facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

The Railway Man 2013 Türkçe Altyazılı izle |



"The Railway Man 2013 Türkçe Altyazılı izle" için 41 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. eren eyüp eren eyüp Nisan 21st, 2014 saat 06:27

    forumlarda okumuştum güzel film diyorlardı izleyelim bakalım

  2. eren eyüp eren eyüp Nisan 21st, 2014 saat 09:21

    kesinlikle izlemelisiniz çok akıcı tam bir dram bir çok kez gözlerim doldu filmin başı ayrıca romantiklerin hoşuna gidecek cinsten

  3. Ottoman Ottoman Nisan 21st, 2014 saat 10:31

    Bu arada bilgin emeğine sağlık kusura bakma filmin ortasında kalınca teşekkür etmeyi unuttum 🙂

  4. SEBAHATTİN KARAKUŞ SEBAHATTİN KARAKUŞ Nisan 21st, 2014 saat 12:35

    bu güne kadar izlediğim en iyi ve anlamlı yorumları olan güzel bir aile filmi.

  5. Fügen Fügen Nisan 21st, 2014 saat 15:09

    Temposu biraz ağır olsa da izlemeye değen çok iyi çekilmiş etkileyici bir gerçek yaşam öyküsü. Savaşın bıraktığı izleri uzun yıllar taşımanın ağırlığını hissettirdi film. Finali de çok güzeldi. Teşekkürler

  6. Ugur Ugur Nisan 21st, 2014 saat 15:51

    Teşekkürler @Bilgin her zamanki gibi harikasın

  7. HAKAN KARABACAK HAKAN KARABACAK Nisan 21st, 2014 saat 17:33

    MÜKEMMEL….

  8. ahmet ahmet Nisan 21st, 2014 saat 17:41

    bilgin kardeş site harika

  9. Caner Caner Nisan 21st, 2014 saat 19:41

    filmi az inceleyim dedim bi baktım filmi bitirmişim 😀

  10. Prometheus Prometheus Nisan 21st, 2014 saat 21:36

    İngilizler, o kadar ş.. ki, neredeyse insanlık tarihinin yüz karasıdırlar.
    İlk sömürgeci ingilizlerDir. Tarihte ilk iflas eden devlet ingilizlerdir.
    ancak, insanlık tarhinde, ingilizler virüstür

  11. murat murat Nisan 21st, 2014 saat 22:27

    teşekkürler bilgin emeğine sağlık

  12. Kürşad Kürşad Nisan 22nd, 2014 saat 00:00

    İngiltere’deki yüksek askerî mahkemede kendisine, “Hindistan’da iki milyon insanı katlettiniz. Bu konuda ne diyeceksiniz?” diye sorulan katliamdan sorumlu İngiliz subay şöyle cevap verir: “Ben iki milyon insanı katletmedim; iki milyon Hintliyi öldürdüm…” Kendini medenî, kendinden gayri herkesi barbar gören İngiliz, bu filmde kendi gözündeki merteği çıkaracağına Japon’un gözündeki çöpe lâf söylemiş. Dünyanın dörtte birini sömürgeleştirmiş İngiliz, bunu herhalde çiçek dağıtarak yapmadı. Bu filmin size vermek istediğinin tam aksi istikâmetindeki gerçeği görmek isterseniz lütfen şunu aklınızdan çıkarmadan seyredin: İngiliz, bir romanı başından okur; ama size ortasından anlatmaya başlar.

  13. Gürkan Gürkan Nisan 22nd, 2014 saat 00:20

    dram-biyografi-romantik en basit film tarzı fantastik-bilimkurgu-korku-gerilim-aksiyon-komedi seyrekleşti yine …

  14. erdem erdem Nisan 22nd, 2014 saat 04:55

    … ingilizleri tarihte en büyük katliamları yapanlar bunla ATOM bombasını atanlar bunlar birde insanlara tarihte biz masumduk imajını veriyorlar. Bide tutmuş garibim japonu özür dilettiriyorlar.Bizde geçip izleyip süperdi diyoruz yaa helal bize kaddafinin de saddamında öldürülüşü daha gerçek asıl dram orda var.Sonuna bakıpta kendi ülkemi görmedim değil hani 😉

  15. ozge ozge Nisan 22nd, 2014 saat 14:29

    güzel film

  16. Prometheus Prometheus Nisan 22nd, 2014 saat 19:20

    Ne kadar ingiliz varsa ..

