facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

No 2012 Türkçe Dublaj izle |"No 2012 Türkçe Dublaj izle" için 7 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. hakan hakan Ağustos 21st, 2013 saat 17:03

  yakın dönem siyasi tarihine ilginiz varsa beğenirsiniz, kaçırmayın, son derece gerçekçi, başarılı ama aksiyon,adrenalin meraklısıysanız kesinlikle uzak durun derim

 2. günnur günnur Ekim 29th, 2013 saat 19:09

  yakın dönem siyasi tarihi olması açısından bence çok önemli bir film bizim şu anki yaşadığımız arbedenin hemen hemen aynısı sadece orada askeri diktatör bizde ise siyasi bir karakter var.ders alınacak ve çıkış yolu olacak çok güzel fikirler var bence vatanını ve özgürlüğü sevenler insan ve insan hayatına değer verenler bu filmi seyretmeli akıcı ve sıkmayan bir film .Ayrıca ödüllü bir filmdir.

 3. selka selka Şubat 23rd, 2014 saat 18:34

  Bilinçli bir insan olmanın yolu öncelikle doğru bilgilendirilmeden geçer.
  Gerçekleri gerçek haliyle bilmekten.
  Yakın geçmişte Şili’de askeri diktatör Pinoche’nin seçimle cumhurbaşkanı olmasının oylaması olan 1988 seçimlerinde ;diktanın tüm olanakları , tehditleri- baskılarına rağmen Şili halkının %55 “hayır “oyu vermesi ile Pinoche seçilememiştir.Halk diktatöre HAYIR demiştir.İşte seçim öncesi seçim kapanyasını anlatan bu filmi seyretmenizi öneririm.

 4. bilge desen bilge desen Mart 1st, 2014 saat 20:31

  Çok teşekkür ederim. Harika bir film di.Hiç kesintisiz problemsiz keyifle düşünerek izledim filmi. Kesinlikle herkese öneririm.özellikle bu günlerde….ellerinize emeginize sağlık..

 5. oktay kucukemiroglu oktay kucukemiroglu Temmuz 6th, 2014 saat 16:45

  Bizim sivil diktator ozentilerinden kurtulabilmemiz icin her yurttasin izlemesi gereken bir film…Bilhassa herseyi kendisinin bildigini ve kandisinden baska fikirlere ve goruslere burun kiviran ve bu nedenlerle ilelebet muhalefette kalmaya sanki ant icmislerin izlemesi gerek..

 6. rifat rifat Ekim 21st, 2014 saat 19:18

  film çok güzel.emeğinize ve elinize sağlık böyle güzel seçim yaptığınız için ve bize izleme imkanı sunduğunuz için.

 7. Edis Edis Mayıs 27th, 2015 saat 15:12

  Memleket olarak belki Şili’yi anlatıyor ama sanki Türkiye’de geçiyor. Harikulade bir yapıt olmuş “NO” filmi…

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.