facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Öldüresiye Sevmek – Kill Your Darlings 2013 Türkçe Dublaj izle |"Öldüresiye Sevmek – Kill Your Darlings 2013 Türkçe Dublaj izle" için 23 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. İnanç İnanç Eylül 6th, 2014 saat 13:12

  Son derece harika bir film emeğinize teşekkür ederim

 2. aysel aysel Eylül 6th, 2014 saat 16:50

  Oyunculuklar super…izlenir

 3. E E Eylül 6th, 2014 saat 18:32

  Beat Kuşağı’nı tanımak ve anlamak üzerine yeterli bir film. Yalnız edebiyat akımından bihaber olan “Harry Potter” ve “Dexter” hayranlarının bu filme pek bulaşmamalarını tavsiye ederim. Aksi taktirde pişman olma olasılıkları fazlasıyla yüksek olacaktır. Son olarak; William Burrougs, Jack Kerouac ve özellikle Allen Ginsberg gibi önemli yazarların hayranlarına, Beat Kuşağı ve Yeraltı Edebiyatı okuyuculara tavsiye edebileceğim bir film.

 4. seyyah seyyah Eylül 6th, 2014 saat 18:35

  Tek kelimeyle HARİKA… Bu film ödül alır demedi demeyin 🙂 ÇOK Teşekkürler Bilgin…:)

 5. Mehmet66 Mehmet66 Eylül 6th, 2014 saat 21:29

  Berbat.. Sıkıcı..

 6. m gok m gok Eylül 6th, 2014 saat 22:06

  Kesinlikle izlemeyin, eşcinselliği masumlaştıran ve doğru birşeymiş gibi yansıtan bir film. Yarıda kapattım, çünkü film insanları o yöne yönlendirmek için yapılmış. Gerçek bir yahudi filmi her zamanki gibi onları yücelten ve insanların ahlağını bozmaya yönelik yapılmış bir film.

 7. cancan cancan Eylül 7th, 2014 saat 15:32

  oyunculuklar güzel ama bir bütün olarak filmi beğenmedim

 8. umudun sesi umudun sesi Eylül 7th, 2014 saat 17:04

  hiç guzel degildi sakın izlemeyin sonu gelsin dıye filmi bitirdim

 9. POYRAZ POYRAZ Eylül 8th, 2014 saat 04:16

  Daha 1 partayım ama olumsuz örnekler olabilir sen zihin olarak alt seviyedeysen bilemiyeceğim Her filmi gerçek hayata yansıtmayın bu sanat stili adam böyle kurgulamış böyle çizmiş senaryoyu çok biliyorsun bütçe bulda kendi çek film 😀

 10. vatandaş vatandaş Eylül 8th, 2014 saat 18:21

  sayın ve pek görgüsüz bay E….. edebiyat akımından anlayanlar harry potter veya dexter da izleyebilir,akımdan anladığını göze sokmak edebiyat görgüsüzlüğüdür….beat kuşağı falan…madem edebiyatçısın önce ingilizce merakından kurtul…

 11. deniz deniz Eylül 10th, 2014 saat 03:50

  eş cinsellik sevimli gibi gösteren bir film oyunculuklar çok iyi ama tavsiye etmem

 12. Dln Dln Eylül 11th, 2014 saat 01:15

  Eşcinselliği masumlaştıran! Siz bir kadını seviyorsunuz ve bu doğru ama bir erkek bir erkeği yada bir kadın bir kadını sevemez bu mudur yani. Bu kadar mı geri kafalısınız . Pardon da hangi çağda yaşıyorsunuz acaba yada yaşadığınıza emin misiniz.? Bırakın bu boş lafları kimseyi yargılama hakkına sahip değilsiniz .İnsanları cinsiyetleriyle ve seçimleriyle yargılamadan önce dönüp kendinize bakın biraz. Farkına varın bir şeylerin bu sistem sizi ileriye değil geriye götürüyor at gözlüklerinizi çıkarın ve kendinize gelin artık.!

 13. Zynp Zynp Eylül 11th, 2014 saat 16:57

  Sayın Dln , geri kafalı dediğin eğer normal olmayanın normal olmadığını söylemekse eğer, ülkemiz geri kafalı olmaktan mutluluk duyar. Hangi inanca sahip olduğunla alakalıdır bazı şeyler. Evet eşcinselliği olağan bir şey gibi gösteren bir film ve söylediğinin tam tersine bir erkeğin bir bayanı sevmesı normal fakat diğer türlüsü anormaldir. Kimseyi yargılama hakkına sahip değilsiniz diyorsunuz ama yorumunuzun bir o kadar yargılayıcı olması da komik doğrusu… Marjinal olma çabalarınızı bir kenara bırakınız…

 14. emre emre Eylül 11th, 2014 saat 18:03

  Film romantik dram sanmıştım afişinden, arkadaşların eşcinsellikle ilgili olduğunu söyleyince izlemekten vazgeçtim. Yoksa o kadar zamanım boşa geçiçekti sağolun yorum atanlar 😀

