facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Girdap Filmi Full Kaliteli izle (Tek Parça) |"Girdap Filmi Full Kaliteli izle (Tek Parça)" için 61 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 [2] Hepsini Göster

 1. sakine sakine Aralık 20th, 2012 saat 12:56

  Film kurgu, akıcılık bakımından oldukça zayıf. oyuncular pek iyi değil. kadro çok iyi ama film kopuklukları ve mantık hataları var.
  film konusu bakımından özel. işlenmesinde sıkıntılar olsa da konuyu beğendim. film dine karşı yapılan bir film değil arkadaşlar ki sonundaki fatır suresi de bunu kanıtlıyor. üniversite okuyan herkes bilirki üniversitenin kapısından girdiğiniz ilk an herkes kapmaya çalışır sizi. illegal solcusu-ülkücüsü-cemaatçisi-anarşisti…. kimi zaman çevrenin genişlemesi isteğiyle dahil olunur bir gruba ve görünen ilk tablo hoşlarına gider ve sizi öyle bir bağlarlar ki… konu yaşanmış bir olaydan alıntıdır. ben yurt çıkmadığı için 5 ay cemaat yurdunda kaldım ( istanbulda okudum ve oranın cemaat yurdu olduğunu bilmiyordum). arkama bakmadan kaçtım ordan.
  insanların inançlarına saygım var ama cemaatlere değil. onlar emperyalizmin uşakları olmuşlardır tarih boyunca. örnek menemen genç teğmen -öğretmen Kubilayın başının kesilmesi. kurtuluş savaşı sırasında cemaatlerin ingiltereye hep yakın olmaları,hatta emir almaları. oysa en büyük ibadet vatana hizmettir değil mi? gelelim şimdilere özellikle fatma hanım için söylüyorum şimdi iktidar güçler ne yapmaktadır sizce. dini kullanıp gemicikler almamışlarmıdır,isviçre bankalarında 8 ayrı hesapları yokmudur, kendinden farklı düşünenleri zindanlarda üstelik sahte delillerle çüremeye terk etmemişler midir?
  ARKADAŞALAR FİLMİN BENCE EN ÖNEMLİ SAHNESİ DUVARDAN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VE DE ÇANAKKALE SAVAŞI İLE SEMBOL OLMUŞ 2 ÇARIKLI TÜRK ASKERİ POSTERİNİN İNDİRİLMESİ. VE DE CUMHURİYETİ ZİHİNLERDEN SİLMEK. BUNLAR HEP VARDI BİZİM ÜLKEMİZDE AMA ONLARA KARŞI DURACAK MUSTAFA KEMAL’İN ASKERLERİ OLAN BİZLER DE VARIZ. SLOGANIMIZ MUSTAFA KEMAL DEN BERİ AYNIDIR. YA İSTİKLAL YA ÖLÜM. BU ÜLKENİN GÜZEL İNSALARININ DUYGULARINI SÖMÜREN ÇIKAR ODAKLARINA GLADYO-CEMAAT-EMPERYALİZME GEÇİT VERİLMEMELİDİR.

 2. erdal erdal Aralık 30th, 2012 saat 02:15

  bu fılm ıslam ı terör muslumanları terörıst göstermeye calısıyo ataturk tapılacak bı dın veya ılah degıl

