facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Sadece Bir İç Çekiş – Le temps de l’aventure 2013 Türkçe Dublaj izle |"Sadece Bir İç Çekiş – Le temps de l’aventure 2013 Türkçe Dublaj izle" için 8 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. leyla leyla Şubat 20th, 2015 saat 13:47

  Herkesin tercihi farklıdır ama ben izlememeyi tercih ederdim.Puanı tamamen abartı. İnanılmaz durağan. Sanat bu sanat, sen anlamazsın diyenlerdenseniz izleyin. Ana karakterler 1. partta otobüste sadece karşılaştı, konuşmadı bile. 33 dk öööyle geldi ve geçti. Bir oyuncunun maddi ve mesleki bunalımına, çıkmazlarına, özal hayatındaki kişi eksikliğini gördük. 2. partta adam kıza yer adresi sordu. Arada konuşma yok. Kadın adamın sorduğu adrese gitti 10-15 dakka sonra, bir de baktık yataktalar. Gerisini anlatmayayım, sonra filmi baştan sona anlattın diyenler olabilir. Ama ilk 45 dakka böyleydi. dediklerimden hoşalananlar buyursun izlesin. Ailecek izlemenizi hiiiç tavsiye etmem. Şahsen ne kızıma ne de oğluma iyi örnek olabilecek bir şey göremedim. Yorumum ve yorumlarımız yapanları bağlar. Vay efensim X arkadaşa katılıyorum ya da vaaaay sen ne anlarsın demek yerine herkes kendi yorumunu yapsın. yorumları okuyan kararını verir. Amaç, seyredeceklere bilgi vermek, buamaca kendince hizmet edenlere hakaret etmek/alay etmek edenin kendi ruh haline ayna tutmaktan başka bir şey yapmaz. Sonuç: Seyretmeyin bence.

 2. baytan baytan Şubat 22nd, 2015 saat 21:21

  Film hakkinda vermis oldugun bilgi için çok tesekkur ederim leyla hanim, keske herkez sizin kadar net ifadeler ile filmler hakkinda bilgi verse..

 3. delight delight Şubat 24th, 2015 saat 11:16

  Film çok güzel, aşk filmi sevenlere tavsiye ederim..

 4. tuana tuana Mart 7th, 2015 saat 23:45

  leylanın inadına bu filmi izleyecem… her film kızına oğluna uygun olmayabilir. bu tarz filmleri çoluk çocukla mı izliyorsunuz… not: lütfen filmin içeriğini anlatmayın tadını kaçırıyorsunuz

 5. beYAZCa beYAZCa Mart 10th, 2015 saat 05:43

  Gerçekten kötü film, zaman kaybı

 6. samedoff samedoff Mart 22nd, 2015 saat 16:38

  leyla hanım böyle bir sitede oturup sizin yorumunuzu okumak yerine ki filmi yazmış bide eleştiriye kapamışsınız. bide zeka fışkırtıp yaptığınızın iyi birşey olduğunu kanıtlamaya çalışan cümleler le devam etmişsiniz. siz gidin oğlunuza kızınıza çizgi film izleyin hatta sizi leylekler getirdi falan diye kandırmaya devam edin. böyle sitelerden uzak tutun.

 7. yankici yankici Mart 26th, 2015 saat 00:02

  film duygusal ve fena değil emeğe saygı

 8. mualla mualla Haziran 27th, 2015 saat 16:37

  fena sayılmaz

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.