facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Siyah At – Dark Horse 2011 Türkçe Dublaj izle |"Siyah At – Dark Horse 2011 Türkçe Dublaj izle" için 6 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. Şenol Erten Şenol Erten Ağustos 22nd, 2014 saat 02:01

  (Sevgili Bilgin; “taktir”i, “takdir” şeklinde düzeltmenizi istirham ederim!)
  Hımbıl tiplemeler, ağır bir tempo. Birinci bölümü bile tamamlayamadım.

 2. Kha Kha Ağustos 22nd, 2014 saat 12:09

  Filmin sonuna kadar ilgiyle izledim. Filmde komedi, dram ve bazen film kahramanların düşleri içiçe geçmiş.Film orta yaşta ve yaşamında istediği şeyleri yapamamış bir insanın veya insanların hayatı anlatılıyor.Bilindik ,herkesin yaşadığı sorunlar kendi üsluplarında izleyiciye sunulmuş..Filmde bazen kimin anlatıldığını karıştırıyorsunuz.Bu da filmi daha da ilgi çekici yapıyor.Vurdulu kırdılı filmlerden hoşlananların bu filmden hoşlanacağını pek zannetmiyorum.Film insanı anlattığı için benim hoşuma gitti, tavsiye ederim.

 3. Şenol Erten Şenol Erten Ağustos 22nd, 2014 saat 18:57

  (Bilgin’e: Düzeltme istirhamından bulunduğum, mesaj penceresindeki “Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.” cümlesindeki ‘taktir’dir.)
  Kha’nın yorumundan sonra filmi bıraktığım yerden seyretmek sünnet oldu!

 4. Şenol Erten Şenol Erten Ağustos 23rd, 2014 saat 02:23

  Aklınız varsa bu her şeyiyle başarısız filmi seyretmeyin. Bende vardı; izledikten sonra kaldı mı, emin değilim!(Nevroz’a nevruz denmesi komikti: 2. bölüm 16. dk.)

 5. Coco Coco Ağustos 24th, 2014 saat 18:09

  İyi bir filmdi, kara mizah, hayatın acı gerçeklerini anlatan…
  biraz üzücü, iç burkucu ama oyunculuk ve anlatım gayet başarılı..

 6. enver enver Eylül 12th, 2014 saat 18:27

  hayatım boyunca izlediğim en kötü filmlerden biri senaryo çok kötü hazırlanmış Abe’nin hayalleri ile yaşadıgı hayat birbirine karışmış ayrıca filmin sonuda hiçbir şey olmadan izleyende anlamsız bir anlam karmaşası oluşturuyor

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.