facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Get on Up 2014 Türkçe Dublaj izle |"Get on Up 2014 Türkçe Dublaj izle" için 11 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. zero zero Şubat 16th, 2015 saat 03:51

  zaman kaybı! gerçekten.

 2. Erhan ERTÜRK Erhan ERTÜRK Şubat 16th, 2015 saat 09:40

  James Brown’ın hayatını anlatan mükemmel bir film izlemenizi tavsiye ederim.

 3. Adil Adil Şubat 16th, 2015 saat 14:34

  Oyunculuk iyi,konuyu işleme iyi,kalite iyi,müzikler ise muhteşem.James Brown’u tanıyanlar anlar.Tüylerim diken-diken oluyordu müziklerden.Becerikli olması,kendine inanması ve ona çizilen yol onu bu noktaya çıkardı işte.O dönemde bir siyah için o noktaya gelmek çok büyük başarı.İyi bir biyografi filmi olmuş.Benn sevdim.İyi seyirler.

 4. ahmet galip ahmet galip Şubat 16th, 2015 saat 16:53

  Yorum neden yazılır? Yazarken kişisel zevk, anlayış ve kültür ön planda mı tutulmalıdır?
  “zaman kaybı” , “kaçın kaçın”, “ben daha iyi çekerdim”, yok 10dak.yok 1part dayanabildim” arkadaşlar bu ifadeler tamamen size özel, bu düşüncelerinizi yazarak film hakkında değil sizin hakkınızda fikir sahibi olunmasını sağlıyorsunuz.
  lütfen filmi sevmediniz ise veya kendinize, ailenize, kültür ve inançlarınıza uygun bulmadıysanız yorum yazmayınız! beğendi iseniz yazınız, neden beğendiğinizi yazın yeterli. yorum yazmanız şart değil.
  yukarıdaki yorum örneğin, “zaman kaybı” bu tamamen kişisel, ya ben James Brown ile büyümüş ve onun hayranlarından biriysem ne olacak?
  James Brown tanıyor olmanız şart değil, bu ünlü ve yaratıcı müzik yapmış birinin hayat hikayesi, soul müziği seviyorsanız ve değişik bir karakter tanımak istiyorsanız seyredin son derece güzel çekilmiş ve yorumlanmış, teşekkür ederim.

 5. Gicik Gicik Şubat 16th, 2015 saat 16:59

  bencil kendini beğenmiş bır adam iştee ben izledim beğenmedim yanındakı adama üzüldüm

 6. hasan hasan Şubat 17th, 2015 saat 00:07

  film güzeldi . eski zamanlarin amerikasini anlatiyo eski rak muzikleri de var cok guzel 70 uzerinden 68

 7. Murat Murat Şubat 18th, 2015 saat 05:49

  Justin Bieber’la büyüyen bir gençlikten James Brown’ı anlamalarını beklemek zaten mantıksız..Daha Michael Jackson’dan bile bi haber gençler var.. Onları sadece yetenek sizsiniz gibi programlardan tanıyorlar…Elvis Presley, James Brown, Michael Jackson…Bu adamlar bu dünyadan göçmeden önce bir tarih yazdılar ve öyle gittiler. Bugün izlediğiniz dansçıların çoğuna, dinlediğiniz şarkıcıların çoğuna ilham kaynağı oldular ve gittiler. Onlar, kişilikleri veya hayatları her ne kadar karışık olursa olsun, bu dünyaya değerli bir şeyler bırakarak gittiler. Bu filmi izlerken gerçekten duygulandım. Mükemmeldi.. Paylaşım için teşekkürler Bilgin.

 8. hasan hasan Şubat 18th, 2015 saat 22:24

  harika bir hayat hikayesi kacımızın böylebir hayatı var toprak olucağız ozaman belki

 9. ksknuri ksknuri Mart 1st, 2015 saat 21:55

  bu filme zaman kaybı diyen harry pıtırcılar biyografi filminden anlamıyorsanız izlemeyin film muhteşem

 10. adeber adeber Mart 5th, 2015 saat 12:18

  arkadaslar, filmi beğenen de beğenmeyen de yorum yazabilir. sadece ıyıyı paylasmak degil kötüyü de paylasmak gerekir. bence gercek yorum yapmaktır önemli olan…

 11. sterliçya sterliçya Nisan 20th, 2015 saat 00:00

  Bu adam çok iyi dostum basarmak istiyor feyz alalım diyorsanız kesinlikle izleyin

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.