facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Kurallar Böyle – Takva Su Pravila 2014 Türkçe Dublaj izle |"Kurallar Böyle – Takva Su Pravila 2014 Türkçe Dublaj izle" için 6 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. Hasan Azad Hasan Azad Eylül 3rd, 2015 saat 21:51

  zaman kaybı kesinlikle ! İMDB puanı nasıl 6.9 olur inanamadım ilk 30 dkya zor dayandım ..

 2. aydın aydın Eylül 4th, 2015 saat 01:13

  Bir şey olacak mı diye sonuna kadar bekledim… ama film bir anda bitti hayır bunun neyine 6.9 verdiler anlamadım.

 3. Ahmet Ahmet Eylül 4th, 2015 saat 07:09

  Film kesinlikle izlenilecek film degil arkadaslar.Izleycek film bulamazsanız bile izlemeyin.Senaryo cok kotu.Oyuncuların oyunculukları da kotu.Adamin oglu oluyor, annesi neredeyse hic aglamiyor, baba ise oglunun oldugu cevabi karsisinda doldurulacak belge varmi diye soruyor!.Polis olay videosunu emare saymıyor.Sacma sapan kurgu.Aydın arkadasin dediği gibi sonuna kadar bisey olmuyor artı pat diye bitiyor.Kesinlikle 4 un altında bir film.

 4. nazdepp nazdepp Eylül 6th, 2015 saat 00:30

  Filmleri ne olursa olsun sonuna kadar izlerim ama bu film sonuna kadar izlenmeyi hak etmiyor.. Oyuncular olaylara sürekli tepkisiz evladı ölüyor tepkisiz ağlama yok bağırma yok sanki 100 yaşında ölümü beklenen biri ölmüş gibi tepkisizler.. Amaçsız bir film sonuna kadar izleyebilecek varsa buyursun.. 🙂

 5. saime saime Eylül 8th, 2015 saat 07:43

  kendilerini kontrol edebilen harika bir çift.böyle bir aileye sahip olmak herkeze nasip olmaz.başlarına gelen acı olayı atlatmaya çalışan anne baba.Anne babayı’baba anneyi kontrol etmeyi başardılar.yaşamaya çalışırken bile vakarlılıklarını bozmadılar.birbirlerine olan sevgi ve saygıları hiç değişmedi .bu aileye çok saygı duydum.

 6. saime saime Eylül 8th, 2015 saat 07:46

  çok güzel bir aile vakkarlı izleyin

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.