facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

The Girl in the Book 2015 Türkçe Altyazılı izle |"The Girl in the Book 2015 Türkçe Altyazılı izle" için 2 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. İbrahim Ali İbrahim Ali Haziran 24th, 2016 saat 20:00

    Film içinden bir karaktere taktıgınızda izlene bilir vaziyette.. Onun dışında konusu güzel amma velakin sıkıntısı konunun bana göre biraz daldan dala atlaması gibi yada filmi ben anlayamamışım demek..

  2. Nur Gül Nur Gül Temmuz 11th, 2016 saat 23:07

    Bu filmi neden daha önce izlememişim diye kendime çok kızan biri değilim, ama yazılarımı yazmanın başındayken bu filmi izleseydim, bana büyük bir ilham olacağını düşünüyorum. Film, güzeldi. Ama açıkçası herkesin izleyebileceği türden bir film de değil. Filmi çok sıkıcı da bulabilirsiniz ama bence kesinlikle ders verici. Sorunlu bir kadını Fathers and Daughters filminde de bulabilirsiniz. Sorunlu kadınları sevenler, bu filme bayılacaklar. Diğerlerine bir şey demiyorum tabii ki.

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.