facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Mezarına Tüküreceğim 3 – I Spit on Your Grave 3 – 2015 Türkçe Altyazılı izle |"Mezarına Tüküreceğim 3 – I Spit on Your Grave 3 – 2015 Türkçe Altyazılı izle" için 104 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 2 [3] Hepsini Göster

 1. misafir misafir Mart 28th, 2016 saat 04:20

  Özgür =Filmin diğer serilerini izlediyseniz bilirsinizki bu kız başlarda saf salağın tekiydi tokat atmayı bile bilmeyen birinin başından geçen olaylar olarak serilendirilmiş olması harika Mezarına Tüküreceğim 4 Filmi 2016 Eylülde Sinemalara çıkacak konusunu okursanız sabırsızlıkla beklicenizi bilirsiniz.. :)Konusuna nereden baktın seri 4 ün konusu belli mi link atabilir misin?

 2. misafir misafir Mart 28th, 2016 saat 04:35

  Ayrıca buna ek olarak bu kadar anlamlı ve çok iyi film kalitesini ayırdedemeyenler izlemesin . Saçma sapan da yorum atmasın. Filmin konusu çok ciddi ve çok emek verilmiş kısaca 10/10 verdim. Kimseden bu zamana kadar şu 10/10 u görmedim hiçbir film için. Kendilerini mükemmel eleştirmen sanan arkadaşlar var. Biraz emeğe saygınız olsun. Ve eminim o oyuncular psikolojik destek almışlardır. Sen kolay mı sanıyorsun böyle filmleri çekmek ve oyuncusu olmak?

 3. misafi misafi Mart 28th, 2016 saat 18:43

  ”adalet peşinde diye bir film vardı ona benzettim bu filmi adaletin olmadığı bir yerde kendi adaletini kendin yaratıyorsun” Bence o film bu filmin eline bile su dökemez. Çünkü konusu çok farklı.O aksiyon filmi bu psikolojik bir intikam filmi.Artı bu filmin konusu çok iddialı ve ciddi bir konu + buna ek olarak psikolojinin dibini bulmuş bir film.

 4. misafir misafir Mart 28th, 2016 saat 18:50

  Sormak istediğim bir şey var admin yorumlarımı neden göremiyorum 98 yorum var ve biz göremiyoruz neden? Bir de bu serinin ilk serisinin altyazılı oanı var mı?

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.