facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

(T)ERROR 2015 Türkçe Dublaj izle |"(T)ERROR 2015 Türkçe Dublaj izle" için 8 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. Ali Ali Eylül 26th, 2016 saat 12:22

  arkadaşlar bu FBI denen kancıklar kendilerine çakma sokaktan toplama muhbirler buluyor bu muhbirler eğer ki düzgün bir istihbarat sağlarlarsa ödüllendiriliyor.. Bu yüzden hiç suçu olmayan adamları ihbar ediyorlar..

  Aşağıda ki linkte vereceğim belgeseli lütfen herkes izlesin..
  https://www.youtube.com/watch?v=rYq3rKULmcc

  Bilgin kardeş hatta bu belgeseli de lütfen sitene ekle..

  “Sonuç olarak yaptıkları şey Müslüman toplumun içinde terörist bulamazlarsa, kendileri terörist yaratmak”
  YASSIR FAZAGA
  İmam, Orange County İslam Vakfı

 2. zıbış zıbış Eylül 28th, 2016 saat 04:08

  All, bize ne bundan bilader film izlemeye geldik görende fbi ilk okul arkadaşlarını kaçırmış sanır

 3. Taner Taner Eylül 28th, 2016 saat 13:26

  Kesinlikle zaman kaybı izlemeyin.Zaten islam karşıtı bir film

 4. İnadınaDoğru İnadınaDoğru Eylül 28th, 2016 saat 20:03

  Ali Kur’an-ı Kerim ‘ i okumayan müslüman değildir.Kur’an-ı Kerim ‘ i okuyan insan öldüremez en büyük günahtır.Yani terörist birisi zaten müslüman değildir.Takma kafana nüfus cüzdanında islam yazdığı için kendisini müslüman zanneden zırtopları FBI değil ben bile parasını bastırıp terörist yaparım.Peygamber zamanında onca işkenceye rağmen inancından vazgeçmeyen müslümanların bu gün yaşadığını varsaydığında hangi birini teröriste çevirebilirdin onu düşün.YASSIR FAZAGA ‘ yada ” Amerikada ne işin var dön özüne önce kendi insanlarının yolunu aydınlatmak için ve sadece Allah için Allah’ın sözlerini anlat ” de bakayım dönecekmi ?

 5. Ali Ali Ekim 3rd, 2016 saat 03:36

  @zıbış senin adın İBİŞ olmalıymış.. Ciddiyetine bu yakışır.. Senin gibi mahallenin şaklabanları bu yazdıklarımı anlamaz.. Bu yüzden sen o küçük beynini al az ilerde oyna..

 6. Hayda Breh Hayda Breh Ekim 4th, 2016 saat 21:55

  Ya burda film izleyeceğiz. Fakat bir yorumda benim katkım olsun. Sözüm kimseye değil. En fazla birbirini öldüren ve zarar veren insanların yaşadığı bir bölgede yaşıyoruz ve bu bölge Müslüman toplumların yaşadığı bölge. Biz akıllı olmazsak elbette adamlar seni kötü göstermek için her şeyi yapar. Haçlı zihniyeti. Fakat önce kendi yaşantımıza bakarak kendimiz iyi bir müslüman olursak heralde bunları yaşamayız. Çünkü Müslüman akıllı olmalı fakat tilki olmamalı.Müslüman temiz olmalı, cehaletten kurtulmalı. Neyse. Ne oldu bana ya böyle yorumları sevmem ama 🙂

 7. realist realist Ekim 8th, 2016 saat 17:50

  ali filmle alakalı bir yorum paylaşmış .teşekkürler

 8. FBI FBI Ekim 30th, 2016 saat 02:12

  FBI müslüman bi toplum içinde terörist bulamayacaksa dükkanı kapatsın zaten.

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.