Fragman Tek Parça OP


İMDB: 5.5 Yaklaşık 200 yıldır artık bir gelenek haline gelmiş olan en iyilerin seçimi Amerika'nın bildiği gibi fakat asla gün yüzüne çıkarmadığı gerçeklerden biridir. Bu çok gizli ve özel gruplar her yıl başarılı üniversitelerin en iyi öğrencilerinden seçtiği %1'lik kısmını üye kabul eder ve onları geleceğinin bir teminatı olarak yetiştirir. Amerikan Başkanlarından en az üçünün bu cemiyetlere mensup olduğu bilinmektedir... Ve gelmiş geçmiş en güçlü cemiyet Skulls toplululuğudur. Üyeler birbirlerine çok sıkı bağlarla bağlıdır ve bir kez üye olduysanız artık ömrünüz boyunca bu bağlılığınız devam etmek zorundadır. Luke McNamara (Joshua Jackson) için de böylesine gizli fakat seçkin bir topluluğa üye olmak hayallerinin gerçekleşmesi demektir. Yalnızca okulda iyi notlar almak, en gözde öğrenciler arasına girmek ya da takım kaptanı olmanın dışında gelecekte çok iyi referanslar ve çok paranın yolu da bu cemiyetten geçmektedir.Büyüklenmişçesine girdiği bu topluluğun onu sevdiği kıza ve onun ailesinin onayına ulaştıracağını düşünmektedir. Oysa her şeyin bir fiyatı vardır... İyi seyirler filmifullizle.org

4 sene önce eklendi.

Dram, Eski, Gerilim, Suç, Türkçe Dublaj, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 12 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • Filmin 42.dakikadan sonrası yok devamını nasıl izleyecegimi merak ediyorum..

 • guzel film

 • Konu güzel. Filmde güzel. Doğrusu ben pek de sıkılmadan, beğenerek izlemdim. Fakat böyle filmler bir yerden sonra kahramanı mutlu sona ulaştırmak için yalpalıyor. Zırvalama, zorlamalar başlıyor. Seyrin tadı tuzu biraz kaçıyor. Yinede tavsiye edilir.

 • Şenol Erten, filmde bahsi geçen cemiyetler gerçekte vardır.. skull and bones diye bir cemiyet vardır ve aynı filmdeki gibi seçilmek-seçmek için yapmadıkları kalmıyor insanların.. Zaten bu film, halihazırda mevcut cemiyetlerin beyaz perdeye uyarlanmış halidir.. Kurumları oturmuş hiçbir ülkede olmaz diyorsun ama, skull and bones amerika birleşik devletlerinde Yale Üniversitesinde 1800 lü yıllarda kurulmuş ve gerçek bir topluluktur.. Film bence başarılı, başyapıt olmasada keyifle seyredebileceğiniz türden..

 • bilgin bu filmin 2 ve 3’ünü ne zaman yüklersin lütfen senden cevap bekliyorum

 • Nerdeyse 15 sene önce yapılmış bir film.Bu tarz filmlerin babası sayılır.Bir döneme son noktayı koydu diyebiliriz.Hala da gideri var iyi seyirler.

 • Bence çok güzel film. İzlemenizi tavsiye ediyorum. Teşekkürler Bilgin…

 • kesinlikle izleyin bence çok sürükleyici oyuncularda iyi

 • Konusu idare eder, dublaj berbat

 • (52) Film açıklamasının tersine Skulls hiç de gizlilik arzetmiyor! Filmi izleyen; böyle cemiyetlerin, onların dangalak üyelerinin ülke-toplum yönetiminde söz sahibi olamayacağını sonucuna varır. İyi bir film seyredenin içinde bir şüphe bırakabilendir. Ama doğrusu, herhalde, kurumları oturmuş, demokrasisi kök salmış bir ülkede olamayacağıdır.
  Başarısız bir senaryo. Bazı diyaloglar var ki evlere şenlik (örnek: 1.bölüm sonu-ikinci bölüm başı)

 • filmin adı yalnış olmuş “The Skulls” Türkçesi “Kafatasları” olucak düzeltirseniz sevinirim

  • @Burcu imdb dahil, film ismi olarak bunu kullanmıştır.