  17. efee efee Nisan 23rd, 2014 saat 01:14

    güzel film

  18. corç vaşington corç vaşington Nisan 23rd, 2014 saat 09:06

    güzel film ama propaganda kokuyor. ingilizler cok acı çekmiş ühü ühü.

  19. loki loki Nisan 23rd, 2014 saat 10:52

    film güzel…

  20. Mehmet Mehmet Nisan 23rd, 2014 saat 23:15

    Film çok süperdi herkeze tavsiye ederim…

  21. ahmet ahmet Nisan 24th, 2014 saat 04:34

    “Kürşad” kardeş kusura bakmayasın yorumuna artı puan vereceğime yanlışlıkla eksiyi tıkladım. 🙁
    bugünlük yeter bu filmi ilk fırsatta izlerim.

  22. jacyn jacyn Nisan 24th, 2014 saat 17:32

    Her savaş kötü çok kötü silahlanmak, nefreti körüklemek, kutuplaştırmak hep kötü Yaşam mücadelesi değil insan mutlu yaşamak istiyor bu film böyle bir şey

  23. sevda sevda Nisan 24th, 2014 saat 23:57

    bu filmi dünyadaki istisnasız herkes izlemeli . bu arada benim yıllardır yapamadığımı kadın 1 günde yaptı helal olsun

  24. dolls dolls Nisan 25th, 2014 saat 22:22

    Film çok çok çook iyi. İngilizler iyi falan gösterilmemiş filmde, filmin başında zaten amerikalılar ve ingilizlerin ilk ve en büyük sömürgeci oldukları, insanları demiryolu yapımında nasıl katlettiklerinden de bahsetmişler. Savaşlarda her iki tarafta kaybeder ve acı çeker. Bırakın yok ingilizi yok bilmem neyi. Tam bir insanlık savaşı. Her insan izlese ve anlayabilse keşke. Film gerçek hayat hikayesi üstelik.

  25. abuzer abuzer Nisan 26th, 2014 saat 08:26

    Çocukluğumda seyredipde unuttuğum bir kaç filmi saymazsam;bir my name is khan filminin,birde bu filmin bende bıraktığı etkiyi hiçbirfilmin bıraktığını hatırlamıyorum.En nihayetinde acı ve pişmanlık yaşayan bir zalimin özrü ve mazlumun onu bağışlamasıyla birlikte birbirlerine asilce davranarak gözyaşları içerisinde sarılan 2 İNSANIN aralarında doğan ve mezara kadar sürmüş olan dostluk ve sevgi ilişkisinin;hiç bir milletin yaptığı kötülüğün yada herhangi bir millete duyulan nefret ve öfkenin asla değerini düşüremeyeceği kadar büyük olan kutsallığına ve ihtişamına dair gerçek hikayeye dayanan tam bir insanlık dersiydi.Filmi izleyen gözler,filmin sonunda azda olsa nemlendiyse bu ders alınmıştır.Gerisi hikaye..!!!

