facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Japon Nişanlım – Tokyo Fiancee 2014 Türkçe Dublaj izle |"Japon Nişanlım – Tokyo Fiancee 2014 Türkçe Dublaj izle" için 13 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. bertan bertan Eylül 2nd, 2015 saat 19:32

  altyazılısı varmı bilgin bey

 2. ediz ediz Eylül 2nd, 2015 saat 21:03

  sıradan bir film fazla birşey beklemeyin. bazı sahnler (+18) içeriyor.

 3. mahmut mahmut Eylül 3rd, 2015 saat 00:57

  aile ile izlememeye özen gösteriniz. Cinsel içerik çok fazla

 4. Predatora Predatora Eylül 3rd, 2015 saat 18:15

  Güzel bir filmdi. Özgür kızların özgürlüğü yanlış anladıkları ve bir gün kurgu olarak kalacakları imasını vermesi de iyi.

 5. Ali Küpeli Ali Küpeli Eylül 4th, 2015 saat 17:40

  sıkıcı ve kötü bir film, zaman kaybı..

 6. Umut Umut Eylül 5th, 2015 saat 18:14

  Filmi çok beğendim japonlara samuraylara ve katanalarına hayranım japonyanın ne kadar güzel bir yer olduğunuda gördüm filmde.Film mükemmel izlemenizi tavsiye ediyorum 🙂

 7. sena sena Eylül 5th, 2015 saat 20:49

  filmin sonunda inkar da etse “aptal bi ask hikayesi” fazlasi degil 🙂

 8. Yaren Yalçın Yaren Yalçın Eylül 6th, 2015 saat 12:38

  Eğlenceli bir film yalnız sonunu da görüntülerle bağlasalarmış birde kız hakkında bilgi verilseymiş daha güzel olurmuş…

 9. süleyman süleyman Eylül 7th, 2015 saat 11:33

  Hayatımda izlediğim en sıkıcı film, ama sürekli daha sonra ne olacak diye merak edip izliyor insan. 🙂

 10. Berkand Berkand Eylül 7th, 2015 saat 20:01

  Sıcak güzel bir film..

 11. Leyla Leyla Ekim 8th, 2015 saat 23:44

  Hayatimda Bukadar Sacma bir Film görmedim. Kimseye tavsiye etmem zamaniniza yazik

 12. turkay turkay Aralık 27th, 2015 saat 07:09

  Dünyayı kendinden ibaret sanan egosantrik kızların insanı ne kadar bayabileceğini görüp filmin sonunda hafif bir iğrenti hissi yaşıyorsunuz. Ne istediğini bilmeyen, istediği şeye ulaştığında o şeyden hemen sıkılan, uzaklaşan ve soğuyan aşırı derecede sinir bozucu insanlardır bunlar. Değil Tokyo’yu Japonya’yı verseniz bu tip insanlara memnun olmazlar. Çünkü ne istediklerini bilmezler. Başta aman ben ne mutluyum, aman ne kadar Polyana’yım havasında takılan bu insanlar görmek istedikleri ilgi kendilerine gösterilince, istediği değer ona verilince amaçsız ve bencilce bir depresifliğe bürünerek insanoğluna ihanet ederler. Bu insanları mutlu etmek imkansızdır. Karşılarına dünyanın en iyi erkeği de çıksa, zenginlik refah içinde olup cennetten bir bahçede de yaşasa mutlu olmazlar. Filmde de bu tip kızlardan birini görmekteyiz. Arthur S. bir sözü vardır. ”Doyurulan her haz bir yenisinin tohumunu eker” diye. Gerçekten insan şahsi mutluluğunun ve bir şeylere ulaşmanın amacında aptalca koşar ve kendinden başkasını umursamazsa içi boşaltılmış değersiz birine dönüşür. Karşısına çıkan fırsatları, ona verilen lütufları göremez ve değer bilmez. Yorumumu cinsiyetçi bulabilirsiniz ama ben bu tarz insanların hep kadın versiyonunu tespit ettiğim için böyle anlattım. Filme gelince; Aptal bir kızın Japonya’da yaşadığı sıradan bir aşk hikayesi izleyip vakit öldürmeyi planlıyordum ama karşıma kuru poposuyla polyanacılık oynayan ve hiçbir şeyden mutlu olmayan egosantrik bir kız çıktı. O yüzden filmi sonuna kadar izlesem de bana istediğim hoş duyguları yaşatamadı. İzleyip zamanınızı boşa harcamayın derim. Son olarak; azıcık estetik zevkiniz varsa filmin içindeki erotik sahnelerden hiçbir haz alamazsınız o sebeple izleyecek arkadaşlar da hiç açmasın.

 13. FRESKO FRESKO Mart 26th, 2016 saat 21:29

  Çok begendim. Çok estetik bir film.

  Japonya’yi özletti.

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.