facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Haytarma – Khaytarma 2013 Türkçe Dublaj izle |"Haytarma – Khaytarma 2013 Türkçe Dublaj izle" için 75 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 [2] Hepsini Göster

 1. yusufcan yusufcan Temmuz 15th, 2014 saat 12:15

  kirim tatari olsun kim olursa olsun isterse yahudi olsun kimsenin hakkı yok sürgün etmeyi aci cektirmeyi sahsen ben bu filmi seyretigimde agladim.inanin lanetledim bu insanlara kim bu sekilde aci cektirmisse.
  filme gelince 10/ üzerinden 10 veriyorum harika basyapit.cok saf ve temiz seyridilir film

 2. cihan elçi cihan elçi Temmuz 16th, 2014 saat 16:33

  kesinlikle allah kabul etmesin bana göre çok güzel bir film emegi gecen her kese tşkler

 3. kartal kara kartal kara Temmuz 20th, 2014 saat 00:38

  her yıl bize ermeni soykırımı yaptınız diye baskı kurmaya kalkanlar bunları hiç görmezler nedense

 4. Gamzeli Adam Gamzeli Adam Temmuz 22nd, 2014 saat 10:30

  Eğer belgesel değilde film izlemek istiyorsanız izlemeyin.

  Bu sadece belgeselin canlandırması olmuş izlerken keyif almıyorsunuz sadece yapılan soykırıma üzülmekle yetiniyorsunuz.

 5. Gunel Gunel Temmuz 25th, 2014 saat 08:34

  selam gercekten çok güzel yuzde 100 izlemenizi tavsiye edıyorum …

 6. eess eess Temmuz 31st, 2014 saat 01:39

  film amacına ulaşmış adeta o ana gittim …

 7. Zara Celal Zara Celal Ağustos 7th, 2014 saat 01:35

  “her yıl bize ermeni soykırımı yaptınız diye baskı kurmaya kalkanlar bunları hiç görmezler nedense”, öyle mi?. Ya arkadaş Hitler zulmünü anlatan bir milyon film var. Stalin vahşetini anlatan binlerce kitap, yüzlerce film var. Senin Ermeni katliamını anlatan kaç filmin var? Fatih AKIN çekecek oldu bir film de ölüm tehditleri gırla gitti. Kim görmeyen bunları? Nasıl görülür bunlar. Yani ne yapmalı Ermeniler, “evet ya siz Ermeni katliamı yapmadınız, ama Stalin Kırım Tatar kesti” mi desin? talin Kırım-Tatar katliamı yaptı, bunu da tüm açıklığıyla kabul ettiler. Hitler Yahudi kesti, kabul ediyorlar. Sen de Ermeni kestin, kabul et, bize baskı kuranlar vs saçmalıklarını bırak da insanlığın ortak acılarına beraber ağla insanlarla.

  Ayrıca film filmlikten çok uzak, belgesel kıvamında demiş birisi, belgesel bile değil çok kötü oyunculuk ve repliklerle örülü. Yoksa Stalin ve komunizm düşmanı kapitalist dünyadan elli tane ödül alırdı. Onlar bile ödül vermemiş.

 8. eslem eslem Ağustos 20th, 2014 saat 19:58

  Zara celal kızım sen dangalakmısın ermeniler müslümanları öldürürken bakacaklarmıydı? kabul edecekmişiz o günleri çocukken hatırlıyan yaşlılarımız var anlatsınlarda dinle

 9. Zara Celal Zara Celal Ağustos 27th, 2014 saat 15:05

  Eslem, Ben Ermeniler Müslümanları öldürürken baksınlardı, niye Ermenileri öldürdüler mi dedim? Her millet katliam da yapar katliama da uğrar dedim. Adam yukarıda yazmış, demiş ki “bize her yıl Ermeni katliamı diyenler bu filmdeki gibi katliamları görmezler” demiş. Ben de dedim ki: 1-Bu tür katliamları anlatan binlerce film, roman var, ne görmemesi? 2-Sen de kendi katliamlarını gör, milliyetine göre taraf olmaktan vaz geç, gel insanlığın ortak acılarına birlikte ağlayalım. Sana da sorum şu: Erivan’da doğan bir Ermeni olsan ne olacaktı yorumun? Ben Erivan’da doğan bir Ermeni olsam kendi milletimden olanlara şunu diyor olacaktım: Biz de kestik, onlar da. Dünyada zaten bu “milliyet” denen lanet sonradan uydurma iğrenç virüs oldukça birbirimizi kesmeye de devam edeceğiz.

  Öyle bir yorum yapmışsın ki sanki ben bütün bunları dememişim, sen de kendi katliamını kabul et dememişim, Ermeniler Müslüman öldürürken durup baksaydınız demişim. İşte milliyetçilik böyle bir virüs, insanı okuduğunu anlamaktan bile mahrum ediyor.

