facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Kayıtta – Taped 2012 Türkçe Dublaj izle |"Kayıtta – Taped 2012 Türkçe Dublaj izle" için 51 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 [2] Hepsini Göster

  1. Joker Joker Kasım 12th, 2014 saat 01:58

    Filme kötü diyenler yanında birkaç sebep de söyleseler fena olmaz hani. Öyle direkt kötü demek basite kaçar. Ben söyleyeyim: Polisten kaçan o iki mal en başta yapması gerekeni en sonda yapıyor. Bu da filme gereksiz bir sürükleyicilik katmak içindi. Elinde kelepçeyle ilk polisten kurtulmayı başardın ama eşini kurtarmaya giderken niye silahı alıp gitmedin. Hadi gittin, adam karına tecavüz ediyor ve sen adamı etkisiz hale getirmeden çıkıp gidiyorsun. İlk polise tekrar geri döndüğünde polisin üzerinde silah olmasına rağmen polis silahını kullanmıyor. Bir de köprüdeki o gereksiz muhabbet de neyin nesiydi öyle. Normalde böyle filmleri asla izlemem, ama baktım ki yorumlar genel anlamda iyi izleyelim dedik. Hata ettim.

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.