facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Struck by Lightning 2012 Türkçe Altyazılı izle |"Struck by Lightning 2012 Türkçe Altyazılı izle" için 56 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 [2] Hepsini Göster

 1. Elif Elif Haziran 14th, 2014 saat 20:15

  Bence çoğu insanın ilgisini çekmemesinin sebebi filmin akışında heyecanlı bir şeyler olmaması açık konuşmak gerekirse akıcı bir konusu yok ama onu özel kılan da bu bana kalırsa hayatın gerçeklerini aktarmış ve önemli mesajlar vermiş

 2. smokinligelin smokinligelin Haziran 15th, 2014 saat 23:33

  Basit bir konusu vardı ama onu o kadar anlamlı bir şekilde aktarmışlar ki, emin olun hayatınıza birkaç bir şey katacaktır. Filmin sonuna gelirsek trajikomik diyebilirim.

 3. burak burak Temmuz 12th, 2014 saat 01:14

  chris colferi çok seviyorum. fakat film berbattı. bir sürü mantık hatası vardı. işte geyler korkuyo adının duyulmasından ama dışarıya oje sürüp çıkıyolar. sokağın ortasında sevişiyolar kızla erkek. videoya çekiyolar onunla tehdit ediyolar. sokağın ortasında sevişen bunu umursamaz ki. ağaç olan bi yerde başına yıldırım düşmesi de imkansız. üzgünüm film gerçekten kötüydü.

 4. senem senem Ağustos 2nd, 2014 saat 03:39

  Bu filme anlamsız ve boş bir film diyenleri anlamıyorum gerçeken. İzlediğim beni etkileyen az sayıda filmden biriydi. Kesinlikle herkes izlemeli. Chris Colfer role çok yakışmış. Ayrıca etkilendiğim çok fazla replik vardi ve son olarak sonunda mutlu mutlu ağladım.

 5. Damla Damla Ekim 22nd, 2014 saat 20:38

  Evet bir kaç mantık hatası vardı. Ama bence harika bir filmdi. Anlamlı ve güzeldi. Chris gerçekten harika bir oyuncu ve senarist. En sevdiğim oyunculardan biri. Role de gerçekten çok uygun olmuş. Ne diyebilirim ki? Muhteşem bir filmdi…

 6. Gülşah Gülşah Haziran 30th, 2015 saat 17:23

  Olaydan çok bir düşünce filmiydi. Chris bende iz bırakan oyunculardan. Filmi de kendi yazmış ve mükemmeldi. Göz yaşlarımı tutamama sebebim belki sonu veya başı değildi. Beni ağlatan filmin gerçek olmasıydı. Gerçekti. Hepimiz küçükken olmak istediğimiz şeyleri neden büyüyünce bir kenara fırlatıyoruz ki. Carson hayallerine ulaşamasa bile belki bizim hayallerimize ulaşa bilmemize sebep oldu. Kim bilir?

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.