Fragman Tek VİD Tek BAE


İMDB: 7.4 ( 40.773 kişi oy kullanmıştır. ) ( 1 Oscar adaylığı. 6 farklı ödül ve 39 adaylık. ) Sebastiano Rodrigues ve Francis Garrpe adındaki iki rahip, Katolikliğin ve neredeyse tüm uluslarla irtibata geçmenin menedildiği Tokugawa Şogunluğu egemenliği altındaki 17. yy Japonyası'nı ziyaret eder. Ziyaretleri sırasında Japonya'dan Batı tesirini silmeye çalışan Japon hükümetinin Hristiyanlığı kabul eden Japonlara yaptığı zulme şahit olurlar. Sonunda iki rahibin yolları ayrılır. Rodrigues kırsal bölgelere seyahat eder ve Tanrı'nın, evlatları acı çekerken neden sükût içinde kaldığını merak eder. İyi seyirler filmifullizle.org

7 ay önce eklendi.

2016 Filmleri, Dram, imdb 7+ Filmler, Macera, Tarih, Türkçe Altyazılı, Yabancı Filmler

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 17 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • Belli ki maho diye kendini adlandıran ve yorum yapan şahsiyet kendi cehaletinin zirvesini yaşayarak bu dünyada nefes alıp veriyor.Din tarih ve siyaset alanında tam bir yüz karası 😀 Öncelikle yıl 2017 ve her müslümanım diyenin müslüman olduğunu zanneden bir saftiriksin maho.Bunun en iyi örneği ingiliz ajan Lawrence hakkında birşeyler oku belki o küçük beynin algılar.Mekke ve Medine Hz. Muhammed (SAV) zamanın da oldukça önemlidir.Bugün Kabe’nin olduğu şehir Mekke hala önemlidir.Ancak darbeden sonra oraları hristiyan ve siyonistlerin yönettiğini bilemeyecek kadar zavallısın. hristiyanlar kim oluyor da Müslümanların karnını doyuruyor?Maho sen salak mısın?Bugün müslüman ülkelerdeki afrikadaki ve benzeri bir çok yerdeki açlık sefalet ve kanın sebebi hristyan evangelist ve siyonist milletlerin şerefsiz davranışlarıdır.Maho sen o kadar cahilsin ki daha incilin ve tevrat ın ilk hallerinin bizzat hristiyan ve siyonistler tarafından değiştirildiğini dahi bilmiyorsun.Hz Musa efendimiz kimseye yahudi olun demedi.Hz İsa efendimiz kimseye hristiyan olun demedi.Onların zamanında bu kavramlar bile yoktu Salak maho.Yani sen Allahın insanların bir kısmı yahudi bir kısmı hristiyan bir kısmı Müslüman olsun ve birbirleriyle savaşsınlar bunu emrettiğini sanan milyonlarca sıradan salaklardan birisin maho.Tüm peygamberler müslümandır salak maho.Tek konuda haklısın o da şu anda müslümanım diyen birçok ülkenın yöneticileri prensleri kralları senın o yalakası olduğun hristiyanların yalakalığını yapmakta tıpkı senin gibi maho.İşte o yüzden müslümanlar savaştan kaçıp o dediğin ülkelere değilde ülkemize sığınıyorlar cahil maho.

 • Ben japonyada yasiyorum ve cok saygili insanlar. Ayrica hristiyanlar acitasyon yapiyorlar ki japonlar zalim degiller..! Zira haclilarin icine diger dinlerden gelip girselerdi HOSgeldinizmi dizyeceklerdi??!! (Cok komik;)
  Ve asil nefretin kimde oldugu ortada NAGAZAKi’ye atom bombasi atan abd HRiSTiYAN’dir..! Film guzel ama HAC’li reklami kokuyor..

 • filmi yorumlamak yerine direk hristiyanliga saldirmis millet biri yazmis simdiki hristiyanlarin yasadigi din deil diye . peki senin yasadigin islam dinmi su an ? dini islam olan kan akmayan ülke varmi ben görmedim . kuran kerimi gönderen yaradan incili tevrati zeburu da göndermis ve onlarin peygamberlerini kendi dinini ön plana cikarip digerlerini kötüleyen sadece müslümanlardir cehaletten kaynaklaniyor . gelin görün avrupada o begenmedigin hristiyanlar kac milyon müslümanin karnini doyuruyor . mekke medine yakin iken suriyeliler avrupada siginiyorsa kimse bana islamin kardesliginden söz edemez . emegine saglik admin kardesim .

