Fragman Tek VİD Tek OD


İMDB: 7.6 ( 1 Oscar ödülü. 38 farklı ödül ve 103 adaylık. ) ( 107.987 kişi oy kullanmıştır. ) Her kadın, diğerine bir zincirin halkaları gibi eklenirken, bir edebiyat eserinin gücü, hayatlarını karşı konulamaz şekilde değiştiriyor. Birinci kadın, Virginia Woolf, Londra’nın varoşlarında bir yandan depresyonla savaşırken, bir yandan da ilk romanı olan Mrs. Dalloway’i yazıyor. Bundan 20 yıl kadar sonra, II. Dünya savaşının sonunda Los Angeles’ta yaşayan bir ev kadını olan Laura Brown, Mrs. Dalloway’i okuyor ve bunun içindeki devrimci ruhtan aldığı ilhamla yaşamında büyük bir değişiklik yapma kararı alıyor. Ve günümüz New York’unda yaşayan, Woolf’un Mrs. Dalloway’inin modern bir versiyonunu olan Clarissa Vaugan, kendisiyle eski sevgilisi Richard için sonun ne olacağını tahmin etmeye çalışıyor. Üçünün hikayesi bir araya geliyor ve sonunda şaşırtıcı bir tanışma gerçekleşiyor. İyi seyirler filmifullizle.org

10 ay önce eklendi.

Dram, Eski, imdb 7+, Romantik, Türkçe Dublaj, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 8 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • Güçlü bir edebiyat eseri ve güçlü bir kadro. Edebiyat severler için kaçırılmayacak bir film. Action severler uzak dursunlar lütfen. Yanlış ve olumsuz yorum yazıp insanları yanlış yönlediriyorsunuz. Senaryo 10/7 oyunculuk 10/8 ….. iyi seyirler dilerim.

 • Mali üç cümleyle özetlemiş ;
  Bir roman yaz , bir romanda yaşa , bir romana göre yaşa …

 • İdare eder, izlemeseniz de olur. Teşekkürler Bilgin.

 • Biraz yavaş ilerliyor ve izlerken çok bunaldım, ya da bunaldığım anda yanlış film izledim, içim şişti beee, izlemezseniz de çok fazla bişey kaybetmezsiniz. Teşekkürler Bilgin.

 • Bir roman yaz, bir romanda yaşa, bir romana göre yaşa..

 • Etkileyici.

 • İlk başlarda konuyu yakalayamadım ancak ortalara doğru puzzle parçaları gibi yerine oturdu herşey..Muhteşem bir film,oyuncular harika..Teşekkürler Bilgin bey..

 • macera, aksiyon severler sıkılabilir ama çok çok etkileyici bir filmdir. unutulmaz performanslar, replikler içerir. misal onlardan biri: “huzuru hayattan kaçarak bulamazsın.”
  vakti olan seyretsin derim. iyi seyirler, paylaşım için teşekkür.