facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Ölüm Yolu – Wyrmwood 2014 Türkçe Altyazılı izle |"Ölüm Yolu – Wyrmwood 2014 Türkçe Altyazılı izle" için 74 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 [2] Hepsini Göster

 1. ONE ONE Şubat 20th, 2015 saat 18:59

  Korku filmi diye açıp izlediğim “Ölüm Yolu” benzeri filmlerde korkudan çok Hıristiyanlık propagandasının ağır bastığını gördüm. İncil’e göre Dünyanın sonu, İncil’ e göre kıyamet günü temaları vurgulanıyor ha bire. Peki hangi İncil’ e göre? Matta’ mı? Markos’ mu? Luka’ mı?, Yuhanna’ mı? yoksa bunlardan tamamen farklı olan ve sır gibi saklanan Barnabas İnciline göre mi yazılmış bu tür filmlerin senaryoları? Bir daha korku filmi izlerken daha seçici olacağım.

 2. beterbocek beterbocek Şubat 21st, 2015 saat 00:19

  ya bu ingilizler korku filmi zombi filmi filan çekmesinler ben beğenmedim…

 3. kağan albayrak kağan albayrak Şubat 21st, 2015 saat 02:25

  bu tür filmler bilerek yapılıyor. insanları şimdiden bu tür salgın hastalıklara hazırlamaya çalışıorlar. dünya nüfusuna hükmedemeyen roltschild rockenfeller gibi aileler bu tür salgınların virüsünü hazırlamış durumdalar. bunların hristiyanlık veya başka bi dinle alakası yok. allah a dahi inanmayan firavun asıllı adi insanlar bunlar. ve tabi her konuda bi kurtarıcı var. bunlar emellerini gerçekleştirdiklerinde bizler bu sahnelere çoktan alışmış olacaz. ama söylenecek tek şey var : BUNLARIN VEYA BUNLAR GİBİLERİN 100 LERCE YILDIR HAZIRLADIKLARI PLANLARI VARSA ALLAH C.C NUNDA PLANI VAR. VE KİMSENİN PLANI ONUNKİNDEN ÜSTÜN OLAMAZ. İİ SEYİRLER

 4. derebeyi1453 derebeyi1453 Şubat 21st, 2015 saat 04:01

  ülkemizde her ay mutlaka bir gazetede bulundu haberi yapılan, ama yıllardır kitabevlerinde satılan sahte, müslüman yazması incil.
  çelişkilerle doludur. tam yazılamamıştır bile.

  şöyle ki;
  – “isa mesih değildir.” der. ancak kuran “isa mesihtir” yazar.

  bu durumda müslüman kişi barnabas incilinin gerçek incil olduğuna inanıyorsa buna iman etmeli, kuranı yalanlamalıdır.
  yada kuranı kabul edip, bu incili yalanlamalıdır.

  bunun gibi bir çok çelişki vardır.
  isa’nın galileden yola çıkıp gemi ile nasıra’ya gittiğini iddia eder.
  yani çöl’de bir gemi ile seyahat söz konusudur.

  yazan kişi harita ve bölge kavramına da hakim değildir.
  zira kara üstünde gemi ile gidildiğini iddia edecek kadar bilgisizdir.
  bunun dışında kuran’ı ve incil’i de bilmediğinden yazmaya çalıştığı incil’de bir çok hata yapmıştır.

  müslümanların umut bağladığı, doğru olduğunu iddia ettikleri ancak okumadıkları bir kitaptır.

  ayrıca gerçek incil’de, yani hristiyanların iman ettiği incil’de bu ve bunun gibi kitaplar için şöyle bir söz yer almaktadır.
  ” ister biz, ister gökten bir melek size bildirdiğimize ters düşen bir müjde bildirirse, lanet olsun ona! (galatyalılar 1:8) ”
  yani incil kendisinin verdiği mesaja ters olan herhangi bir mesajın ve sözün tanrı’nın laneti altında olduğunu söylemektedir.
  ve kendisinden sonra sahte peygamberlerin türeyeceğini, sahte kitapların ortalıkta dolanacağınıda bir çok bölümde açıkca yazar.

