facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Ustura – Le Challat de Tunis 2013 Türkçe Dublaj izle |"Ustura – Le Challat de Tunis 2013 Türkçe Dublaj izle" için 27 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. cihadcı cihadcı Kasım 24th, 2015 saat 14:44

  boşuna kesmiyorlar bunları herşeyin bir sebebi var ahlak ulan ahlak

 2. Hayrunisa Hayrunisa Kasım 24th, 2015 saat 19:06

  Cihadcı senin gibileri temizlemek mümkün olsa dünyada dünya ne güzel yaşanılır bir yer olur hiç düşündün mü? Dünyayı kirleten mahlukatlarsınız sen ve senin gibiler.

 3. hüseyin akça hüseyin akça Kasım 24th, 2015 saat 20:20

  uçkuruna sahip olamayan erkeklerin kadın üzerinde hakimiyet kurma savaşı, sanki hepsi çarşaflı olsa tecavüzler son bulacak

 4. Hakan Hakan Kasım 24th, 2015 saat 20:35

  Kesmek tabiki yanlış kadınların öyle giyinmeside dinimizde yanlış bunu hepimiz biliyoruz ama erkeğinde tesettürü gözleridir kadın giyiniyorsa sen bakmicaksın. Herkez kendi bacağından asılıcaktır. Eğer yanlışı görüyorsan sadece öğüt verebilirsin,sen cezalandıramazsın.

 5. hc hc Kasım 24th, 2015 saat 21:23

  Arkadaşlar film beş para etmez 15 dk fazla dayanmadım işi dine vurmayın alakası yok
  İslamda tesettür bayan içinde erkek içinde aynıdır vücut hatları beli olmayacak giydiği kıyafetin hiç bir anlamı yok vucut hattı af buyrun orası burası beli olmayacak erkekteki cinselik isteği dürtmeyecek bu erkek içinde şöyle gecer kol gogus kasları belli olmayacak kadının arzu ve şehvet damarlarını dürtmeyecek kadın için olduğu kadar erkek içinde dar giyinmek haramdır saygılarla hc

 6. Tolga Tolga Kasım 24th, 2015 saat 22:10

  Cihadcı o usturayla aklının çalıştığı yerinizi kesmek lazım….Gerçi çalışan bir akıl olsa böyle bir yorumda yapmazdın…

 7. x x Kasım 25th, 2015 saat 00:26

  cihadçı adlı ahlak zabıtası “ahlak ulan ahlak” diye höykürmüşsün de peki kesen o psikopatlar çok mu ahlaklı?

 8. Lucky Lucky Kasım 25th, 2015 saat 06:23

  Film beş para etmez boşuna zamanınızı harcamayın.kendilerini Müslüman zanneden birkaç piskopatın,isam adına yaptığı,fakat islamla din ile uzaktan yakından alakası olmayan belgesel uyarlaması film.

 9. erdem-ch erdem-ch Kasım 25th, 2015 saat 11:26

  ne kadar kara zihniyet var burda yorum yapmis . bu kadinlar ile en alip veremedikleri var anlamis değilim sanki bunlari kadin dogurmamis beyler yil 2015 uzay cagi bilmem farkindamisiniz herkes dini kendince yasamali hesabini kendi vermeli .

 10. Uğur Hakan GÖKHİSAR Uğur Hakan GÖKHİSAR Kasım 25th, 2015 saat 17:10

  BU FİLMİ HİÇ DE BEĞENMEDİM.

 11. necmettin necmettin Kasım 26th, 2015 saat 01:29

  allah emrediyor mu emrediyor bitti

 12. YEÖ YEÖ Kasım 26th, 2015 saat 03:39

  1.nci part 22 dk ya bakın arkadaki subliminal mesajlara dinimizi kötülüyorlar şeref fakirleri.