 • Tarihte gelmiş geçmiş 4000 üzerinde din vardır. Herkes kendi dininin “gerçek” din olduğuna emindir. Günümüz dinlerinin sonu da yakın zaman içinde gelecektir. 3-4 nesil içinde tamamen biteceğini düşünüyorum. Ama günümüz dinlerinin yerini, gelişen teknoloji ve bilgi seviyesindeki artışla birlikte, yeni dinler alacaktır. Bu yeni dinlerin bir tanrısı veya peygamberi olmayacak. Tamamen farklı yapıları olacak.

 • bugunun hiristiyanligi din degildir, emperyalist devletlerin o ulkelerin kaynaklarini ve insanlarini daha kolay somurebilmek icin kullandigi seytani igrenc bir yoldur. bugunun hiristiyanligi, evancalikalizmdir yani allahsiz kitapsiz namussuz bir yoldur, toplumlarini bireylereri parcalayip birbirlerine dusman etmek icin kullanilmaktadir.kahrolsun bati emperyalizmi yasasin her ulkenin kendi kulturu vede dini diyorum.

 • yağmur YÜCE ALLAH BİR AYETİNDE ALLAH KATINDA GEÇERLİ OLAN DİN İSLAMDIR BAŞKA BİR AYETTE İMAN EDEN MÜMİNLER ALLAHIN AYETLERİ ARASINDA AYRIM YAPMAZ BUYURUYOR. İSLAM İNANCINDA İSEK DOĞRU OLAN İNCİLDEKİ VE TEVRATTAKİ TÜM AYETLERİ ALLAHIN AYETLERİ OLDUĞU İÇİN KURANDAKİ AYETLER GİBİ İNANMAMIZ SAYGI DUYMAMIZ GEREKİR. ZATEN HZ İSA HZ MUSA PEYGAMBERLERİMİZ YÜCE KURANDA MÜMİN DİYE GEÇİYOR. VE HEPSİ SON GELEN PEYGAMBERE (İSLAM İNANCI HZ MUHAMMEDE) YARDIMCI OLMA KONUSUNDU YÜCE ALLAHA SÖZ VERDİ. SONRADAN TAHRİF OLAN İNANÇLAR,, YÜCE ALLAH KORUYUCULUĞU ALTINDAKİ YÜCE KURAN İSLAM İNANCIYLA EŞİT OLAMAZ. BİLMİYORSANIZ BİR BİLENE SORUNUZ.

 • Demekki japonlar bu meseleyi taa başından çözmüş.insanı yaratan doğa dır.bu tabiat bizim için yaratılmamıştır.biz bu tabiat şartlarında oluştuk.ye ayakta kalan nesil insanoğlu

 • hsyn , ALLAH tüm dınlerı eşit kıldı senın Allaha saygın yok överse över adamların dini git sırlar kapısını ızle sadece senın dinin yok saygı duymuyorsan kapa çenenı

 • Mutlaka izlenmesi gereken harika bir film.İzlerken yalnız Hıristiyanlık açısından değerlendirmemek gerekiyor.İnanca bağlılık ve kavramını geniş düşünerek izlenmeli.İnsanın kalbindeki inancın hiç kimsenin değiştiremeyeceğini anlatan,izledikten sonra insanda öfke,acı,hüzün karışımı buruk bir tat bırakan bir film.

 • Hristiyanlıgin guzelligini anlatan gerçekçi bir film.çok beğendim.

 • Yaxşıdır.Men cunup gezende cevri alemi sene bir kelam ederem ex nazli dilber

 • Hoş bir film di.Alt yazılarda bazen karışıklık olmasına rağmen .Teşekkürler.

 • tam birhristiyanlıgı öven hristiyanlık propagandasın begenmedim

 • Çok iyi film. Teşekkürler Bilgin…

 • Vaxxed i yüklermisin? Tskler

 • bilgin filme seyrede bilmedim alt yazi yapon harifleri ile karismis abi ilgilenirsen memmnun olurum yazilar yapon harflerine karismis bak bir zahmet