facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Ocak Ayının İki Yüzü – The Two Faces of January 2014 Türkçe Altyazılı izle |"Ocak Ayının İki Yüzü – The Two Faces of January 2014 Türkçe Altyazılı izle" için 16 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. 20lik 20lik Eylül 4th, 2014 saat 15:02

  güzeldi,son 20 dakikası istanbul’da geçiyor.iyi seyirler

 2. Şener Şener Eylül 4th, 2014 saat 19:13

  Güzel film. İzleyin. Teşekkürler Bilgin…

 3. solo solo Eylül 4th, 2014 saat 22:47

  20lik arkadaşım sen niye böyle bir yorum yapmak zorunda hissettin ki kendini? film güzeldi veya kötüydü yazman yeterli ne diye yazıyorsun nerde geçtiğini? adamlar açıklamasında bile yazmamışlar istenbulda geçtiğini. eğer sen yazmasaydın ben istanbul sahnesinde keyif edecektim ama artık biliyorum. kaçırdın bütün keyfimi izlemiyorum. admin arkadaşlar lütfen yorumları kontrol ederek yayınlayalım.

 4. Elshad Elshad Eylül 5th, 2014 saat 01:21

  Sıkıcı bir film, fazla bir şey beklemeyin. Düşük bütceli bir basit yapı işte…..

 5. sevim sevim Eylül 5th, 2014 saat 03:53

  idare eder. sıradan bildik bir senaryo.

 6. Anonim Anonim Eylül 5th, 2014 saat 05:53

  solo adam kötü birşey dememişki sen neden bukadar hallendin bende onu anlamadım seyretmek istiyorsan seyredersin istemıyorsanda seyretmezsin adama nıye atar yapıyorsun

 7. niles niles Eylül 7th, 2014 saat 23:51

  Solo amma abartmışsın hee sanki sonunu söyledi..

 8. murat murat Eylül 8th, 2014 saat 23:44

  güzel 😀

 9. recai recai Eylül 9th, 2014 saat 01:52

  son dakikalarda bile olsa, yabancı gözüyle ülkemin (istanbul’un) anlatıldığı yorumunu okuyunca, başta istemesem de, izleme ihtiyacı duydum. bu ayrıntının filmin konu kısmına da eklenmesi gerekir diye düşünüyorum.

 10. Barış Olcay Barış Olcay Eylül 12th, 2014 saat 01:44

  @solo , sevgili kardeşim, bak film tanıtımını kim yapmış ve ne demiş; ayrıca Yiğit Özşener gibi Türk oyuncular da yer alıyor. iyi seyirler filmifullizle.com . Bu konuya ilişkin, ‘istanbulda geçiyor’ ibaresi ile yorum yapan arkadaşa çıkışmak yerine, filmi izlemeyi dene.. Ortada filme ait bilgi yok, kaldı ki, film açıklamaları bile filme ilişkin bir çok ip ucu verir. Eğer düzenli film izleyicisi isen, bir filmin IMBD açıklamalarından ve puanında aradaki çelişkileri bulabilir ve bağlantıyı kurabilirsin.
  Asıl kahrolunası yorumlar; sıkıcı, vasat, zaman kaybı, idare eder tarzında olanlar. Zaman kaybı cümlesinin tanımını anlayabilen veya anlatabilecek olan var mı acaba? Diğer filmlerde zaman duruyor da, film bitince kaldığı yerden devam mı edyor?
  Kalenin surlarına tırmanmak için saatlerce halatla cebelleşip, kaleye çıktıktan sonra surlardan aşağı atlayıp, tekrar zıplayarak surlara çıkan o filmleri hala günlük olarak Tv ler yayınlıyor ve izleniyor.. Ama bir defa soran oldu mu; be adam, madem surlara zıplayabiliyordun da, neden halatla tırmandın ki? Peşpeşe gelen 10 kişiden en öndekine yumruğu değmeden, en arkadakinin fırlayıp gitmesi de cabası. Standart insanlarda 5 parmak ve 4 parmak arası bulunur. Aynı anda 5 oku birden fırlatmak için ise 6 parmaklı olmak gerekir. 5 kişiyi alnının çatından vuran adamları bünyemiz kabul ediyor da, bu filmlere zaman kaybı diye kestirip atılınca, insan düşünmeye başlıyor, biz o filmleri zamanın ötesinde mi izledik?
  Lütfen herkes yorum yaparken, kimleri etkilediğinin,nelere sebep olduğunun farkına varsın. Burası bir site ve bu adam bu işle meşgul. Sizin iş yerinize gelip, hiç alanım olmayan ürünlere ‘çok gereksiz, saçma’ tarzında fikirler beyan etsem, siz ne dersiniz? Ben herkesin kendi beğenisine göre film izlemesini, sabretmesini ve ne söylediğini farketmesini rica ediyorum.
  Bütün kinimizi, hırsımızı ve egomuzu ortaya koymak için değil, beğeni ve hoşgörümüzü değerlendirmek için buradayız nihayetinde, değil mi?

 11. zeynep zeynep Eylül 12th, 2014 saat 14:42

  filmin sonlarına doğru demircilerin olduğu sahne bir anda şift değiştirdi adeta kendimizi başka bir zamanda ve boyutta bulduk. yönetmenin iranlı olması meselesi.

 12. cafer cafer Eylül 12th, 2014 saat 22:40

  bence gayet güzel bir film, tavsiye ederim…

 13. levent levent Eylül 17th, 2014 saat 01:13

  solo kardeş asıl senin yorumun enteresan, bu filmin bazı sahnelerinin istanbulda çekildiğini sağır sultan bile duydu, hatta viggo mortensen her hafta inönü stadına gelip beşiktaş maçı izledi, komiksin yaa, bende haber merkezlerine bozuk atayım bari, skyfall filminin bazı sahnelerinin neden istanbulda çekildiğini haber yaptınız yaaa, valla filmden zerre zevk almadım :))

 14. Alev Egemen Alev Egemen Eylül 17th, 2014 saat 19:58

  sıkılmadan nefes nefese izledim süper bir film. emeğe saygı teşekkürler

 15. sel sel Eylül 25th, 2014 saat 18:57

  Filmin bir kısmının İstanbul’da geçiyor oluşu kimileri için filmi izlemek adına sebep teşkil edebilir. Ben de anlamadım neden kızdığını.

 16. suleyman suleyman Eylül 27th, 2014 saat 22:34

  filmin istanbulda geçtiğini duyunca izlemek istedim… solo neden bu kadar abarttın anlayamadım..

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.