facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

The People vs. Fritz Bauer 2015 Türkçe Dublaj izle |"The People vs. Fritz Bauer 2015 Türkçe Dublaj izle" için 6 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. ejder ejder Temmuz 5th, 2016 saat 16:32

  şu bitmeyen yahudi acitasyonu filmlerinden… tamamı zaman kaybı ne konusu, nede oyunculuğu iyi değil… UZAK DURUN / yayın için verilen emeğe tşk..

 2. Hakan Çolak Hakan Çolak Temmuz 10th, 2016 saat 18:23

  Durağan bir film olsa da, farklı ve güzel bir filmdi. Film bittikten sonra akılda (etkileyici sahneler, oyunculuk, vs.) pek bir şey kaldığı söylenemez.

 3. mete mete Temmuz 23rd, 2016 saat 08:21

  hayatımda gördüğüm en saçma sapan bi film budur bu ne lan böyle bi film açiyim izleyim dedim ölsem daha iyiydi dakika 31 de kapattım o derece sıkıcı, benden tavsiye o puanı gıcıklık olsun diye veriyolar galiba 7,5 puanı haketmiyor bile 10/1 anca bu film

 4. mehmet mehmet Ağustos 16th, 2016 saat 10:35

  Yukaridaki 3 yoruma bakiyorumda daha ajitasyon kelimesinin nasil yazildigini bilmiyen ve nefret kokan bir yorumcu ve yorumu.Diger iki yoruma bakiyorum Einchmann konusunda tarih bilgisi olmiyan diger iki yorumcu! Bu filim tarihten hoslanan ve gerceklerin perde arkasini ogrenmek isteyenler icin bicilmis kaftan.Tarihi bir olayin akisi neyse o oyle gider bunun duraganligi .ne de sacma sapanligi vardir.Belliki tarih ilgileri olmiyan kisiler bu yorumlari yaptilar.Bana gore tarihi bir olayin perde arkasini ogrenmek cok onemli bu yuzden tam puan veriyorum.

 5. Canangun Canangun Eylül 6th, 2016 saat 12:08

  Bu filme yorum yapanlar sanırım onbeş yaş altı ilkokul mezunu arkadaşlar film bazı tarihi gerçekleri anlatan güzel bir film eğer kültür düzeyiniz yüksekse ve tarih konusunda bilgi birikiminiz varsa izleyin.

 6. Birisi Birisi Eylül 15th, 2016 saat 01:13

  Şu yahudi ajitasyonu yazan arkadaşa katılıyorum sirf yahudi propagandası olduğu için izlemeyecegim filmi edım sendler (okunduğu gibi yazdım )filmleri özellikle bıktırdı yeter yau nedir bu mk yahudi propagandası bence koymayın bu tür siyasi filmleri saygilar..

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.