yaşandığını var sayarsak gerçekten çok güzel anlatılmış…
    Kibir ve öfkeyle hiç bir şeyin çözülemeyeceğini anlatan ve her şeyin sonsuza kadar süremeyeceğini anlatan güzel bir hikaye.

  10. songul tanlak songul tanlak Kasım 18th, 2014 saat 17:23

    film gerçekten seyderilmeye değerdi.
    savaşda yaşanan trajedinin yaşanmış hıkayesi
    mutlaka izlenmeli bence…

  11. Tuncay Arslan Tuncay Arslan Kasım 18th, 2014 saat 22:04

    Film güzel. Sıkılmadan izlenilebilir bir film. Gerçekte yaşanmış bir film olduğu söyleniyor ama gerçekten bu şekilde mi yaşanmış bende şüphe uyandırıyor açıkcası. Yani iyi ingiliz askeri-kötü japon askeri !!!…
    Filmi seyredince sizler karar verin.

  12. Şenol Erten Şenol Erten Kasım 19th, 2014 saat 02:06

    Colin Firth ve Nicole Kidman..
    İki ‘donuk’ oyuncu. Hele birincisi..
    Bu filmde de öyleler.
    Yarım saat bile tahammül edemedim.

  13. sadık yılmaz sadık yılmaz Kasım 19th, 2014 saat 07:39

    Film sıradan durağan bir film başrollere aldanmayın film bittiğinde hiç bir duygu bırakmıyor gereksiz

  14. aa aa Kasım 19th, 2014 saat 09:05

    Film gayet güzeldi ne tarz film aradığınıza göre değişir aksiyon arayana tabiki güzel gelmez bu film ayrıca burda ırkları değil kişileri baz almışlar ingilizi japonu diyerek yorumlamak yanlış bence kişiler arasında geçen bir film savaş içinde savaş

  15. ahmet ahmet Kasım 19th, 2014 saat 20:10

    film olsun diye film cekmisler.5 kurus etmez berbat bi film.

  16. Zaman Gezmeni Zaman Gezmeni Kasım 20th, 2014 saat 01:18

    Film deyince çoğunun aklına aksiyon sahneleri geliyor. Bunu bir filimde göremeyince kalkıyor üstüne üstlük “berbat on dakika zor dayandım tahammül edemedim, zamanım gitti” vs saçma sapan yorum yapıyor. Çek git aksiyon filmi ara bul izle ona yorum yap. Benim seçeneğim bilim kurgu. Onun haricinde bir film izleyip kalkıp “şu kadar dakika zor dayandım” diye salya sümük burada ağlamanın anlamı varmı? Verdiği mesajı alamadığın filmide kötülemenin manası yok…. Tuncay Aslan, Songül Tanlak, Alper Karadağ, Orhan A., Ece, Emir Aksay, Melike ve Hilmi Kaya sizler tam bir film izleyicisiniz. İzlediğiniz eserde aksiyon yerine bilgi ve mesaj arayan insanlarsınız. Kutlarım… Film güzel… Ellerine sağlık bilgin…

  17. TheLastSamurai TheLastSamurai Kasım 20th, 2014 saat 01:22

    Ana karakterler değilde filmde oynayan diğer askerlerin psikolojik travmaları ve fiziksel bikinlikleri dram yaratıyor filmi öyle izleyin İyi SEYİRLER . . .

  18. Ceyda Olgun Ceyda Olgun Kasım 20th, 2014 saat 06:09

    Lutfen turkce alt yazili orjinal haliyle

  19. kemal kemal Kasım 20th, 2014 saat 15:44

    eleman kamptayken uyumusum uyandigimda yine kamptaydi, seyretmeden nooldugunu anladim, japonlar ya da ingilizler icin anlami olan bir film, zaten hosuna giden yabanci arkadaslar yazmislar ama kesinlikle tavsiye etmem cok yavas sıkıcı bir film. 15 dakika kisa film olarak cevrilebilirdi.

  20. eisiltan eisiltan Kasım 21st, 2014 saat 18:55

    trajedi ve gerçek olaylar bence çok etkileyici ve çok güzel. Filmin ağır işlenmiş olması sizi sıkmasın zira verdiği mesaj bence çok önemli. iyi seyirler

  21. Şenol Erten Şenol Erten Kasım 22nd, 2014 saat 02:43

    Bazı filmleri terk etmem; oyunculuğu, tenakuzları, lüzumsuz-mantıksız abartıları, tutarsızlıkları, yönetmenliği vs. yüzündendir. Terk-i film, herkes için sadece aksiyon bulunmadığı için olmuyor. Zaten, şahsen salt aksiyon filmlerini sevmem.
    Filmin tamamını, iki ‘soğuk’ oyuncunun haricinde de oyuncu olduğunu öğrenince izledim…
    Kişisel bir özür dileme gibi görünse de, aslında japonları ingilizlerden özür diletiyor(!) Sonra da büyüklük gösterip affediyor, hatta dost oluyor! (Vay vay!) Japon askeri diktatörlüğünün savaş suçları, katliamları çoktur. Lakin liberal ingiliz imparatorluğunun da öyle. ‘Özür dileme/diletme’ Batı’ya, batılılara has bir anlayıştır. Haydi bunu doğuya, japonlara teşmil ettik; onların ingilizden değil başka halklardan özür dilemeleri gerekiyor.
    Japon aktör (özür dileyen, ingilizin önünde küçülen) Japonya’da mı yaşıyor merak ettim!? Bir araştırayım.
    İngilizlerin (onlar yapmışsa) yüz karası bir film!

  22. trda trda Kasım 23rd, 2014 saat 16:50

    ingilizler dünyanın anasını ağlatsın sonra kendilerine zulüm yapılmış gibi göstersinler. olacak iş değil yahu. bıktık, sıkıldık. yeter. resmen film boyunca sıkıldım, yoruldum bitsin diye.

  23. kubra kubra Aralık 8th, 2014 saat 23:56

    izlenmesi gereken bir film , tavsiye ederim.
    filmde kimin kime eziyet ettiğini aslında ne olduğunu düşünerek izlerseniz sizin için tabi ki bir şey ifade etmez , gerçekleri öğrenmek isteyen belgeselleri , tarih kitaplarına bakar zaten. filmde savaşın ne kadar kötü olduğunu insanların üzerinde nasıl etkileri olduğu işlenmiş
    dünya üzerinde zulüm etmeyen ülke olmuş mudur ?

  24. kemal kemal Aralık 24th, 2014 saat 17:09

    Çok güzeldi..emeğinize sağlık

  25. mlk mlk Ocak 9th, 2015 saat 21:05

    film çok anlamlı çok beğendim!

  26. Seyhan Seyhan Şubat 19th, 2015 saat 08:57

    Süper bir film. İzlemelisiniz!

  27. Ali Ali Haziran 20th, 2015 saat 18:36

    Filmden ne beklediğinize bağlı, şahsen çok iyi bir film tarihi olayları yaşanan herşeyi çok güzel anlatan bir film, duygulanmamak elde değil, inanılmaz.

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.