facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Sniper Legacy 2014 Türkçe Altyazılı izle |"Sniper Legacy 2014 Türkçe Altyazılı izle" için 66 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 [2] Hepsini Göster

 1. sasuska sasuska Ekim 26th, 2014 saat 02:10

  harika emeğine sağlık

 2. Yakup Yakup Ekim 26th, 2014 saat 20:22

  adana 🙂

 3. MoCuishle MoCuishle Kasım 10th, 2014 saat 01:50

  Tamamen vakit kaybı ve 3. sınıf bir film … 10 üzerinden 3

 4. Son Türkçü Son Türkçü Ocak 17th, 2015 saat 01:36

  İlk defa bir film hakkında yorum yapıyorum bu film Türkiye Cumhuriyetini 3.sınıf bir ülke gibi gösteriyor kahraman(!) Amerika Türkiye’ye resmen üstler kurmuş bayrağını ülkemize çekmiş ülkemizi babasının çiftliği gibi kullanıyor İncirlik üstü Amerikaların gibi gösterilmiş TBMM onayı olmadan Amerika İncirlik üstünü kullanamaz İncirlik üstü Türkiye Cumhuriyetine aittir ayrıca Türkiye dansöz nargile fonda Arap müziği ile bir Arap ülkesi gibi gösterilmiştir tamamen klasik dünyayı kurtaran süper güç Amerikan propagandası yapılmıştır kesinlikle izleyemeyin

 5. Kamikaze Kamikaze Ocak 17th, 2015 saat 22:40

  Son Türkçü nün yorumunu okuyunca ve herkes gibi onun da gerçekte olanları bir türlü anlamayıp inkar ettiğini görünce filmi izlemek gerek diye düşünüyorum.

 6. Alper ÜZÜM Alper ÜZÜM Ocak 19th, 2015 saat 00:17

  Arkadaşıma katılıyorum ve 3.sınıf bir film diyiyorum. Oscar ödülü adayları arasındaydı lakin tam bir fiyasko beklentimin çok altında bir çok müdavimi olan film.

  Türkiye’ye gelecem olursam klasik bir değinme var. Şehir gösterilmiyor lakin bunu izleyen biri suriye ile aynı kefeye koyar. Öte yandan o üst incirlik üssü yani zaten bilinen olan bir üst.

 7. Kamikaze Kamikaze Ocak 19th, 2015 saat 22:32

  Son Türkçünün incirlik yorumu yüzünden ona inat izledim ve 1 buçuk saatim boşa gitti. yine aynı hikaye, muhteşem amerika ve onun süper yetenekli kahraman askerleri…

 8. ozan ozan Ocak 20th, 2015 saat 21:14

  Filmler gerçeği yansıtmaz bende milliyetçiyim yalnız bu bir film bizde böyle hiçbir film yok çekilmedi ve çekilmeyecek gibi de zaten filmi beğenmedim veya beğenmedim deseniz yeterli olur sanırım böyle yaparsınız daha çok izlenir. Yani reklamı yapmış oluyorsunuz diye düşünüyorum. Bu arada emeğe saygı teşekkürler.

 9. mert talu mert talu Ocak 20th, 2015 saat 23:36

  senin türkiyen bu. dışarıdan böyle gözüküyor. başındaki kim ki ne olsun. günde yabancı 5 film, 7 dizi seyrediyorum hepsinde olay bu. şimdi kalkıp okulunu, cocuğunu, işini, canını siktire dip 100 sene önce kitap da okuyup tüylerini dken eden atalarımız gibi yaparak senden 20, 30 sene sonrasına saygın edepli bişibırak mak ister misin? yok ben cevabımı aldım maca yemez ama bu kişisel değil sadece genlerinde olan bişi o yüzden kafana takmak yerine sadece seyret yada bir başka filme geç. ben mi? ben hergün kafada savaşıyorum taki gerçek iç hesaplaşmamız olana kadar para herzaman kazanılır önce huzur.

 10. mert talu mert talu Ocak 20th, 2015 saat 23:44

  ha bu arada Türkiye 1. sınıf bir ülke toprağına sahip ama içindeki bizler sınıf kelime anlamını sözlükte atlamışız. bu arad bunu okuyup onay veren siz xxx ler sadece kalabalık olsun diye değilfilmin yorumunu verin konunun bize dokunan dugusal kısmını değil. elin gavuru kendi pisliğinide film yapıyor Neden çünkü kendiyle barışık yarını bugünden düşündüğü için. biz gerizekalı APTAL türkler için ancak yarın saat 11:59 a kadar olur

 11. lordbritish lordbritish Ocak 21st, 2015 saat 18:19

  “Lots of friendlies out there, no tangos” cümlesini “Orada çok dostumuz yaz, oyuna yer yok” olarak çevirmişsiniz ancak “tango” kelimesi İngilizce’de düşman varlığını belirtmek için kullanılır. Kaktıda bulunmak amacıyla yazıyorum, sinirlenmeyelim.

 12. PİLOT PİLOT Ocak 21st, 2015 saat 20:08

  Televizyonlardaki yorumcuları dinlemekten gına gelmişti. Boş vaktim de vardı. Komedi niyetine izledim. Gülmekten karnıma ağrılar girdi.

 13. cihan cihan Ocak 22nd, 2015 saat 20:57

  adamlar amerikan babanizin filmini yapmicak herhal kendi kahramanliklarini yapcaklar

 14. Cafer Cafer Şubat 2nd, 2015 saat 00:45

  Tanrı Amerikayı korusun. Onlar olmasaydı ne yapardık bilmiyorum

 15. Anıl Anıl Şubat 3rd, 2015 saat 22:14

  adamlar ortadoğudaki varlıklarını legal hale getirmek için arada böyle filmler yapıyorlar ki o topraklara uzak olan bişeyleri haberlerden takip ettiği kadar bilen insanlarda bunu izleyip haaa demek ki böyleymiş diyor ve elbette bunu yaparken bizi kalkıp 1. sınıf ülke gibi göstercek değil ayrıca kaldı ki bizde zaten 3. sınıf ülke gibi gösterilmeyi hakediyoruz.Ne yararı var şuan ülkemizin dünyaya bi durup düşünmek lazım bilim? sanat? teknoloji ? hiçbiri!! biz 21. yy’da anca din tartışalım meshep tartışalım türban tartışalım bazıları diyor ki ülkemiz 50 yıl geriden geliyor keşke 50 olsa bizim şuan tartıştığımız şeyleri avrupa rönesanstan önce kapattı.İzleyin filmi sonrada amerikalılara saygı duyun nasıl olurda bi kıta ötede okyanusun öteki ucunda benzini bizim ülkemizden daha ucuza satıyolar dünyayı nasıl sömürüyorlar o da marifet çünkü

 16. buse buse Şubat 8th, 2015 saat 05:07

  en iyi film dalında aday olduğuna inanamıyorum; boş ve saçma bir filmdi. kocaman tüfeklerle türkiye ve yunanistan topraklarında keyiflerince operasyon yapabilen yüce amerikan askerlerinin iç davaları.. oscar alması imkansız kanımca.

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.