  26. adaanka adaanka Nisan 26th, 2014 saat 12:05

    Savaş paragözlerin açgözlülüğünden çıkar.Tabii ki savaşacak,ölecek halka vatan-millet edebiyatı yapılır.Yurt savunması,işgal edilen vatanı savunmaktır.İşgalciler ne kadar onursuzsa,işgale karşı direnen millette o kadar onurlu bir eylem içindedir.Bizim Kurtuluş savaşımız gibi.Haklıdır ve zorunludur.Bu filimdede olan budur.Savaşın insanın en ilkel güdülerini ortaya çıkarttığı ve kazananının olmadığı,savaşta ölenin zaten mefta olduğu ancak savaştan sağ salim ,arızasız çıkmanın mümkün olmadığını film güzel anlatmış.Bu tip filmler yapılmalı.İnsanlar izlemeli.Hem savaşa karşı durmak için hem de kazananının olmayacağını anlamaları için.Film yaşanmış.Filmin sonunda gerçek karekterler ve kurdukları dostluk resimlerlede gösterildi-belgelendi.Ancak hala yok İngiliz propagandası,ingilizler iğrenç vs gibi yorumda bulunanları okuyoruz.Neyin kafasıdır bilmiyorum ancak bu filmde yaşanmışlık anlatılıyor.Başka filmlerdede başka rezilliklerin anlatıldığı gibi.İngilizler emperyalist.İğrenç insanlık suçları işlediler.ABD yi kuranlarda ingilizin at hırsızları.Genlerinde ne varsa döktüler yıllardır.Dünyaya huzur vermediler.Ancak bu filmin ana fikri savaşın kazananının olmadığı,olamayacağı..Normal koşullarda insan olanın savaşta bir canavara dönüşebileceği,insanlığından çıkabileceği.Ve sevginin nasıl iyileştirici bir etkisi olduğu da veriliyor tabii filmde.

  27. k k Nisan 26th, 2014 saat 15:44

    muhteşem ve muhteşem…kelebek…kwai köprüsü…schindler yada er ryan tadında bir klasik daha…
    senaryo oyunculuk dram akıcılık her şey burada…iyi iş çıkardın bilgin…sağol varol.

  28. kamil kamil Nisan 26th, 2014 saat 17:31

    savaşın acımasızlığını iyi anlatmış film.japon yada ingiliz kim olursa olsun insani değerler unutulmamalı demiş özetle.son üç yıldır ben efsaneyimin ardından izlediğim en doyurucu en kaliteli filmdi.bilgine çok teşekkür.

  29. izleyici izleyici Nisan 26th, 2014 saat 19:25

    film muhteşemdi.izleyin.affetmek büyük bir onurdur. tüm dünyanın buna ihtiyacı var.nefret bir gün bitmek zorunda..

  30. NALOW NALOW Nisan 27th, 2014 saat 03:50

    Bilgin Kardeşim bu senin sitende ikinci yorumum İlk filmim üniversitede izlediğim yine senin sitende izlediğim ÖZGÜRLÜK YOLUYDU ( Into The Wıld )Bu film bana çok değer katmıştı bunundışında şuan izlediğim bu filmle de gönlümü harbiden kazandın sağlam adamsın kardeşim film tarzın ve konuları yakalaman gayet iyi filme gelince bende GSM şirketinde çalışan bir vasıflı elemanım filmden önce bu geç gibi birden para kazanma fikrim vardı ( hala var 🙂 ) ama bu filmin konusu ve oyuncu kadrosu filmin gerçekte vermek istediği gerçekten cukkk diye oturdu gerçekten eline yüreğine sağlık NOT= bilim kurgu filmlerine de bir el at hep romantik komedi komedi :)) içim bayıldı her gece sitende ilk attıklarını açık izlerim bilim kurgulara da bişiler yap artık saygılarımla GSM ÇALIŞANI!! 😉

  31. palmar palmar Nisan 27th, 2014 saat 06:57

    O halde bu güzel yorumlardan hareketle filmi izlemiş olan bizler aynı öss sorusu gibi, 4 seçenekli şu sorunun cevabını hepbirlikte bulmaya çalışalım:)

    Bu filmin vermek istediği anafikir aşağıdaki seçeneklerden hangisidir?
    a)Film,İngilizlerin 2.Dünya savaşında işlediği bütün insanlık suçlarına ilişkin bozulmuş olan imajını düzeltmeye yönelik bir propaganda filmidir.
    b)Savaşın asla kazanananı olmaz ve savaş bütün insanlığın felaketi ve ortak kaybıdır.
    c)Savaş,vatan müdaafası ve ulusun bağımsızlığı için yapılıyorsa,gerekirse düşmandan bilgi almak için işkence yapmak mübahtır ve bu bir insanlık suçu sayılamaz.
    d)Dostluk ve Sevgi nin erdemi ve asaleti herşeyin üstündedir.

