1.0 5
(6 Değerlendirme)


İMDB: 7.2 ( 112.731 kişi oy kullanmıştır. ) Hayatı, ailesi ve işiyle meşgulken herhangi bir sorun yaşamayan Schmidt, emekliliğinin ardından karısını kaybetmesiyle tepetaklak olur. Üstelik kızı da, uygun olmayan bir adamla evlenme planları yapmaktadır. Geniş bir arazide bir uçandairenin açtığı kocaman bir boşluğa benzeyen yaşamına bir anlam katmak isteyen orta yaşlı adamımız; hem kendi yaşamını gözden geçirmek, hem de kızının yapmak üzere olduğu hatayı engellemek üzere bir yolculuğa çıkar.Senarist kimliğiyle tanıdığımız yönetmen Alexander Payne’den bol ödüllü bir yapım. Özellikle senaryonun ve oyunculukların bir hayli övgü topladığı filmde, JackNicholson eski unutulmaz performanslarını bile aşıyor. İyi seyirler filmifullizle.org

6 ay önce eklendi.

Dram, Eski, Komedi, Türkçe Dublaj, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 6 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

  • Çok basit bir senaryo ve hiç bir ilginç özellik yok filmde.Ne bir amaç var ne verdiği mesaj.İzleyecek film kalmadıysa izleyebilirsiniz.O İMDB puanını vereninde ta …. ben.Puanı en fazla 5 olmalıydı.

  • çok güzel bir film. Ben ölünce ve beni tanıyanlardan da ölünce sanki hiç yaşamamış gibi oluyoruz.

  • izleyin izlettirin:) film harikulade 2. kez izliyorum, kesinlikle vakit kaybı değil… 🙂

  • offf.. jack nicholson… ya katy page.. sagolasin alexander payne… baklava caldilar diye hapse mahkum edilenlerin ülkesinden gönül dolusu tesekkürler..

  • çok güzeldi be

  • Çok ama çok fazla film izleyen birisi olarak söylüyorum izlediğim en anlamlı ve ders niteliğinde filmlerden birisi. Kesinlikle izleyin.