 10. Kadir Kadir Eylül 24th, 2014 saat 00:41

  İzlenmesi gereken 10 filmden 3-4 cüsü diyebiliriz biraz eksik te olsa senaryo olarak tema ve işleme güzel 10/8 hakeden bir film olmuş, sunan admine tşkler.

 11. suat suat Ekim 3rd, 2014 saat 13:53

  Normalde kırım tatarları çok büyük acılar çekmiştir,bu film o acıları iyi ele alamamış,Bir Milletin acısından çok şahsi bir acıyı izledim desem onda da bi tat yok,belki de bu filmin iyi bir finansmanı olmadığı için film çok basit ucuz bi film olmuş olabilir,Ama yine de bir çok filme taş çıkaran bir film diyebilirim,Bir de aklımın almadığı şey,filmdeki kahraman amet sultanov neden ailesi ve halkı sürgün edildikten sonra sovyet kominist rusya için savaşmaya devam etmiş ?bu asla onurlu bir hareket değil.

 12. enes enes Ekim 6th, 2014 saat 03:06

  farkındalık açısından önemli bir film olmuş izlenilebilir..

 13. GreYWoLF GreYWoLF Ekim 17th, 2014 saat 09:13

  Kırım Tatarı olarak kendim ve ailem adına Bilgin sana çok teşekkür ederim. Ayrıca yukarıda bazı arkadaşların yazılarını da okudum. Belli ki @Zara kardeş tarihi ve kitapları sevmiyor. 1915 senesinde tüm Dünyada ki Ermeni nüfusu 1 milyon 700 bin 118 kişi idi. Bu nüfusun 1.5 milyonu yok edildi denmekte. Şu anda 10 milyona yakın bir nüfus söz konusu. Peki düz mantık yürütür isek. Her bir çocuk ortalama 8 ayda doğdu diyelim. Buna 40 gün dinlenme süresini de ekler isek 9.5 ay yapar.

  2014 – 1915 = 99 yıl

  99 x 12 = 1188 ay

  1188 / 9,5 = 125, 052 kişi/çocuk

  125,052 * 99 = 12.380,148 kişi/çocuk

  Yani dönemin nüfusu hiç durmadan çocuk yapsalar maksimum ulaşılacak rakam bu. 1915 tarihli nüfus kayıt bilgisi Rus kayıtlarında mevcuttur. Arkadaş kelime oyunları ile finalde gel ortak acılar vs demiş. Sen hiç Bosna da sırplar tarafından defalarca tecavüze uğradıktan sonra bir göğüsü kesilen ve halen yaşayan Boşnak bir anne ile tanıştın mı? 🙂 Saygılar…

 14. gufik gufik Ekim 21st, 2014 saat 02:00

  GreyWolf kardes sen orda neyin hesabini yazmissin anlamadim,sen ne demek istediğini kendin anliyormusun ?:)

 15. ATATÜRKÇÜ ATATÜRKÇÜ Ekim 26th, 2014 saat 13:53

  zara celal sen önce tarihi bir araştır sonra konuş anca boş boş konuşuyorsun TÜRK devleti ermenistana kaç defa dedi madem soykırım var açalım arşivleri kim kimi katletmiş görelim diye ama ermenisten hayır dedi her seferinde. eğer biraz beyin olsa da araştırsan o göç ettirilen ermeilerden yaşayan son kişi ölmeden önce sürekli Türkiye yi savundu katliam yapılmadı diye ve kendi ülkesi sırf bunu dediği için onu dışladı adam senin gibi ırkçılar yüzünden gözü açık gitti kendi yazını oku ondan sonra ne yazdığına karar ver bir şey söylüyorsan arkasında dur döneklik yapma

 16. rıdvan rıdvan Kasım 2nd, 2014 saat 10:28

  bu film cengiz dağcı nın yazdığı romanın uyarlaması diyebiliriz …

 17. yasin yasin Kasım 16th, 2014 saat 18:57

  ruslar için savaş sürgüne tabi tutul osmanlı hiç böyle bir muamele yaptı mı? ama hala rusyaya baglanmaya calısıyorlar orasıda ayrı bir muamma

 18. HARUN HARUN Kasım 24th, 2014 saat 15:18

  ATALAR BOŞUNA DEMEMİŞ AYIDAN POST, GAVURDAN DOST OLMAZ..