 3. Tanrıdağlı Türk Tanrıdağlı Türk Ocak 7th, 2013 saat 20:21

  Filmin sonu tamamen komediydi. Birileri zannediyor ki Üniversite gençliği her gece alem yapmalı, evine kız atmalı, her akşam partilerde oynaşmalı… Böylece Çağdaş olmalı. En son hangi Müslüman Türk genci canlı bomba oldu? Zannediyorsunuz ki İslami fikirler Öcü, insanları bombalı eylemci yapıyor. İşte komedi burda budur. İslamcı hangi genç Cuma namazına gitmemiş he? O namaza ancak sizler gitmezsiniz. Çocuk babasına Selamun Aleykum Baba diyor, babası garip karşılıyor, çocuk sevgilisine imam nıkahı teklif ediyor kız garip karşılıyor… Memlekete bak, adı Müslüman memleketim. Biz Müslüman Türk gençliği şanlı İstiklal Savaşımızı asla unutmadık, o binlerce Şehit verdiğimiz savaşı asla küçümsemeyiz. Esas İngilize, Fransıza, Ruma karşı savaşıp Anti Emperyalizmden dem vuranlarımız İnkılap tarihinde her yıl biraz daha Müslüman Türk Osmanlı’dan İngilize, Fransıza, Ruma benzetildiğimizi farketmemektedir! Ne derseniz, ne propaganda yaparsanız yapın, Zafer Allah’ın izniyle bizimdir, varın sizlerde özünüze dönün, hayat alkol ve kadından ibaret değil, size bombacı olun diyen yok birader. Ahlaklı olun yeter. Ülkücülerden herkese “Selamun Aleykum”. Garip karşılamayın hee. Allah’ın selamıdır, almak farzdır.

 4. Sezai Sezai Ocak 15th, 2013 saat 12:42

  Çok güzel bir film ibret alana çok güzel yorumlanmis. sadece o sevişme sahnesi biraz abartılmis gerisi super. miroglunun Bumerang Cehennemi diye bir filmi var, mesaj aynisi.anlayana tabii ben ilk defa izledim bir tavsiye üzerine. neden tv de oynatmiyorlarsa, herkesin izlemesini isterdim.

 5. semih atabey semih atabey Ocak 21st, 2013 saat 00:32

  ))) şu filme yorum yapıyonuz sözde medeniler filmi anlayamayacak kadar ıq nuzmü yok ne adamın eserin değeri yükseltiyonuz azımı bozmayacam cümleten selamun aleyküm…..

 6. Ali RIZA Ali RIZA Ocak 21st, 2013 saat 13:43

  SIKILMADAN İZLEDİM FAZLA KALİTELİ DEĞİL VE KONULAR ARASINDA KOPUKLUK VAR AMA GÜZEL BİR FİLM OLMUŞ

 7. ahmet takıt ahmet takıt Ocak 27th, 2013 saat 23:23

  üniversitede başı boş durmamamız gerektiğini anlatıyor

 8. bugrahan bugrahan Ocak 10th, 2014 saat 19:58

  bu film çok güzel

 9. elif elif Mayıs 19th, 2014 saat 02:36

  filmlerinizde dahi islamı karalıyorsunuz.dikkat ettimde kaç tane siyasi film varsa solcular hep kahraman, Müslümanlar hep beyni yıkanmış, dış güçler tarafından kullanılmış olarak lanse ediliyor! sizler daha islamın şartlarını bilmiyorsunuz be islam bir hayat tarzıdır islamda namaz farz olduğu gibi cihadda farzdır. bu saçmalığın bir benzeride bumerang cehenneminde konu edilmişti o filminde ne kadar abuk subuk ve gerçekle alakası olmadığını yıllar sonra gördük! ne oldu Miroğlu hani o insanlar (Hizbullah) batılı güçler tarafından örgütlenmişti bak bugün sayıları milyonları buldu ve meydanlara indiler içlerinde hiçte ajanlara benzeyen biri yok! bu kininiz sizi cehennemin en dibine götürecek Allah bilir..

 10. ibrahim ibrahim Kasım 16th, 2014 saat 08:23

  Şimdi herkes para için yaşıyor.

 11. Mustafa AKAL Mustafa AKAL Şubat 14th, 2016 saat 16:01

  İslam ile aldatmanın anlatıldığı bir filmde tutup islamı karalıyorsunuz diyen kitleyedir söyleceyeceklerim: ALLAH İLE ALDATIP ALLAHA HİZMET ETTİĞİNİ ZANNETTİREN İNSANLARA KARŞI UYANIK OLMAMIZI ÖZETLEYEN BİR FİLMDİ SADECE ELHAMDÜLİLLAH HERKES MÜSLÜMAN SADECE BİR İKİ KİŞİ OLAN SİZLER DEĞİLSİNİZ ARKADAŞLARIM

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.