 13. pınar pınar Kasım 26th, 2015 saat 11:01

  Bakın ahlak dİye kadınların yakasına yapışan o ahlak yoksunları,aslında o ahlaksız olarak nıtelendirdiği kadınlarla birlikte olmak için can atıyorlar….Gerçekten de sizin gibileri temizlemek lazım bu ülkeden….

 14. murat07 murat07 Kasım 26th, 2015 saat 14:47

  BUNU SAVUNUP, SONRA DA İNSANIM DİYEMEZSİNİZ…

 15. Salih Mete Salih Mete Kasım 26th, 2015 saat 20:19

  Katlanılacak dert değil bu filim . Seyredemedim 10 dakika. – hanesi yok mu bu katogerilerin 3lere 4 lere yazık olacak 1 versek bile. ilk okul öğrenci simi çekmiş bunu.5 yılın en kötü 10 dakikasıydı herhalde

 16. bburakk bburakk Kasım 26th, 2015 saat 23:19

  “tunusun kendi cehape zihniyeti tarafından kendi ülke ve dinini kötülemek için yapılmış bir film” diye yorumluyorlar forumlarda.

 17. #Özgür37 #Özgür37 Kasım 27th, 2015 saat 01:57

  Dini su istimar ediyor. Kimseye zorla hiç bir şey yaptıramassın. Evet Allah ımız emretmiş. Ama dini bu şekilde uygulayıp filme dökmek gerçekten çıkar peşinden koşmak ve beyin yıkamaktan baska bir sey değildir. Müslümanlığını ve islamını içinde yaşıyan çok açık insan var ve bunları coğuda süs için gösteriş ve zevk için kapatanlardan bin kat daha iyi kılınmıştır. Hiç bir zaman zorla kapanmıyacaksın. Eğer zorla kapanıyorsan ve ayak uyduramıyorsan tesettürüne ayak bu daha günahtır.

 18. bbygurl bbygurl Kasım 27th, 2015 saat 02:25

  kimse sizin dininize saygı duymak zorunda değil kusura bakmaycaksınız.Sizin dininiz ona itaat etmeyenleri cehennem ateşlerinde yakmakla tehdit ediyor ben ne diye senin dinine saygı duyacakmışım? yorumların çoğu cehalet kokuyor resmen. din insanları birbirine düşürmek için uydurulmuş müthiş bir yalan.

 19. mahsun mahsun Kasım 27th, 2015 saat 23:36

  Film çok anlamlıydı bence tabi anlayana

 20. Elshad Elshad Kasım 28th, 2015 saat 02:29

  @hc arkadaşımız, kiyafet hakkında yazdıklarına katılıyorum, katılıyorum derken, yazdıkların gerçek. Kadın veya erkek, yasaklar her kes içindir, sadece farklı şekillerde. Oysa bazı arkadaşlar erkeklerin serbest, kadınlarınsa hep yasaklarla yaşaması gerekdiğini düşünmektedir. Bu büyük bir yanılgıdır arkadaşlar! Günah günahtır, haram haramdır, yasak yasaktır – bu cinse göre değişmez ki, bu kadar net! Anlaması gereken yasağın mantığı ve gerekçesidir, cinsi değildir! Kadaın için bir şekilde, erkek için başka bir şekilde, yani mantık ve gerekçe aynı, yalnızca şekil ve yapım tarzı farklı.

 21. Koray Koray Kasım 28th, 2015 saat 17:13

  Cihat senin gibiler öyle cok ki iste icinizdeki sapıklıklar yuzunden Dini oyle keyfinize gore sekillendirdiniz o hoca sandiginiz kisiler beyninizi yikamadan once bir ev icinde kardesinin esiyle oturabiliryordu insan. simdi durum vahim boyuta ulasmis aile kavramini yitirmis. insan kardesinin esine Nasıl bakar dusunun bunu söyleyenlerin geneli de hoca kesimi niye derseniz kendi sapık ya kendine hakim olamayacak bunu din diye millete pazarlayip kendinide kurtariyor sapik ruhlu insanlar allah sizin gibileri cehenneminde agirliycak siz merak etmeyin asil muslumanı sen ozaman gorcen …..

