facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Para Avcısı – The Wolf of Wall Street 2013 Türkçe Altyazılı izle |"Para Avcısı – The Wolf of Wall Street 2013 Türkçe Altyazılı izle" için 565 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 16 7 8 9 10 11 [12] Hepsini Göster

 1. ezooo ezooo Mart 22nd, 2015 saat 00:50

  harika bir film kesinlikle izlenmeli dicaprio yine muhteşem oynamış.Devamını getirsinler yaa

 2. Alara Alara Nisan 3rd, 2015 saat 21:12

  Bilgin abi iiki varsın iiki dogdun cok yasa bilgin helal sana bilgin yav bu ne bilgin yorumları okumaktan filmi seretmekten vazgectim az film hakkında yorum atın varolll bilgin:P

 3. Berke Berke Haziran 25th, 2015 saat 04:11

  abi film mütiş yav etkisinde kalabilirsiniz erotik sahne çok fazla aile filmi değil yani

 4. dilan dilan Haziran 27th, 2015 saat 19:58

  Bu filme iyi diyenlerin zevkinden şüphe duyarım

 5. Moşhe Levi Moşhe Levi Haziran 30th, 2015 saat 21:30

  Harika bir film …

 6. Clerapyle Clerapyle Temmuz 1st, 2015 saat 00:58

  Film gerçekten iğrenç! Zaman kaybı… leonardo dikapriyoya hiç yakışmamış. İzlememenizi şiddetle öneriyorum.

 7. traducteur traducteur Temmuz 8th, 2015 saat 06:18

  Markaları çevirirken hata yapılmış duyduğu gibi yazmışlar.Örneğin; Yves Saint Laurent’a İzalora falan yazmışlar

 8. ayşe ayşe Temmuz 15th, 2015 saat 07:50

  markaların çevirilmesi neydi öyle? hayatınızda hiç mi armani, chanel duymadınız? duymadınız bari düzeltemediniz mi?

 9. Tahaen s Tahaen s Temmuz 19th, 2015 saat 04:25

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrezil bir çeviri olmuş gerçekten bir yerden sonra okumamaya başladım gerçekten çeviri rezil olmuş kendisini geliştirmesi gerekiyor çevirmenin altyazıdan çevirip bu kadar kötü çevirmeyi de becerdiğine inanmıyorum birader.

 10. Film Gurmesi Film Gurmesi Ağustos 24th, 2015 saat 03:11

  Film hakkında yapılan olumlu ve olumsuz tüm yorumların çoğuna katılıyorum ama bazı yorumlar filmi yerse de, yüceltse de gereksiz yerlere değinmiş. Filmin birçok iyi ve bir o kadar da tartışmaya açık hatta tartışmasız şekilde kötü yanları var ama filmin, yalnızca ağır basan tarafını ele alarak yorum yapılması film hakkında bilgi almak isteyenleri yanlış yönlendirir. Filmi bir bütün olarak ele almalı ve tüm yönlerden değerlendirmeliyiz ki, film hakkında sağlıklı bir görüş sunalım. Eminim ki hiçbiriniz sığ düşünceli insanlar değilsiniz ama çok azınız duygularına yenik düşmeyip film hakkında “TAM” yorum yapabilmiş. Sadece cinselliği görüp “Sakın izlemeyin” ya da “Leonardo her zaman harika zaten” diye yorum yapmayın. Herkes için söylemiyorum ama yorumların birkaç sayfasını okudum ve çoğunda durum bu. Neyse, filme gelecek olursak:
  Öncelikle yorumlarda en çok değinilen konulardan başlamak istiyorum. Evet; cinsellik, para, aç gözlülük, uyuşturucu, bağımlılık… Bunlar filmde oldukça çarpıcı ve yoğun şekilde işlenmiş. Peki bu sizin midenizi mi bulandırdı? Eğer öyleyse yönetmeni tebrik etmek istiyorum çünkü bu saydıklarımın ne kadar yıkıcı ve iğrenç olabileceğini hepimizin midesini bulandırarak başarılı bir şekilde gösterdi. Zaten filmin amacı da buydu. İnsanın açgözlülüğünün tükenmek bilmeyen hırsla birleşince nasıl mahvolmuş bir hayatın bizi beklediğini açık şekilde gözler önüne sermiş. Filmin konusu “kolay yoldan para kazanan adamın sapıtarak her şeyini kaybetmesi” değildi. Film tam anlamıyla sapıklığın kendisiydi. Ve aslında bir konuyu böylesine derin işleyebilmek, ancak o konunun özüne inilerek yapılabilirdi. Aynı burada olduğu gibi. Çoğumuzun alıştığı aksine büyük resmi görmek yerine resmin boyasına, tuvalin dokusuna, resmin yapıtaşlarına yani olayın özüne inmiş.
  Teknik detaylara değinecek olursak, açıkçası çok fazla şey söyleyemeyeceğim ama yorumlardan birinde filmin arka plan müziğindeki eksikliğine değinilmiş. Bunu izlerken çok fark etmiyorsunuz ama duyguların seyirciye yeterince verilememiş olması bir eksiklik. Sonuçta müzik duygu katma konusundaki en büyük yardımcıdır. Bu her ne kadar duygu yüklü olmaması gereken bir film olsa da, biraz müzik filmi daha doyurucu kılardı. Eğer alıştığımız dram filmlerindeki kadar müziğe ve duyguya yer verilseydi, bu da filmi amacından saptırırdı. O zaman seyirci karakterlerle bağ kurar, onları merkeze alır ve çevresinde dönen olayları izlerdi. Ama asıl yapılmak istenen olayları merkeze alıp, karakterleri sıradanlaştırarak, aynı sapıklığın her zaman yaşandığını göstermekti. Bu sayede, kurulu düzenin eşitsizliğini anlayan o az sayıda zeki ve yetenekli insanın, düzeni değiştiremeyeceğini anlayarak en azından eşitsizliğin zengin kısmında yer almak için çırpınmalarının, bu düzeni sürdüren asıl şey olduğunu anlıyoruz. Bu kısır döngüyü kırıp dünyayı değiştirenler ise yüz yılda bir geliyor. Bu yüzden arka plan müziği eksikliği kabul edilemez bir hata değil.

 11. Egemen Egemen Eylül 12th, 2015 saat 23:04

  Altyazıyı yapan arkadaş ingilizceyi taksimde herhangi bir yerdeki kurstan öğrenmiş herhalde, her cümlede bir hata göze batıyor.

 12. sudenaz sudenaz Ekim 26th, 2015 saat 14:28

  damon istiyom lan ben

 13. Ceren Ceren Şubat 2nd, 2016 saat 20:15

  merhaba bilgin abi çok güzel film eline sağlık bizim için uğraşıyorsun

 14. Nuh Yıldız Nuh Yıldız Haziran 22nd, 2016 saat 17:55

  FİLM SÜPER İZLEYİN TEK İZLEYİN.

 15. Edwart54 Edwart54 Ocak 10th, 2017 saat 18:44

  güzel bir film ama aile ile izlenmez.ve çok uzun yapmışlar bu ne böyle,bu konuya göre daha kısa olabilirdi

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.