  özetlemek gerekirse barnabas incili, tanrı’nın sözü olduğunu iddia eden yüzlerce sahte kitaptan sadece bir tanesidir.
  yazarı da incil’deki yazanları yalanlamak için ortaya çıkan yüzlerce sahte peygamberden sadece bir tanesidir

 5. Melih Melih Şubat 21st, 2015 saat 15:27

  21 yüzyıldayız. Adamlar çıktı uzaya gitti marsa. Biz hala o kitapmı bu kitapmı doğru din tartışmasındayız. Bir deli kuyuya taş atmış yüz akıllı çıkaramamış. Buda o hesap. Dünyada herkez hıristiyan, müslüman yada yahudi değildir. Budist milletler var, ateist milletler var. Hindu milletler var. Varda var. Biz bu ülkede doğduk diye direkman müslüman olmuşuz. Bizede bu din doğduğumuz günden beri dikte edilmiştir. İnanmayanlarada korkutmak sureti ile kilit atılmıştır. Yani bi sıkıyosa inanma sözkonusudur. Ama din nereden çıkmıştır. Amacı nedir. Devletler neden değişik dinleri seçmişlerdir. Nasıl seçmişlerdir. Kitaplarda yazanlar gerçekten tarafsız gözle bakıldığında akla yatkınmıdır. Burada yazanlar tam olarak nelerden bahsediyor. Nelerden ve neden bahsedilmiyor gibi sorular sormayanlar körü körüne başkalarına imansız yakıştırması yaparlar. Örneğin amin kelimesinin anlamı nedir, nereden gelmiştir bunları çoğu insan bilmez. Amin kelimesi Amon Ra kelimesinden gelmiştir. Eski mısırlılar Ra tanrısına taparlarken Amon derlerdi. Bu kelime günümüze amin olarak gemiştir. Musa mısırdan kaçarken onların inançlarını yanında götürmüştür ve halkına benimsetmiştir. Bazı değişiklikler yapmıştır ve yahudilik doğmuştur. Ardından hristiyanlık ve müslümanlık türemiştir. Dikkat ederseniz tevrattan sonra gelen kitaplar hep bir öncekini kötülerler. Ama bahsedilmesi gereken bir sürü şey yazılmamıştır, buda bir tuhaftır hakikaten. Sonra meleklerin isimleri hep yahudicedir. Çoğunun sonu “il” ile biter. Buda bi tuhaftır doğrusu. Daha birsürü şey varda burda yaz yaz bitmez.

 6. kımıl kımıl Şubat 21st, 2015 saat 17:41

  beterböcek kafana göre sallamışsın avusturalya yapımı bu film sen zaten seyretme film git oyun kas bilde

 7. ali memduh ali memduh Şubat 21st, 2015 saat 18:48

  Zombi türü film severler için farklı bir yapı olmuş.Farkı zombi kanı akaryakıt olarak kullanılabiliyor.
  Aksiyon ve gerilim içeren film.10 üzerinden 6,75

 8. deniz deniz Şubat 21st, 2015 saat 23:10

  Ya arkadas adam hangi incil demis hastamisiniz siz abicim filmi film oldugu icin izleseniz ya , yok hritiyanlik propogandasi yok amerika bayragi …film arkasim bunlar film. sen de yap seninde olsun ! Herifler trilyonlar harciyor heralde kendi reklamini yapacak ne bekliyorsun ?

 9. Yardımcı_kaptan2 Yardımcı_kaptan2 Şubat 21st, 2015 saat 23:58

  🙂 Çölde gemiyle seyahat edildiğine inanmaz, koca dağın yamacındaki gemiye inanır bizim insanımız..

 10. Hamdi Hamdi Şubat 22nd, 2015 saat 00:36

  gayet güzel süper farklı bir zombi filmi üstelik eğlencelide

 11. umut umut Şubat 25th, 2015 saat 20:06

  teşekkurler yararli paylaşim 🙂

 12. SHADOWLAND PRENSİ SHADOWLAND PRENSİ Şubat 28th, 2015 saat 20:07

  Ağzı olan sallamış.Önce filmle ilgili kısaca; film İMDB puanını kısmen ortaya koyan vasatın üstü bir yapım.Bir kıyamet senaryosuyla macera aksiyon gerilim tarzı filmlerde üst kategorilerde yer almaz tabii ama bazı sahneleri gerçekten ilgi çekiciydi.Yine kostüm ve dekora emek harcanmış yalnız kurgusu eksik konusu da zaten klişe.İzlerken sansasyonel farklı bir kült film beklemeyin.Ama kötü zamanda geçirmezsiniz.