 15. lilith lilith Eylül 12th, 2014 saat 14:58

  bunu sevdiyseniz KÜÇÜK KÜLLER filminide izleyebiliriniz. Robert Pat. oynuyor o filmde de

 16. POYRAZ POYRAZ Eylül 12th, 2014 saat 19:41

  Yazık 3-5 kişi toplanmış Burada “19-20 YUZ YILLARIN İNTERNETTEN BULDUKLARARINI YAZMIŞLAR “:) TRAJİ KOMİKSİNİZ PEK BİLMİŞLER AZ DA KİTAP OKUYUNDA BİRAZDA AZİMLE KAÇINCI YUZYILDA OLDUĞUNU VE SENDEN BAŞKA KAÇ TANE ÜLKE OLDUĞUNUN FARKINA VARIRSIN BELKİ TEK BİR İSLAM ÜLKESİ YOK TEK BİRDE HIRISTİYAN ÜLKESİ YOK KİMSENİN DİNİ KİMSEYİ İLGİLENDİRMEMESİ LAZIM TABİ SİZE KALSA KOYUN OLSUN MİLLET NEYSE AZİZ NESİN ARADA DOĞRU DİYOR HANGİ LAF OLDUĞUNU BİLEN BİLİYOR AZ KENDİNİZİ ÜST SEVİYEYE TAŞIYIN.

 17. ırmk ırmk Eylül 13th, 2014 saat 02:14

  Film bu abi abartmayın. beğenmediğini geçirmezsin hayatına. onayla ya da onaylama filmi eleştiricem, yok eleştireni eleştircem diye bi tarafını yırtmaya gerek yok. inancına göre bakarsın.

 18. miskinci miskinci Eylül 13th, 2014 saat 06:01

  öncelikle bir fanzin yazarı olarak filmi çok beğendiğimi söylemekle başlamak istiyorum.bir sanatçı bir edebiyatçı gözüyle bakıldığında oyunculuk ve senaryo harika. tabi ki ülkemizde çoğunluğun kitap edinme kitap okuma gibi bir alışkanlığı olmadığından cahilce yapılan kötü yorumlara çok olağan bakıyorum. beat kuşağına giriş yapmadan. bir jack kerouac un eserlerini okumadan bu filmi izlemek büyük bir hata olur filme ve 1950 edebiyatçılarına büyük bir hakaret olur. lütfen bu kültürden anlayanlar ve ilgilenenler bu filmi izlesin. halk ve ahlak gözüyle bakan insanların izlemesini tavsiye etmem çünkü sizler homofobik canlılarsınız.

 19. mephisto mephisto Eylül 14th, 2014 saat 19:33

  homofobik olanlar bu filmi izlemesinler zira anlayacaklarını zaten zannetmiyorum. eşcinselleri yargılayan kafa yapınızı değişin belki biraz daha evcilleşirsiniz . ilkel düşünceli insancıklar. site yönetimine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim emeğinize sağlık harika bir edebiyat kuşağı ve beat edebiyatı anlatımı idi.

 20. Mitra Mitra Eylül 20th, 2014 saat 16:40

  şahsen eşcinselliği öven ve onu masum gösteren filmleri izlemekten pek hoşlanmıyorum. ki o görüşte olanlara da hiç bir lafım yok. ama burada yorum atan arkadaşları homofobik canlılar yok at gözlüklü insanlar diye eleştirmemeliler. herkesin kendi düşüncesi ve insanları attıkları yorumlardan ötürü yaftalamamalı bazı arkadaşlar. ben filmi izlemedim. sadece fragmanına baktım. ve savundukları akımı araştırdım. emin olun bunlar size yetecektir.

 21. Lütfen Lütfen Ekim 19th, 2014 saat 21:11

  Bu filmi “eşcinselliği masumlaştırıyor” yorumlarına bakarak izlememezlik etmeyin eşcinsellik doğru olmayabilir fakat bu filmin izlenmemesi gerektiği anlamına gelmez. Düşüncelerinize ve inançlarınıza karşı olsa bile film izlenmek içindir.Hayat anlayışınızı belirlemek için değil.Kişisel görüşlerinizi kendinize saklayıp onların dışında filmin kalitesine ve oyuncuların aktörlüğüne bakarak yorum yapın.

 22. Memet Memet Kasım 21st, 2014 saat 15:48

  sadece daniel radcliffe için izledim, tamamen romantik bir film olduğunu düşünerek, ama hayal kırıklığı oldu beğendiğim noktolar vardı metafor gibi. fakat siz yorumlara bakıp yargılamayın izleyip ona göre karar verin.

 23. Aleyna Aleyna Haziran 18th, 2015 saat 09:45

  Film çok güzel oyuncular harika bayıldım:):)<3

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.