    (Doğru cevap olduğunu düşündüğünüz seçeneği yorum bölümüne yazın.)

  32. Şener Şener Nisan 27th, 2014 saat 18:13

    Kesinlikle izlemelisiniz. Teşekkürler Bilgin…

  33. p p Nisan 27th, 2014 saat 22:04

    İngilizlerin günah çıkarttığı filmlerden birisi daha. Bence izlemeyin.
    senin orda ne işin vardı?

  34. raşit raşit Nisan 28th, 2014 saat 23:15

    Film olarak güzel…Şu andaki şavaş ise kültürel,ekonomik ve siyasi… Kültürel savaşın başını ise filmleriyle Amerika çekiyor.Hem kendini sevdiriyor hem “benden büyük yok” diyor.İngilizler’e gelince bütün dünyayı sömürüp kendilerini mazlum ve kaliteli (asil) gösterme gayretini devam ettirmeye çalışıyor.İngiltere,Amerika’ya “siz şimdilik karışmayın bu Avrupa’nın meselesi” diyerek, Bosna’daki binlerce Müslüman’ın Sırplar tarafından toplu öldürülmelerine ortak olmuştur. 1990-1993 de İngiltere başbakanı John Major’ın Sırplara yazdığı mektup yüz karası olarak tarihe geçmiştir.Ne yazık ki biz de sermayesi olanlar da aydınlarımız da tarihe not düşecek filmler yapamıyor.Ya fikren yetersiz kalıyoruz ya da teknik olarak geride kalıyoruz…

  35. cem cem Nisan 29th, 2014 saat 01:16

    cıvık cıvık İngiliz emperyal günah çıkartma sahneleri dolu..kin nefret bitmeli diyorlar ama hala dünyayı buram buram sömürmeye devam ediyor pezevenkler.siyasetleriyle emperyalizme devam ediyorlar hiç pişmanlık duymuyorlar..hiç kendilerine japonyada ne işimiz vardı demiyorlar..Bu filmle toplumların zekası ile alay etmeye devam… bu filmi izleyince İngilizlere nefretim bin kat daha arttı..Japonları herhalde anzaklarla (avusturalya yerlileriyle) karıştırdılar..

  36. amir_khan amir_khan Nisan 29th, 2014 saat 01:22

    filmin sanatsal yönü güzel fakat; içerik bakımından sömürgeci ingiltere’nin böyle olmadığını cümle alem bilir,o yüzden vermek istediği mesaja puan çıkmaz benden.filmin sanatına 10/7 veriyorum.

  37. tuna tuna Nisan 30th, 2014 saat 23:07

    etkili ve çalışılmış güzel bir propaganda filmi, dönem itibariyle, uzakdoğuda etkilenmesi gereken insan kitlesi var sanırım, iyi seyirler

  38. saliha saliha Mayıs 3rd, 2014 saat 13:47

    sömürdükleri ülkelerde insanlar açlıktan ölürken “biz medeni insanlarız, adil milletiz” sahnesi güldürdü.filmi nicole kidman için izledim fakat Patti karakterindeki nicale sönük kalmış bu filmde. filmde beğendiğim tek şey sonunda verdiği mesaj.

  39. cem cem Mayıs 6th, 2014 saat 13:07

    gerçekten izlenmesi gereken süper bir film

  40. Mesut Mesut Mayıs 13th, 2014 saat 19:47

    Film durağan ilerlese de aslında konusu çok güzel.. İki eski düşman nasıl da dost oluyor. Ve bütün nefretler bir bağışlama ile bitebilir..

  41. eda eda Haziran 3rd, 2014 saat 17:45

    film çok güzel biraz ağır gitse de güzel mutlaka izleyin

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.