  gel gelelim buradaki alimlerimize.neymiş dünyada budistte varmış paganda.Dünyada bilinen 5000e yakın din var.Her zaman tek bir tane doğru vardır bu evrensel bir kanun.doğruya yakın doğrumsu falan doğru değildir yanlıştır.sadece doğru doğrudur ve doğru bir tanedir.5000 tane değil 500000000 tane din olsun bunlardan sadece 1 i doğru ve insanın var oluşunun sebebi de bu doğruyu bulmaktır.Bu doğru da ilk insandan beri var olmalı ve evrensel olmalıdır değişen kaybolan yeniden yorumlanan..vb. şekilde olmamalıdır.Çünkü doğru değişmez ve kaybolmaz.anlaşılmıştır sanırım.

  Allah Hristiyanlık diye bir din göndermedi.Hz.İsa Hz. Adem,Nuh,Yusuf,İbrahim,Davud,Musa,Hz. Muhammed gibi islam peygamberidir ve yahudilere tevratı düzeltmek amacıyla gönderilmiştir.Roma imparatoru bunu alıp kendi pagan diniyle harmanlamış hristiyanlık diye bir din uydurmuştur.İznik konsilinde Yüzlerce incil arasından işine ve siyasetine uyan 4 tanesini kafasına göre belirlemiştir.Bugün paskalya,cadılar bayramı ve kutsal gün pazar bile eski pagan öğretisinin eseridir.Noel inde Hz. İsa ile alakası yoktur bugünde ticari bir sektöre dönüşmüştür.Yine Hz. İsa nın tanrının oğlu olması günah çıkarma vaftiz ..vb. hepsi paganizmdir.eski roma inancıdır.Hristiyanlık tamamen putperest pagan dinin Allah,İsa,meryem,Cebrail..vb. isimleriyle yeniden fırınlanmasından başka bir şey değil.Bunu papa da hristiyan dünyasıda kabul ediyor ve incilin bir insan yorumu olduğunu itiraf ediyorlar.İncilin zamana ve mekana göre değiştirilmesi uyarlanması gerektiğini belirtip bunu da uyguluyorlar yalan mı.evrensellik bu değil.

  Hz. İsa İslam peygamberiydi.Bugün ortada olmayan İncil Allah ın kelamıydı.Değiştirildi.Bozuldu,saptı ve Hz. Muhammed ile Kur an geldi ve asla değiştirilmeyecek şekilde kutsandı ve korundu.Böylece evrensel oldu ve kıyamete dek değişmeden kalacak bu insanı aşan bir şey.Barnabas incilinin doğruluğu yanlışlığı çelişkisi..vb. bu gerçeği değiştirmez.Bunu ortaya koymak için barnabas inciline falan gerek yok yani.bizzat hristiyanlığın kendisi zaten sürekli değişmekte sapmaktadır.
  saygılarımla.

 13. ONE ONE Mart 1st, 2015 saat 11:20

  İnsanlar düşündüklerini özgürce yazabilir ve söyleyebilir. Hiç kimsenin başka birisini küçümseme ve aşağılama hakkı yoktur. “Deniz” ismi ile yazan kişi bizim ne yazdığımızı, ne dediğimizi tam okumadan, filmi film gibi seyretmekten bahsetmiş. Benim yorumumda Amerikan Bayrağı ibaresi geçmiyor. O Bizi küçümseme pahasına işkembe-i Kübra’dan sallamış. Bir filmi nasıl izleyeceğini herkes gayet iyi bilir. Hiç kimsenin bu konuda başka birilerinin tavsiyelerine ihtiyacı yoktur. “Derebeyi1453” Herkesin düşüncesi ve yorumu kendine. Herkes neye inanacağında da özgürdür. Hiç kimseyi dayatmayla hiç bir şeye inandıramazsınız.

 14. SHADOWLAND PRENSİ SHADOWLAND PRENSİ Mart 1st, 2015 saat 18:47

  DEVAM;

  yahudice diye bir dil yoktur.Millet alim kesilmiş cahil resmen.yaz yaz bitmezmiş sen bu kafayla ne yazacaksın.

  Arkadaşın komik bir şekilde yahudice dediği dil ibranicedir.Araştırmalara dayanarak ortaya koyulan iddia şudur;

  Hz. nuh ve nuh tufanından sonra İnsanlık yeniden yayılmaya başladığında 3 dil ortaya çıkar.Bu 3 dil bugün konuşulan dillerin de atasıdır.Bu 3 dil;aramice,ibranice ve arapçadır.

