facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Killing Jesus 2015 Türkçe Altyazılı izle |"Killing Jesus 2015 Türkçe Altyazılı izle" için 9 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. Sedat Sedat Haziran 2nd, 2015 saat 23:21

  Arkadaşlar filmde öyle mucizevi şeyler yada süper savaş sahneleri beklemeyin bütçesi kısıtlı bir film. Fakat konusu ve işleyişi güzel baştan sona kadar sıkılmadan izledim diyebilirim. Hangi din olursa olsun filmde verilen mesaj çok açık affetmek en büyük erdemdir. Filmi izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler.

 2. Erdem Gülmüş Erdem Gülmüş Haziran 3rd, 2015 saat 01:17

  Film hakkında yorum yapsanız ?
  Eğer Allah’a Tanrıya yada her ne isimle hitap ediyorsanız Müslümanlık iyidir diğer dinler kötüdür diye bir şey yok.
  Her dine karşı saygılı olun eleştirmek tabi olabilir ama sizin yorumlarda yaptığınız saygısızlık.
  Müslümanım bu filmi izlemem bile yanlış gibi saçma yorumlar sizin ne kadar cahil olduğunuzun ispatıdır.

 3. Saygı Saygı Haziran 3rd, 2015 saat 01:18

  Arkadaşım bu bır FİLMMİŞ acıklama gayet net. İslamı Ulkemızın cogunlugu kabul etmıs durumda ve merak etme herkes dınını cok ıyı bılıyor.Izlersın fılmı ve oyunculuk konu hakkında bılgı verırsın.Konusu Hrıstıyanlarca kabul goren bır kıtaba aıt cızgıde ılerlemıs ıse dıyecegın 2 kelıme zaten..Buna benzer bırton fılm var komedı yada savas fılmı adı altında onlara gelınce SUPER ZUPER yazmayı bılıyorsun(NUH ;Cennetin Krallıgı ; Aman tanrım 1-2 ) ama adı ustunde fılm vermek ıstedıgı bır mesaj olgusu ıllakı vardır BELGESEL ıse olayları ustunkoru bırebır yansıtmaya yonelıktır.Gereksiz izleyıcı ve tartısmacılar yuzunden bu fılmı de elıyorum..Herkesın dını kendıne göre kutsal ve tek zaten. neyın kafasındasın bu bagnazlıkla..Film oğlum bu film Kasma bu kadar Ha islamiyete yada kulturumuze bır saygısızlık yapılıyorsa belırt kırmadan ıncıtmeden FILM ıle Belgesel Ve Bilgi ayrımına varın artık yahu

 4. NOKTA NOKTA Haziran 3rd, 2015 saat 02:53

  inanan ve ınanmayanlar o kadar bellı kı kım ne dese bos arkadaslar.BILGIN FILM YORUMU DISINDA BUTUN YORUMLARI KALDIRMANI RICA EDIYORUM TESEKKURLER.

 5. selene selene Haziran 3rd, 2015 saat 17:34

  Film sinema sanatı adına büyük değer taşımıyor ama izlenemeyecek kadar kötü değil… Kimseye dini, ırkı, kimliği yüzünden ön yargılı yaklaşmam, insani değerlere göre yaşayan herkese saygım var…

 6. murat murat Haziran 4th, 2015 saat 17:40

  film sitesi içine girip film hakkında yorum yapılması gerekirken dinci ile dinsizlerin tartışması haline gelmiş yorumlarınız saçma yorumlar yüzünden filme tıklayıp seyredemedim yazı ve yorumlarınızı yazmadan önce tekrar tekrar düşünerek yazın lütfen!

 7. Nex Nex Haziran 4th, 2015 saat 20:46

  İzlemediğin bir şeye yorum yapmak gerçek yobazlıktır. İzlersin, okursun, incelersin sonra varsa eleştirini itirazını söylersin.

 8. debora debora Haziran 5th, 2015 saat 11:31

  Film hakkında yorum fikir verseniz keşke… Çekim kalitesi, oyunculuk, akış nasıl?
  Dini meselelerin yorumlarını teologlardan, tarihçilerden, işin ehli kişilerden araştırırız. Bir de anlamadığım; ahlak sınırını, etik çizgileri zorlayan caniliği, cinselliği, ensestliği her tür çapraşık konuyu işleyen yabancı filmlere bakıyorsunuz ama iş dini bir meseleye geldi mi haşa bu dinsiz filmi, dini saptırma filmi, dinimizi yalanlama filmi, beyin yıkama filmi.. Dinin gerçeğini önce film de değil kalbinizde arasanız…Eğer bir inancınız varsa inandığınız kutsal varlık sizin avukatlığınızı istemez bence, daha çok doğrulukla ve erdemli şekilde yaşamanızı, imanla kulluk etmenizi ister.

 9. bilgin bilgin Haziran 5th, 2015 saat 14:15

  Tartışma içerisin de olan tüm yorumlar silinmiştir. Bu durumun tekrar yaşanmaması için bu içeriğe yorum papılması tarafımca kapatılmıştır. @Bilgin.