 22. islam türkün ruhudur islam türkün ruhudur Kasım 29th, 2015 saat 23:41

  cihatci hakli türk milletinin özünde islam vardir islamda kapanmayi gerektirir ahada noktayi koydum aha burda bak .

 23. Burak Burak Aralık 2nd, 2015 saat 00:43

  arkadaşlar tartışılacak birşey yok dinimizin gereğince bayanın topuğu bile bir erkek gözüyle görüldüğünde abdesti bozarken bugün sokaklarda çok rahat bir şekilde göz zinası yapılabiliyor nefis denilen duyguyu sadece erkek yada bayan bilmez bunu ögrenebilmemiz için dinimizin geregini hem erkek kişi hemde bayan kişinin uygulaması gerekir. sayın Mehmet akif ersoy un da belirttiği gibi ”Çıplaklık medeniyet ise hayvanlar bizlerden daha medeni” saygılar…

 24. islam islam Aralık 3rd, 2015 saat 16:28

  islamın her geçen gün neden dahada azaldığını düşünmüyonuz mu hep sizin gibi islamafobinin yayılmasına neden olan mahluklar yüzünden. İşid gibi terör örgütlerini destekleyin millet islamdan soğusun

 25. bayburtli bayburtli Aralık 3rd, 2015 saat 18:06

  Dinimize aykırıdır bunun doğrulugu yanlışlığı tartışılamazçünkü hükmün sahibi ALLAHTIR. Yalnız uyarım uyman diyen arkadaşlar insan toplumun en küçük parçasırdır unutmayınn bir çürük elma bi kasayı çürütür…Bunu milenyum yok 20. yy modernlı medenıyet adı altında normalleştirip bu milletin kafasını ykamayın.unutmayın bu devleti kuran Türk milletine mensup dindar analarımız cepheye mermı taşırkan yarı çıplak değildi(resimleri mevcuttur görmek isteyene google amcaya sorun)Bu millet ezan sesi dinmesin diye müslümanlığpı rahat yaşamak için savaştı çekin şu milletin yakasından elinizi avrupa özentisinin veledleri…dün kafirin ejdadımıza yapamadıgını bugun kendı torunları kendı milletine yapar oldu. UNUTMAYIN CEHALET YOBAZLIK ÖRÜMCEK KAFALILIK DEDİĞİNİZ HÜKÜMLERLE 1000 SENE DÜNYAY HÜKMETTİ BU MİLLET….

 26. Türk Türk Aralık 5th, 2015 saat 05:23

  Araplar ve onların dinleri ……böyle insanların Yaşaması bile hata

 27. keskin kılıç keskin kılıç Aralık 8th, 2015 saat 20:20

  işte burada bile birbirinize düştünüz kimileri filmi gerçek zanneder kimileri kalp kırmaya değer zanneder filmde verilmek istenilen bir mesaj var oda her zaman oldugu gibi sublimaj mesajlar yok şucu yok bucu demek kimseye fayda vermez birlik olmak için saygı duymayı ögreneceksin mesela allahın adaletine inanırım kimiside inanmaz inancıma göre allah kimseyi aklı baki ise günah ve sevap üzerine hemen cezasını vermiyor mesele ceza vermek ise bu sadece seni yaratan veriri kimseye kalmaz bu işlerherkes için diyorum bizler yaşadıklarımızı ve yaşattıklarımızı düşünelim bugün kimseye kötü bir söz söyledinmi veya kimseyi kırdınmı bir iyilikte bulundunmu insani değerlerimizi üstün tutmadıgımız her anlamda kaybederiz o yüzden kimse inanç ile ölçmesin kendimize bakalım yeter yere çöp atan insan olmamkla başlayalım sigara izmariti dahil bunu yapın sonrada klavye nizle erkeklige veya bayanlıga devam edin yani insanlıgınıza devam edin

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.