  3 dildende birbirine benzeyen,etkileşen kelimeler var ki bu çok doğaldır aynı kökten türemektedirler.Bu nedenle bunun önemi şudur;Hz. nuh un lakabı 2. ademdir.Adem As.a çok yakın bir tarihte ve uzun süre yaşamıştır.Bu nedenle bu 3 dildeki söz konusu kelimeler ilk insanın bilinmeyen diliyle de bağlantılıdır.yani içeriğinde Hz. Adem ve ilk insanların konuştuğu sözcükler olma ihtimalidir.

  eski mısır dili sami diline yakın bir dildi.alfabeleri hiyeroglifti.Amon un anlamı eski mısırda inanılan en ulu Tanrı dır.En büyük tanrı demektir ve tektir.Antik mısır putperest olduğundan diğer tanrılar bu büyük tanrı amon un işlerini yürütürler ve mısırlılarda ilk başta onlara yönelirler kurban ve adaklarını onlara yapardı.ibadet sonunda ise şükrü amona yapardı.kısaca amonun eski mısır diline aramiceden girdiği söylenebilir ve inanılan manasına gelir ki bu kelimenin arapçada amin şeklinde olması da mantıklıdır ve bunun islamda dualardan sonra söylenmesinin bir sıkıntısı yoktur.Buradan anlaşılacağı üzere amin kelimesiyle amon kelimesinin niyet babında alakası yoktur.Yine peygamberimizin annesi ve bizimde çokça kullandığımız kız ismi Emine arapça amineden gelir kökü amin dir .emin olunan inanılan anlamına gelir.Bunları cahiller bilmez böyle sallarlar.girerler ateist sitelere beyinlerini kiraya verir gelip burada sallarlar.Aynen kibele nin kıble olduğunu söylemeleri gibi böyle cahiller işte amine amondan gelme derler.eee beynin boşsa cahilsen birileri bir şekilde o boşluğu böyle doldurur.bir de araştırmazsan cahilliğinle kalırsın.bir şeyleri okuduktan duyduktan sonra bi araştırın.işte biz bu yüzden kaybediyoruz.bu bağnazlar bir de bilimden bahseder dini aşağılar bunların bilimsel anlamda en ufak bir fikri yokken zikri çok olur nedense.

 15. şeroyê bıro şeroyê bıro Mart 6th, 2015 saat 16:22

  film iyi gidiyordu da sonu bir yere bağlanmadı. bi halt anlamadım sonunda.

 16. legolas legolas Mart 11th, 2015 saat 14:07

  gulmek ıstıyenler ızlesın

 17. İbrahim İbrahim Mart 14th, 2015 saat 14:03

  Süper.Hayatımda izlediğim en iyi zombi filmiydi böyle film kaçmaz seyredin derim.

 18. basilisk basilisk Mart 23rd, 2015 saat 21:49

  Film cok les ama admin ugrasmis etmis emegine saglik kardesim

 19. Kübra Kübra Mart 25th, 2015 saat 16:03

  Değişik bi zombi filmi iyidir

 20. Onur Onur Nisan 5th, 2015 saat 02:21

  Bu tür filmlere de dini yorum yapmak moda oldu.Filmini izle beğendiysen iyi beğenmediysen kötü de sütünü iç yat uyu.Yok ben imamım diyosan git camide vaazını ver burası ne bi cemaat yeri nede bir tartışma platformu…

 21. fıkara fıkara Mayıs 22nd, 2015 saat 18:36

  filmi izlemden önce yorumlara şöyle bi göz attım. sinir oldum!! sefil beyinler yine dine sarmış. prodüksiyon la alakalı bi sıkıntı var mı bilmem ama inadına izleyesim geldi. eminim güzeldir.

 22. jamiryo jamiryo Haziran 3rd, 2015 saat 04:46

  idare eder 10/5.5

 23. Yakup Yakup Haziran 10th, 2015 saat 15:35

  Film Çok İyi Ama Zombiler Biraz Gerçekçi Olmamış Gibi AMa İyi BİR Film İzlenmeye Deger

 24. Çok yorum gören adam Çok yorum gören adam Ocak 24th, 2016 saat 14:58

  Saçma saçma yorumlar yapmışlar yoruma bakan insanlar birşey anlamıyacak arkadaşlar filmde iyi işlenmiş bi konu, kurgu yok ama aksiyon bakımından izlenir

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.