 19. SERDAR. SERDAR. Kasım 29th, 2014 saat 19:22

  SAVAŞ ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY.ALLAH HİÇ BİR MİLLETE YAŞATMASIN.DİNİ, DİLİ NE OLURSA OLSUN .MADDİ VE MANEVİ BİR ÇOK ZARARLARI VAR.YARALAR ÇOK GEÇ KAPANIYOR.ULU ÖNDER ATATÜRK NE GÜZEL SÖYLEMİŞ ‘YURTTA SULH CİHANDA SUL ‘ MEKANINIZ CENNET OLSUN YÜCE ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARI VE TÜM TÜRK ŞEHİTLERİ.BİZLERDE BAYRAĞIMIZA VE EZANIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ ARKADAŞLAR.İYİ SEYİRLER.TEŞEKKÜR EDERİM.

 20. emin emin Aralık 16th, 2014 saat 23:46

  yuce ataturk mu senı yaratan rabbın yuce’dir ondan baska yuce yok. uludur…… serdar kaptırmayın kendınızı dogru seyler yazın o yuce dedıgınız ınsan dır turk mılletıne cok saymakla bıtıremedıgımız yararları oldu cokda zararları ınsan beserdır her ınsanda hata yapar senın yazdıgın gıbı ….

 21. NEJAT NEJAT Aralık 17th, 2014 saat 19:09

  DÜNYADA KATLİAM YAPAN MİLLETLER DEĞİLDİR.LİDERLER YANİ DİKTATÖRLER KATLİAM YAPAR.AMERİKA MİLYONLARCA KIZILDERİLİYİ KATLETTİ.JAPONLAR ÇİNLİLERİ KATLETTİ.HİNDULAR MÜSLÜMANLARI KATLETTİ.İNGİLTERE.FRANSA,İSPANYA,ALMANYA AFRİKA KITASINDA YAŞAYAN ARAPLARI KATLETTİ. GÜNEY AFRİKADA MİLYONLARCA İNSAN ELMAS MADENLERİ İÇİN YAŞADIKLARI YERLERDE ÖLDÜRÜLDÜ.MOGOLİSTANDA MOĞALLAR ÇİNLİLER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ.YUNANLILAR İNGİLİZLER OSMANLI TOPRAKLARINDA BİNLERCE TÜRKÜ ÖLDÜRDÜ.KÜRT AŞİRETLER ERMENİLERİ ÖLDÜRDÜ.RUSLAR KIRIMDA,TATARİSTANDA,TÜRKMENİSTANDA,ÖZBEKİSTANDA,GÜRCİSTANDA MİLYONLARCA İNSANI ÖLDÜRDÜ.PEKİ ÇOK BİLMİŞ BEYLER SÖYLEYİN OSMANLI NE ZAMAN KATLİAM YAPTI.KİMLERE YAPTI.ERMENİLERİ SAVUNMAYIN.ERZURUMDA AÇILAN TOPLU MEZARLARDA YATAN İNSANLARI KİMLER ÖLDÜRDÜ.AÇIN BUNDAN 40 SENE ÖNCEKİ GÜNAYDIN GAZETESİNİ O FOTOĞRAFLARA BAKIN.ONLARIN ATALARI MASUM DEĞİL.ANTEPTE MARAŞDA FRANSIZLARLA BİRLİK OLUP BİNLERCE İNSANI ÖLDÜRDÜLER.ERMENİ KATLİAMI DİYE BİR ŞEY YOKTUR.HAİNLER VE ÇETELER VARDI.OSMANLI ONLARI ÖLDÜRDÜ.O ÇETELER DE DOĞUDA VE GÜNEY DOĞUDA İNSANLARA ZÜLÜM VE İŞKENCE ETMİŞLERDİR

 22. Filiz Filiz Aralık 31st, 2014 saat 01:24

  Kırım’dan sürgün edilmiş atalarımın üçüncü kuşağıyım. Insanın insana yaptıklarını bu yuvarlak üzerinde başka hiç bir canlı birbirine yapmamıştır. Her türlü iktidarın paronayalarını esefle lanetliyorum… Film yaşananların sadece 10/1 yansıtmaktadır.

 23. murat murat Şubat 10th, 2015 saat 23:15

  filmin konusu güzel ama film güzel yapılamamış konusu için izlenirse izlenir film olarak güzel değil bilgin tşk

 24. kefren kefren Mart 3rd, 2015 saat 00:40

  güzel filmdi. yanlız bencede film olanların en fazla 1/10 u yansıtmaktadır. ve artı olarak eklemek isterim ki. şarap içmelerini gösteren sahne sanki filme bilinçli eklenmiş. artı namaz sahnesi daha çok yakışırdı. şarapta neki

 25. ali uğur bedel ali uğur bedel Ocak 23rd, 2016 saat 03:31

  Zara Bizim Hüviyetimizde yaşayıp ,sonra ruslarla birlikte olup Rus üniforması giyen , yani RUS askeri olarak öldürülen Ermenilere ” katliama uğradı ” diyor…
  İçimizde yaşarlar Ekmegimizi aşımızı yerler Halen yedikleri çanağa pislerler..

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.