facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Sokağın Sonundaki Ev – House at the End of the Street 2012 Türkçe Altyazılı izle |"Sokağın Sonundaki Ev – House at the End of the Street 2012 Türkçe Altyazılı izle" için 107 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 2 [3] Hepsini Göster

 1. mucahit22 mucahit22 Ocak 27th, 2013 saat 01:00

  korku yok
  çok harika film değil

 2. zilan zilan Ocak 27th, 2013 saat 16:07

  bence carry anne düştükten sonra babası onu öldürdü. daha sonra ryanı carry anne gibi gördüler ve ona ryan yerine carry anne ismiyle hitap ettiler. ardından ryan anne ve babasını öldürdü.(dikkat edin ryan da sarışın saçı nasıl bu kadar uzadı onuda anlamadım ama) ardından da ryan başka bir kızı kaçırdı ve carry anne gibi davrandı(çünkü kıza lens takmıştı ve kızın gözüde siyahtı) bu yüzdende başroldeki kıza sen carry anne olacaksın dedi.

 3. burak burak Kasım 5th, 2013 saat 18:18

  güzel film

 4. işteöyle işteöyle Aralık 2nd, 2013 saat 19:58

  şimdi bir çok korku filmi seyrettiğim ve onlardan aldığım merakı ve gerilimi ne yazık ki bu filmden alamadım çünkü eğer benim gibi çok gerilim filmi izliyorsanız heyecan vermez….

 5. beeblue beeblue Ocak 25th, 2014 saat 05:20

  filmin konusu şu; ryan kardeşini istemeden öldürüyor, ailesi bundan sonra kafayı yiyip ryan ı carry anne yerine koyuyor. bu şekilde ryan ı cezalandırdıklarını düşünüyorlar sanırım. filmin başında saçı uzun olan ryan dı. ailesi kız kılığına sokmuş onu. ryan da en sonunda kafayı yiyip ailesini öldürüyor. carry anne e ihtiyacım var diyordu.. sanırım kendisinin carry anne yerine konmaması içinde yalancı carry ler buluyor. o kızlar da kaçmak istedikçe onları öldürüp yerine yenilerini buluyor.. umarım açıklamışımdır.

 6. Eda Fidan Eda Fidan Şubat 1st, 2014 saat 20:01

  bence gayet de güzel ve çok gizemli bir filmdi.tam benim istediğim gibiydi.çok soru işaretleri oldu o soru işaretlerini çözebilen herkes filmin çok güzel olduğunu anlayabilir.sanırsam beğenmeyenler filmi çözemedikleri için öyle dediler 😉

 7. ethzan ethzan Ekim 11th, 2014 saat 00:51

  ailenin hayatta kalan tek oğlu (Thieriot) ile tanışmasının ardından başlıyor

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.